Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

bazı beklenmedik bir anda tamamen konu girmesini dar etek hiç geçmedi ilk taşı Cast. Asansörde olsun, ilk buluşmada hatta zaten tanıdığınız kişilerle, ünlü sessizlik habersiz ulaşabilirsiniz. Bu nasıl çıkmak? Ne demek?

Aslında, biriyle bir konuşma kadar grev konuşan bir uzman olmak gerekmez. dikkate almalıdır sadece faktörlerden biri diğer kişi bile duruş tarafından kontrol edilebilen, konuşmaya yatkın görünüyor olup olmadığıdır. Kollar ve Bacaklar kişi rahat olmadığı anlamına. Bir gülümseme ve daha rahat bir tutum bir yaklaşım bekliyoruz olduğuna işaret edebilir.

Tabii ki, bütün insanlar eşittir ve verilen konu bir birey ve başka azla daha çok verim alınabilir. Bu şekilde öğreneceksiniz: deneme yanılma. Serin şey konuşma yapıp akmaya başlaması iyi konularla sağlanacaktır edilir. nasıl emin değil misiniz? Hazırlıklı olun! hazırlamak için bu ipuçlarına göz atın ve nasıl bir efendi gibi konuyu çekin.

İyi bir konuşma yapabilir 12 konu

Buzu kırmak için, sohbete devam için birini yaklaşmak. Bazı yaklaşımlar çoğu durumda olanlardır.

Günlük olarak bir yabancı ile

Fotoğraf: Oynatma / Giphy

Fotoğraf: Oynatma / Giphy

otobüs durağında uzun kuyrukta fırında, herhangi bir hizmet bekliyor: Hayat bazen yabancılarla vakit geçirmek gereklidir durumları getiriyor. Burada bilmiyorum biriyle çekebilir bazı konulardır - ama (hatta kısa bir süre için) yaşamak zorunda kalmıştı

Ayrıca okuyun: 10 eylemler bunun içinde olduğunu göstermektedir ki onun

1. Konuşma süresi: Bu var olan en klişe konu gibi görünebilir ama her zaman işe yarar olabilir. Hava havasız / / sıcak soğuk nasıl yorumlayın ve o hava tahmini o yağmur içindir testere / değiştirme zamanı / hafta sonu daha iyi olacak gibi görünüyor.

2. ortamın şey konuşmak için: çalışabilir anda neler olduğunu konuşmak. Örneğin, bir yere cevaplanması gereken bekleyen varsa, değer comment ", ha sürer mi? Burada hep böyledir?". Bu dünyanın en büyük konuşma oluşturmak, ama en azından bir kırık buz verir olmayabilir. Eğer süpermarkette iseniz, bir ürünün fiyatının yorum yapabilirsiniz, veya kişi deodoran X onun sepetinde yerini sor.

3. PRAISE: Sakince zaman hep kişi yaklaşımıyla rahat hissedeceksiniz Birinden övgü için. Serin şey dürüst olmak ve gömlek, ayakkabı, şapka gibi, basit bir şey hakkında konuşmak olduğunu. "Ne kadar güzel bu gömlek, sen aldı?". başka bir kişinin vücudunda yorumlarken Çık yasal değildir.

insanlarla sıklıkla gördüğünüz

Fotoğraf: Oynatma / Giphy

Fotoğraf: Oynatma / Giphy

Eğer kişi gibi olsun, bazen, öyle arkasına bakmadan kaçıyor görünüyor: Bir arkadaş, bir meslektaş, her zaman spor salonu veya sizinle çalışılan bile birisine bakın kız olabilir. Bu gibi durumlarda, deneyin:

bir şey hakkında 4. Talk Sosyal ağlarda gördü: Bugünlerde herkes sağ bağlanır? Sonra Facebook sohbet ettiğiniz kişiyi gördüğümü hatırlıyorum şey getirmek! Örnekler: "Sana bir köpek kabul edilen Facebook'ta gördüm! "Oraya Nasıl? Parti X tarihinde saat olduğunu gördü" Nasılsın?".

Ayrıca okuyun: senin yan dışa dönük egzersiz 5 yolu

Günün şey söyle 5.: Diğerleri kendilerini çok konuşmak ister ederken, siz ve yaşam görüşme başlatmak için iyi bir konu olabilir. diye kayıtlı öğle yemeğinde vardı güzel bir restoran veya hatta spor salonunda üzerine, gününüzde oldu serin veya ilginç bir şey yorumlayın.

6. ortak arkadaşlarına sor: dizisindeki bir üçüncü şahıs iyi bir stratejidir yerleştirin. Ben Siclano hiç konuşmadın " "Sen? Falan gördün mü", ya sen?" "Sana Beltrana ile çalışmak olduğunu gördü. Çok fazla konuşmak?" ...

Bir toplantıda ya da diskoda

Fotoğraf: Oynatma / Giphy

Fotoğraf: Oynatma / Giphy

Tinder maç ve ilk tarihi kolaydır işaretlemek için. Zor kişiye ne diyeceğini bilmektir. ilgi hedefe konuşmak: Aynı kulüp veya barda olabilir? Bazı fikirler:

7. Müzik hakkında konuşmak: Herkesin bir bant veya favori müzik vardır. Sen oynuyor şarkı, son zamanlarda duymuş önümüzdeki aylar ve hatta serin bandında olacağını bir gösteri bahsedebiliriz.

8. site hakkında konuşun: Bir konu hale gelmesine neden olabilir sen çok yerini de kullanmaktadır. Çok dolu veya boş ise o çok yüksek ise bu kişi de serin orada ilk kez ise, ... değildir. Sadece manjada kullanmayın "Buraya sık gelir?", Biraz yapışkan görünebilir hangisi.

9. kişi hakkında konuşun: evet, insanlar kendileri hakkında konuşmak seviyorum. Bu nedenle, bazı şeyleri sormak: Eğer Karnaval harcayacak kişi, işaret, pizza, filmlerin favori lezzet, bir hobi, vs vs vs ne

gün ilişkiye gününde

Fotoğraf: Üreme

Fotoğraf: Üreme

İlişkiler bu şeyler var: çift yüzden bile diyalog her zaman tekrarlanır görünüyor birbirinin varlığına kullanılır. Sen sevginle hiçbir sorunu var? Bu ayarı değiştirin! Onların konuşmaları çok gün sıcak veya soğuk olması nedeniyle ötesine gidebilir.

10. kişinin günde yaklaşık sor: Bir daha kolay bir şey istiyorum "nasıl oldu gün?".

Ertesi gün / geleceği ile ilgili 11. Tartışma: Eğer bir zevktir gibi kiminle planlar yapmak. onlar hakkında konuşun büyük olabilir. Basit bir pizzacı var planları ve bunlarla ilgili ortağın görüşüne hakkında konuşmak, bir gezi sonraki haftasonu tatili için hafta sonu karşılamak için.

Eğer kişi sevdiğini biliyorum şey hakkında 12. Tartışma: Birkaç ay (veya yıl) yaşam Hoşunuza kim hakkında çok şey biliyorum olun. sevgisini sevdiği konuları gün ışığına getirin. Hatta mesajla WhatsApp basit bir resim olabilir "Gördüm ve ♥ hatırladım".

Ne olursa olsun yaklaşımın, insanların konuşmaya istekli olduğunu her zaman değil olduğunu unutmayın. Yani, sıkıcı veya saldırgan olma. irade ve diğerinin alanını saygı gösterir.

Sorular konuyu biter konuşma devam etmek için

konuşma ... sadece kadar ince öldü gidiyordu? İyi bir ipucu devam konuşma uyarıcı, soruları sormaktır. Serin şey "evet" veya basitçe yanıtlanabilir sorular kaçınmaktır "hayır." ilham alın:

eğlenceli sorular:

 • Eğer piyango kazandı olsaydı ne yapardınız?
 • Hangi ünlü kulübe gitmek istiyorsunuz?
 • Issız bir adaya ne gerekirdi?

Günden güne ile ilgili sorular:

 • Genelde nereye öğle var?
 • Ne zaman hafta boyunca uyumaya gider?
 • İşe gitmek gibi?

sever / tercihleri ​​ile ilgili sorular:

 • Eğer daha fazla kedi veya köpek gibi mi?
 • Filmde X hakkında ne düşündün?
 • En sevdiğiniz dizi nedir?

Yiyecek ve içecek ile ilgili sorular:

 • En sevdiğiniz dondurma aroması nedir?
 • yemek yapabilirsin? senin uzmanlık nedir?
 • Ne içki daha çok beğendin?

garip sessizlikler ile başa çıkmak için başka bir yolu da bu konuda endişe değildir. Görüşme bazı sessiz anları unutmayın süpernormal şeydir - sonuçta insanlar cevaplamak için düşünmek için zamana ihtiyacım var. Yani sonsuz sohbet eden her sessizliği doldurmak için umutsuzluğa kapılmayın.

Bkz? konuşmak tabidir bu dünyada hiçbir sıkıntısı yoktur. Ve her zaman iyi bir sohbet için hazır olmasını sağlamak için, günlük kültür ve bilgi beslemek için önemlidir. Hatta ve gün onların günün çoğunu yapmak konular - kitaplar, dergiler, bloglar ve ilgi web sitelerini okuyun. kontrol, gazete tezgahlarında olan dergilerden filmler, casus çağrılarına git neyi an en çok duyduğumuz şarkılar vardır! Her zaman güzel bir şey olmuş oluyor yorum yapmak - değil söz çok daha ilginç hale gelecektir.