Spodnie z kwiatowym nadrukiem - Kobiety Tips

Zdjęcie: układ rozrodczy

Trend, który pochodzi z kolekcji zima 2012 jest zastosowanie drukowanych spodni. Początkowo ta „moda” cierpiał żeński odporność publicznego, zwłaszcza idea, że ​​wzór ma tendencję do zwiększania proporcji ciała. Ale o dziwo, ten kawałek nie jest ograniczone do pewnej publiczności.

Kwiatowy print był trend, który miał lepszą przyczepność między nadrukami, a także jest jednym z kilku opcji, gdyż zmienia się w zależności od rodzaju kwiat (dzikiej, wsi, egzotyczne, etc.), w jakim stopniu jest gotowa do utworzenia wzoru (duży, średni, mały - rozmowy wolność) Oraz wykorzystanych kolorów (ciemne tło, jasne kolory, dźwięki sorbet).

Zastosowanie kwiatowe spodnie drukowania wchodzi kwestię równowagi. należy użyć dawki, a nie go wyeliminować. Cokolwiek trend ich zastosowanie jest sprawą informacji, to znaczy, trzeba znać swoje ciało, aby wybrać utwory, które działają na niego i na wartości, albo styl lub modelowania wydruku strony.

kwiatowe spodnie z ciemnym tle

Drukowany kolor podstawy również wpływa na harmonię wizualną. Kwiatowy ciemne tło, na przykład, podkreśla wzór podświetlając ją w wyglądzie. Niezależnie od wielkości kwiatu, duże czy małe, po włożeniu w spodniach tylko modelowanie także zwiększyć kobiecą sylwetkę. Kto ma biodra i grube nogi mogą przyłączyć się do trendu dając pierwszeństwo małych kwiatów spodnie i więcej modelowania soltinha, jak pantalony.

Wymieszać z nadrukami

Wydruki mogą być koordynowane bez strachu. Droga nie popełnianie błędów jest zawsze łączyć je szukając podobieństw między nimi, czy należą one do tego samego rodzaju kwiatów (połączenie kwiatów z kwiatów), powierzchnia (Liberty kwiatowe spodnie z małych wydruków, na przykład), ta sama klasa kolor (kolory ziemi, sorbet, jasne kolory, etc.), lub jeżeli farba jest wspólny dla dwóch kopii. Ułatwia zwłaszcza gdy wygląd składa się z zakładkami.

szorty

Capri, pantacourt (najbliżej kostki) lub z przyciętego długości (w kostce), są modele krótsze spodnie. To był najbardziej udany związek z kwiatowymi nadrukami, ponieważ model przynosi młodzieńczy styl estetyczny dziewczynami, podkreślając kobiecość druku. Idealny dla tych, którzy mają krótkie nogi jest stosowanie krótkich kwiatowe spodnie z obcasami, aby utrzymać wygląd płaską sylwetkę. Można również złożyć pasek spodni, symulując krótki odcinek.

Kwiatowy z blezer

Połączenie kwiatowych spodnie z marynarką dojdzie do przełamania paradygmat, że wzór nie pasuje do oficjalnych imprez lub środowiska korporacyjnego. Kwiatowe zrywa z powagi blezer i pozostawia bardziej uproszczoną wygląd. Koordynującym kawałki tutaj jest trochę bardziej ostrożny; a wybór marynarka wykonana przez kolory wydruku, a marynarka powinna być barwa kolorów, które tworzą wzór.

Zainspiruj się z kombinacji z kwiatowych spodniach

[Ngg_images display_type = Photocrati-nextgen_pro_horizontal_filmstrip gallery_ids = 363]