Oral Seks: Birlikte unutulmaz anlar için 10 İpucu

Fotoğraf: Thinkstock

Seks iyi ve nasıl olduğunu! Ama seks, değil mi ihtiyacı yoktur ve her zaman aynı olması gerekmez mi? İşte beden ve ruh için iyi olduğunu ve sadece zevk bir faaliyettir. modları ve oyun çeşitli işler daha da ilginç yapabilirsiniz. daha iyi samimiyet ve deneyim da açığız, ama en önemli bir kenara utangaçlık bırakıp bütün bu lezzetli karşılaşma organları keyfini etmektir.

Birçok kişi için oral seks, vazgeçilmez şarttır. Birçok düşünce bütün orgazm sıcak olduğunu. alıcı oral seks kadınlar için heyecan ve zevki artırmak için en iyi taktikleri biridir. o gibi ve yapabileceği olanlar tarafından yapılırsa Erkekler de daha da çok seviyorum. kadınlar ve erkekler için en çok arzu edilen ve heyecan verici uygulamalardan biri de, oral seks ecstasy severler apeks yol açabilir. O zaman nasıl cinsel yaşam gelirken ve izin konusunda sevginiz daha isteyen?

en uç girişimi etmektir. Herkes oral seks irade veya nojinho olmadan yapılıyor zaman hissedebilme yeteneğine sahiptir. Kadının o sormak veya önermek için gerektiğinde daha inisiyatif alır adam için daha heyecan verici.

Teklifler veya sürpriz, rahat bir pozisyonda koyarak ve öpüp ve dilini tüm yol sürgülü, boyun, göğüs, karın ... Bu onları istediğiniz kesinlik verecek ve onu memnun yanı sıra özgüven artmaktadır istiyorum insanın. Ve daha özsaygı, daha onlar zevk anlar.

Koruma: Her şeyden önce

esansiyel onların güvenliğini sağlamaktır. Oral hastalıkları da iletebilir. Sabit ortakları için, herhangi bir şüphe ekarte etmek için son tıbbi muayene önemlidir. Ama merak etmeyin, böyle aromalı prezervatif ve kayganlaştırıcı gibi prezervatif ve üretim çeşitliliğine Oral seksi denemek için muazzam oldukça mümkündür ve keyifli olmasıdır.

ipuçları edelim ...

1. tüm duyuları keşfedin: o alıcı oral seks kimin sensin düşünün. Ne yapmak isterdiniz? başkasının yerine kendinizi koyun ve istediğiniz her şey keşfetmek. Oral seks utangaçlık yer yoktur. Bu oynamak için ve tüm heyecanı serbest bırakmak için en iyi zamandır. yardımcı ama biraz utandım alamayan eğer, iletişim zarar vermez. daha doğal, daha samimiyet ve zevk.

2. Emme: azalan ve penetrasyon gibi yükselen bir lolipop gibi emme ağzına penis girmek için bir alternatif emiş yapmak. Bu, yalama engelleyen oynamak ve mastürbasyon, ama kesinlikle emme yüksek hızda yumuşak ağız fazla memnun edecek etmez. güzel hamle yapın ve ağızda tüm penis girmek için zahmet etmeyin, onların tercihi uzaktır.

3. Varyasyonlar: hareketlerinde farklılık gösterir, hız, kalıplan, emer. oral seks sanatı kendi ortağı lütfen gerçek bir isteklilik gerektirir. , Penis başındaki bir süre durdurmak, emme hızını geçin tüm üye gitmek vücudunuzu okşamak dil kullanır. Her şey komik şaka yapmak gider.

göze 4. Göz: göz teması. Erkekler ne yaptığınızı bakmak ve en heyecan verici bir atmosfer ayrılmak ve daha hoş olanı gerçekleştirmek için bir barometre görevi görür olacaktır gözlerinin içine bakmayı sever.

5. ellerin gücü: ellerini kullan. Elleri oral seks büyük müttefikleri bulunmaktadır. Eğer ağızda onunla ya testisleri ve perine hissettiklerinde penis taşımak için emme aralıklarla onu mastürbasyon kullanın. Birden uyaranlar genellikle çılgın dünya.

6. Dil: kaydetmeden kullanabilirsiniz. Daha iyi ağzını slayta çok önemli yağlama, yardımcı ve oyun artacaktır. tüm penis, testis ve kanal içinde dolanarak glans, yanı sıra kasık ve perine Lick.

7. tazeliği: ferahlatıcı nane şekeri, buzlu su ve spesifik ürünler daha da heyecanlı hale tazelik büyük hissi verebilir.

8. sperma: Sen meni yutabilir? Evet yapabilirsiniz. kadın sonuna kadar gitmek korkmadığını zaman onlar seviyorum. Ama nedeniyle doku ve tat, bazı insanlar için rahatsız edici olabilir. Temel bir kural, sen rahatsız eğer öyleyse merak etmeyin yoktur. Ama istersen, kesin o seveceksiniz.

9. Aydınlatma: ışık veya yarım ışıkta yola. Onlar oluyor şeyi görmek isteyecektir. seksi iç çamaşırı ile göz geliştirin. Ve saçların en iyi kısmını gizlemek için izin vermeyin.

10. meşhur "69": İki aynı anda oral seks yaparken hangi pozisyondur. , Vajinanı onun ağzı ile penis elde edebilirsiniz böylece eşiniz üzerinde yüz aşağı kal, o. zevk karşılıklı ve iki katıdır.

Tatiana Presser ile oral seks ipuçları

videoda, vlogueira size sınır tanımayan olmak için yardımcı ve oral seks olduğunu bazı önerilerde verir. Check out:

oral seks unutmayın size yapmak için teşvik edin, böylece haz duymak da kadınların en etkili yollarından biridir. zevk almak için ilk adım tanımak ve böylece size zevk verir ne gibi ve ne diğer göstermektir. işaret daha seni mutlu neyi eşinizi, deneme vücudunuzu tanımak ve öğretmek için korkmayın. İyi eğlenceli!