Pnącza: Poznaj but jest tendencja do zimy 2013 roku - Women Porady

Zdjęcie: układ rozrodczy

Na pierwszy rzut oka, pnącza może powodować pewien dyskomfort w oczach, jak również Oxfordy inspirowane są męskie buty, które zazwyczaj mają mniej delikatną konstrukcję niż samice. „To jest jak moda" kochaj albo nienawidzić to nie kompromis”, mówi konsultant mody Paula Altafin. Są kochał lub nienawidził, pnącza są i zapowiadają się ulubieńcami następnego sezonu.

Historia pnączy

Pnącza powstały na początku II wojny światowej w 1945 roku, które mają być używane przez żołnierzy, którzy potrzebowali mocne i solidne buty. Pierwotnie nazywany burdel-Creepers, buty opuścił pole bitwy, z końcem wojny w 1948 roku, i wyszli na ulice.

W 1950 roku, pnącza zostały spopularyzowane przez grupy Teddy Boys i nadal być stosowane przez punków, skinheadów i gotyckim w następnych dziesięcioleciach. „But ma delikatny projekt niczego pasującego dobrze z podziemnej sceny”, mówi Paula.

Zwrot pnączy

W 2004 roku, pnącza tyłu w nogi kobiet podczas pokazu Dior. W 2011 roku, był to przełom Prada wyjść na wybiegach te zmaskulinizowania buty, które szybko wpadła do łask mody. W Brazylii, pnącza idą stopniowo: Triton wprowadził je w zimie 2011 roku parady i inne marki krajowe są już czyni ten model. „Każda marka stara się zrobić coś innego, więc mamy najbardziej podstawowe, w neutralnych kolorach, a nawet niektórych modelach z kolcem i Pantera”, mówi Paula.

Dowiedz się, jak połączyć wygląda z pnączy

Chociaż pnącza są uważane przez jakiś dziwaczny sposób można zamontować delikatny wygląd do nich. „Sztuką jest, aby inwestować w pnączy z kolorami cukierków, takich jak nagie, jasnoniebieskim, różowym i dziecka nosić bardziej delikatne ubrania w stylu Lady jak” uczy konsultant mody.

Oto kilka kawałków, które pasują do pnącze:

  • Blazer lub kurtka uporządkowany „, który ma ponad trzydzieści lat i nie chcą pozostać z nastoletnich twarzy, należy inwestować w marynarce z podstawowym szczycie zbiornika pod spodem. Tak więc, wygląd jest bardziej formalny ".
  • Krótkie czarne społecznej „Put więcej rocker koszulę z kolcami i, w razie potrzeby, również nosić rajstopy. Wygląd będzie chłodne i piękne. "
  • Lady odczuwalna: „Użyj pnącze z delikatnych kolorach, takich jak nago, w połączeniu z zaznaczonym sukni talii, obracać, pozostawiając delikatny wygląd.”
  • Pantalony „z możliwością wyboru pantalona squishy tkaniny i inwestują w pnącza”.
  • Chudy: „pnącze łączy również z chude z wygiętego paska”.
  • legginsy metaliczne „, na widoku podstawowym T-shirt lub cholera Band. Wizualna jest superdescolado”.
Pnącza: Poznaj but jest tendencja do zimy 2013 roku - Women Porady

Chociaż wynika styl wahadłowe, pnącze łączy również z delikatnym wyglądem. Zdjęcie: lookbook.nu

Pnącza: używać czy nie używać?

„To zależy”, mówi Paula. Na razie ten trend jest nadal ograniczony do większości mody. „Jeśli człowiek nie czuje się dobrze, to najlepiej nie używać. To musi mieć styl, to wciąż nowy trend, „odpowiedzi. Wśród tych, którzy dołączyli do buta, końcówka jest unikać ich w oficjalnych okazjach. „W ballady i nieformalnych okazjach są zwolnione,” podsumowuje.

Pnącza: Poznaj but jest tendencja do zimy 2013 roku - Women Porady

Marka Ezra produkowane niektóre modele pnączy, takich jak ten złoty R $ 290,00. Zdjęcie: układ rozrodczy

Zobacz kilka pnączy dostępnych modeli:

R $ 297.00

R $ 297.00

R $ 383,87

R $ 383,87

Cena na żądanie

Cena na żądanie

R $ 86,90

R $ 86,90

R $ 297.00

R $ 297.00

R $ 100.00 Więcej

R $ 100.00 Więcej

Cena na żądanie

Cena na żądanie

R $ +249,90

R $ +249,90

R $ +249,90

R $ +249,90

R $ +249,90

R $ +249,90