Jak korzystać pierścionki zaręczynowe - Women Porady

Foto: Thinkstock

Randki, zaręczyny, ślub - to mały porządek zobowiązań w relacji może zostały zapomniane przez wiele lat, ale jest używany ponownie za jakiś czas. Okres zaręczynowy, który służy do wskazania społeczeństwa intencji pary, stała się również przygotowanie finansowe i logistyczne ceremonii ślubnych i cała nowa para będzie trzeba mieć pod ręką, gdy wielki dzień.

Zatem zobowiązanie jest oficjalnym, stany tradycja, że ​​w użyciu osławione pierścionki zaręczynowe. Jeśli masz jakieś pytania na temat „funkcjonowanie” tego symbolu, należy zachować czujność do następujących wskazówek i dowiedzieć się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o tym.

Co zrobić pierścienie?

Według historii, sojusz jest „link” od pary. Jest on używany do identyfikacji osób uczestniczących, a więc, przynajmniej teoretycznie, zapobiegać ci ludzie są „paqueradas” Nie.

Są zaręczyny lub małżeństwo, sojusze są wykorzystywane na palcu, ponieważ wierzyli, stary, to palec posiadają żyłę bezpośrednio podłączony do serca. Chociaż medycyna udowodniła, że ​​wiara nie jest prawdą, tradycja utrzymywała się aż do dnia dzisiejszego.

Jak korzystać?

W przeciwieństwie do pierścionek zaręczynowy dla obrączkę jest to, że pierwszy służy w prawej ręce, podczas gdy drugi jest używany w lewej ręce. Zmiana ta odbywa się zgodnie z tradycją, ponieważ w ten sposób sojusz jest po tej samej stronie serca.

Wiele par używać tego samego pierścionek zaręczynowy po ślubie, po prostu zmieniając swoją rękę. Jednak to zależy od decyzji pary, jak niektórzy wolą nabyć nowe sojusze do ceremonii ślubnej.

rejestracje

Zgłoszenia na wewnętrznej stronie pierścionki zaręczynowe lub wesele też są jedynym wyborem nowożeńców. Podczas gdy niektórzy zdecydują się nagrać tylko nazwy, inni wolą unię również wskazać datę, a są tacy, którzy zdecydowali się napisać coś zupełnie niestandardowe, takie jak nazwy zwierząt, na przykład.

Nowością dla par związanych z technologią, są tagi: napisane na zewnątrz sojuszu, mogą one zawierać slogany jak „♥” lub „#love”, żeby wymienić tylko kilka możliwości.

Materiał i rozmiary

Najbardziej tradycyjny materiał jest z żółtego złota, ale istnieje kilka innych opcji dla tych, którzy chcą uciec od zwykłych. białe złoto, srebro, kamienie szlachetne - pojedynczy lub nie - wszystko może być używany. Szukać czegoś, że zarówno ty i twój partner za właściwe, i że pasuje do możliwości finansowych ciebie.

Wielkości powinny być wybierane, gdy trzeba dokonać sojusze. Jeśli chcą korzystać z tego samego pierścionek zaręczynowy w dniu ślubu, należy pamiętać, że trema czas może spowodować obrzęk i zapobiec ich wprowadzeniu palca.

I pierścionek zaręczynowy?

Bardzo tradycyjny w wielu krajach, pierścionek zaręczynowy stała tendencja również w Brazylii. Jest to pierścień, z którym pan młody prezentuje Bride na wniosek ślubu. Ona zazwyczaj wykorzystuje ten pierścień na lewej ręce aż do czasu małżeństwa, gdy przechodzi prawicy doprowadzić do sojuszu.

Jasne, diamenty i inne kamienie są zwykle wybór dla tych części, ale wszystko zależy od pana młodego smaku - i narzeczona. Jeśli nie dbam o to, że jej chłopak nie używać niczego do dnia uroczystości, pierścionek zaręczynowy może być doskonałym wyborem.

Oto kilka pierścionki zaręczynowe i spełniają modele bardziej tradycyjny.

Ustawienie Tiffany pierścionek zaręczynowy (nie została ustawiona cena) Tiffany & Co.

Ustawienie Tiffany pierścionek zaręczynowy (nie została ustawiona cena) Tiffany & Co.

Vera Wang pierścionek zaręczynowy Miłość Collection za $ 29,999.99 (ok. 70 000 Actual)

Vera Wang pierścionek zaręczynowy Miłość Collection za $ 29,999.99 (ok. 70 000 Actual)

Pierścionek zaręczynowy Jared

Pierścionek zaręczynowy Jared "Galeria jewellry" US $ +499,99 (aprox.1.200 Reais)

Serce dzwonka Większe Boreal przez R $ 1.068,00 w 21Diamonds

Serce dzwonka Większe Boreal przez R $ 1.068,00 w 21Diamonds

Champagne pierścień przez R $ +3468,00 w 21Diamonds

Champagne pierścień przez R $ +3468,00 w 21Diamonds

Pierścionek zaręczynowy Samuel H. £ 495.00 (ok. Rzeczywista 1500)

Pierścionek zaręczynowy Samuel H. £ 495.00 (ok. Rzeczywista 1500)

F.Hinds pierścionek zaręczynowy od £ 1799 (ok. 5400 rzeczywista)

F.Hinds pierścionek zaręczynowy od £ 1799 (ok. 5400 rzeczywista)