12 faktów na temat menstruacji trzeba wiedzieć - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Wiele kobiet twarz menstruacji jako coś złego, które powinny być ukryte i unikać jakiegokolwiek komentarza. W związku z tym zawoalowana postawa o pozbawia kobiety sprzęgło wiedzieć wiele czynników, które powinny być znane. Oczywiście, menstruacja nie jest przedmiotem jakiejkolwiek rozmowy, ale to nie jest coś, których należy unikać jak choroby. Sprawdź następujące 12 faktów, które każda kobieta powinna wiedzieć o menstruacji:

 1. Można zajść w ciążę podczas miesiączki, choć rzadko, może się zdarzyć.
 2. Czas płodny występuje w dniach owulacji, zwykle w środku przedziału między jednym a drugim okresie.
 3. Menstruacyjny nieprawidłowości, takich jak pomijanie cykl trwa dłużej niż siedem dni, w przypadku braku miesiączki często występują więcej niż jeden raz w tym samym miesiącu, mogą być objawy chorób takich jak rak macicy, stres, a nawet bardzo dużej utraty wagi w krótki czas.
 4. W 1946 roku Disney wykonana filmu edukacyjnego na temat „The Story miesiączki”. Plotka głosi, że był to pierwszy film Disney używać słowa „cipki” w skrypcie.
 5. Kobiety, które mają bardziej intensywne przepływy mogą stracić do filiżanki krwi w każdym cyklu.
 6. Miesiączka nie powinno być coś, że dziewczęta powinny się wstydzić, a aliasy w celu ukrycia jako „żywe México”, albo po prostu powiedzieć „te dni” niczego nie ukrywać.
 7. Seks w czasie miesiączki jest uważane za tabu, ale nie powinno się brać na to jest tylko do pary.
 8. Progesteron, który kontroluje libido spada podczas miesiączki, pozostawiając kobiety bardziej podatne. Tak, to jest normalne chcesz znacznie więcej niż cukierków podczas menstruacji.
 9. Synchronizacja z innymi kobietami nie jest naukowo udowodnione, ale występuje. może skończyć się synchronizacji daty menstruacji z ich dziewczyn, sióstr, partnera, matki i innych kobiet, z którymi żyjesz.
 10. Większość kobiet zajmujących się miesiączki bardzo dobrze, ale w Indiach tabu miesiączka jest nadal bardzo duże, a dziewczęta nie mogą nawet gotować przez okres, ponieważ uważa się, że będzie zanieczyszczać żywność.
 11. Zawsze był pierwszym, który złamał zasadę i pokazał krew na kampanii druku w roku 2011. Mimo, że nie zostały jeszcze rozpowszechnione w TV, zapowiedź przyniósł krew w miejscu słynnej niebieskiej cieczy stosowanych w reklamach, aby pokazać potencjał absorpcji.
 12. Jest znany i sprawdzony, że dziewczęta są miesiączkować w młodszym wieku. Przeciętny Amerykanin wiek dla pierwszego okresu wynosi 12 lat.