Ćwiczenia gimnastyczne do tonu nogi - Women Porady

Foto: Thinkstock

Dla tych, którzy chcą silne nogi i zgrabna, akademie oferują wiele konkretnych urządzeń do pracy w dolnej części ciała. Te zlokalizowane ćwiczenia pomagają utrzymać stabilny i zdrowy wygląd nóg, zapewniając zadowalające rezultaty dla kobiet.

Wykonywać ćwiczenia poniżej w dwóch seriach z 10 do 15 powtórzeń każda.

przysadzisty

Umieść swoje nogi od siebie równolegle. Teraz kucać, naśladując ruch, który siedzi na krześle. Zachować prosty kręgosłup i wyposażone biodra, kolana, podczas gdy mijają linię nóg.

prasy do nóg

Normalnie siedzieć na urządzeniu i wsparcie stopy na platformie. Pchania platformy i powrót do pozycji wyjściowej. Należy uważać, aby nie w pełni rozszerzyć kolano, ponieważ może to zagrozić stawy w dłuższej perspektywie. Urządzenie pracuje ud i łydek.

rozbudowa i leg curl

Siedzieć na komputerze i zrobić ruchów podnosząc go bez rozciągania je całkowicie, aby chronić stawy. Po powrocie do pozycji wyjściowej, należy tworzyć kąt 90 stopni między kolana i stopy.

Krzesło przywodziciela i porywacz

Ruch przywodzenia jedną praktykowane z wewnętrznymi ud, przesuwając urządzenie. W ten sposób będą pracować wewnętrzne mięśnie ud. Ale porwanie ruch odbywa się przez naciśnięcie urządzenie do zewnętrznej części ud, która działa na mięśnie znajdujące się w tym regionie i mięśni pośladkowych.

legginsy

Te legginsy są dobrą alternatywą wypracować swoje nogi nie tylko na siłowni, ponieważ może być stosowany nawet w domu. Masa akcesoriów zastępuje ciężar urządzeń profesjonalnych.

Umieść legginsy i umieść stopy równolegle. Utrzymując kręgosłup prosto, zginać nogę do tyłu, starając się wyciągnąć udo pięty. Po pokazie, siedzieć na stołku i unieś jedną nogę na raz, zawsze bez rozciągania ich w ogóle.

elastyczny

Usiądź na podłodze i posiadają elastyczny ściągacz z rękami mocno. Umieść stopy na środku toru i rozprostowanie nóg, naśladując ruch prasy nogi. Następnie związać krótsze kostki zakres i położyć się na plecach, otwierając i zamykając nogi jak najwięcej. Ten ruch zastępuje ćwiczenia wykonywane w przywodziciela krześle i porywacza.

czworaki

Korzystanie z mat, klęczeć i klamra łokcie na podłodze. Staraj się trzymać łokcie w dopasowaniu ramion i kolan w tym samym kierunku bioder. Podnieś jedną nogę bez rozciągania go, przesuwając go w górę iw dół go do pozycji wyjściowej. Odmianą tego ćwiczenia można zrobić poprzez umieszczenie legginsy.

cielę

Stanowisko stóp bardzo blisko siebie. Bądź na palcach i powrót do pozycji wyjściowej kilkakrotnie. Po pewnym czasie praktyki, spróbuj to samo ćwiczenie na skraju kroku, eliminując podnóżka w czasie opadania.

Wszelkie ćwiczenia należy rozpocząć dopiero po konsultacji z lekarzem. Ponadto, przed rozpoczęciem sesji aktywności, należy odpowiednio naciągnąć, procedura musi zostać powtórzone na końcu serii.