Acro Joga: ruch w ciele i umyśle - Kobiety Porady

Zdjęcie: Informacja prasowa / Acro Joga Brazylia

Fuzja z nieba, ziemi i miłości ... To tak praktycy często ustawić Acro Joga - Yoga sport, który jednoczy, akrobacji i tajskiego masażu.

„Dzięki jodze, mamy starożytną i duchowej mądrości; Akrobatyka przynosi moc i dynamika i tajski masaż mieć dobroć dając „, wyjaśnia Elaine Lilli i licencjat w AWF, instruktor jogi, akupunktury i nauczyciel koordynator Acro Joga Brazylii.

Innowacyjne i zabawy, sport jest praktykowane w Kalifornii, Hiszpanii, Kanadzie, Indiach, a kilka lat temu w Brazylii.

praktyka

Elaine Lilli podkreśla, że ​​w metodzie Acro Joga Brazylii, klasa może zmieniać się od godziny do półtorej godziny. „W nim są praktykowane asan (pozycji jogi) indywidualnie lub w parach usprawniających ruch; Wstępne tajskie techniki masażu w Acro pozycjach jogi lub później - aby rozciągnąć i rozluźnić mięśnie lekarza i przynieść korzyści dla umysłu „, mówi.

Elementy akrobatyczne pojawiają się stale w czasie praktyki. Klasa również według profesjonalny, jest podkreślana w ruchach Acro Asany w deblu i dla bardziej zaawansowanych uczniów, trójkami, w zależności od wielkości grupy.

„Ruchy są wykonywane krok po kroku, aż lekarz opanować technikę i siłę nawet tworzyć nowe stanowiska”, wyjaśnia prof. „Ale mamy pewną serię określonych stopniowych poziomów trudności, tak, że student może przejść ewoluuje bezpiecznie i zrelaksowany”, mówi Elaine nauczycielka.

Zauważa, że ​​w różnych okresach w praktyce Acro Joga, ma się uczucie latania, który zapewnia poczucie wolności i interakcji z przestrzenią powietrzną. Asany wykonywane w powietrzu sprzyjają zakres ruchu, dzięki czemu elastyczność i rozluźnienie mięśni ciała.

Innym interesującym punktem jest to, że w Acro Joga, lekarz dowiaduje się, aby wejść i wyjść z coraz głowę pozycję w jakikolwiek element wsparcia. Asany inwersji sprzyjają koncentracji i energii odblokować rejonie kręgosłupa szyjnego i głowy. Celem jest zapewnienie osobie okazję zobaczyć życie w nowych stanowisk i nowych perspektyw.

Już Thai Massage w Acro Joga jest odpowiedzialny za rozwój percepcji dotyku, co można zrobić z obu rąk i stóp i łokci. Z wyrafinowaną dotyku, lekarz stwierdzi, że łatwiej prowadzić partnera, dystrybucję masy ciała o masie partnera.

Acro Joga: ruch w ciele i umyśle - Kobiety Porady

Zdjęcie: Informacja prasowa / Acro Joga Brazylia

Korzyści z Acro Joga

Elaine Lilli podkreśla, że ​​główne korzyści oferowane przez Acro Joga to:

  • Komunikacji, interaktywność i duch zespołu;
  • Koncentracja, skupienie i świadomość ciała;
  • Rozwój główne fizyczne, w tym: wytrzymałość, elastyczność, równowagę i zwinność;
  • Dobre samopoczucie: rozluźnienie mięśni, kontroli umysłu i oddechu;
  • Zwiększona układ i wyrównanie postawy.

publiczny

Elaine Lilli wyjaśnia, że ​​zajęcia jogi Acro są zarówno dla praktyków jak nie praktykujących jogę. Mogą uczestniczyć w dzieci, młodzieży i dorosłych. Osoba musi tylko mieć dobre zdrowie do aktywności fizycznej o umiarkowanej intensywności i zainteresowania metody.

Ale ważne jest, aby pamiętać, że osoby z problemami pleców lub innych problemów zdrowotnych w ogóle, trzeba luz medyczną dla aktywności.

„Warto zauważyć, że jak Acro Joga jest intensywna aktywność, gdy wykonywane dla początkujących grupach, ćwiczenia są dostosowane tak, że każdy może grać i korzystać z zalet”, podsumowuje profesor.