5 najczęstszych błędów, które rozpocznie wykonywania rutynowych - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Zazwyczaj gdy myślimy ćwiczeń fizycznych, to w końcu jest prowadzone tak szybko, że nie ma czasu, aby zaplanować i przygotować się do tej nowej procedury. W rezultacie skończyć się co kilka wpadek, które mogłyby doprowadzić do wycofania uprawiania aktywności fizycznej.

Dowiedzieć się, co te poniżej typowych błędów i ich unikać, jeśli rozpoczęcie wykonywania wkrótce. Kilka wskazówek służyć również dla tych już wykonywaniu jakiegoś czasu i chcesz się upewnić, że nie robią tych błędów.

1 - Po prawie niemożliwe cele lub nie mieć cele

Jednym z najczęstszych błędów tych, którzy zaczynają praktykować ćwiczenia jest określenie prawie niemożliwe do zrealizowania cele, na przykład, zmniejszyć brzuch w ciągu jednego miesiąca.

Innym błędem jest nie mieć cel i rozpocząć wykonywanie tylko dlatego, że to jest dobre. Pomyśl o tym, co trzeba: większą elastyczność, więcej mięśni lub wyeliminować tłuszcze? Jeżeli nie jesteś pewien, co trzeba, szukać profesjonalnej edukacji fizycznej, aby poprowadzić Cię.

2 - Chcąc natychmiastowych rezultatów

Co więcej, wielu ludzi, którzy chcą rozpocząć wykonywanie zobaczyć wyniki natychmiast po rozpoczęciu praktyki. Jednak szacuje się, że kto robi siłowni, na przykład, można zacząć widzieć pewne rezultaty dopiero po około 3 miesiącach ciągłego wysiłku. Tak więc, bez lęku. Bądź cierpliwy i pojawią się wyniki.

3 - wyolbrzymianie ilość ćwiczeń

Czy bardzo ciężkie ćwiczenia lub serii z przesadną powtórzeń na początku może generować jak najwięcej bolesność mięśni, że będzie w końcu rezygnując ćwiczenia. Tak, zacząć od lżejszych serii, pozbycie się bólu pierwszych kilku tygodni i zwiększyć intensywność i waga stopniowo ćwiczenia. W ten sposób nie będzie czuć się zniechęcony do uprawiania aktywności fizycznej.

4 - Czy ćwiczenia bez towarzyszeniem profesjonalnych

Przekonasz się, że można to zrobić sam ćwiczenie może być wielkim zagrożeniem dla zdrowia. Ćwiczenie kiedy odbywa się bez kontroli może skończyć wykonywane nieprawidłowo i mieć poważne konsekwencje dla zdrowia. Więc szukać fizycznego wychowawcy przed określeniem, jakiego rodzaju szkolenia zrobi i postępuj profesjonalne wskazówki, jak zrobić każde ćwiczenie.

5 - Nie ćwiczyć edukację żywieniową

Jeśli jesteś przyzwyczajony do jedzenia fast food i myśleć tylko wysiłek fizyczny pozwoli Ci schudnąć, może być w błędzie. Edukacja żywieniowa ma bardzo ważną rolę w wynikach, że aktywność fizyczna może dostarczyć. Zdrowe odżywianie i nutritiously i uniknąć zbyt dużo tłustych może poprawić wyniki, czego pragniesz. Zobacz dietetyka przed rozpoczęciem ćwiczeń i dostosować swoją dietę do swoich potrzeb w stosunku do jego ciała.

Według poniższych wskazówek można podjąć ćwiczenia wszystko najlepsze, co może zaoferować bez ryzyka, że ​​niektóre działania mogą spowodować. Dbać o dietę i swojego ciała i zdrowia będzie lepiej.