yatakta çılgın adamı izin nasıl

Fotoğraf: Thinkstock

Ne kadar sıklıkla duyduğumuz ya da ünlü cümlenin düşünüyorum "Onlar sadece ne düşünüyorsun?" Biz basit olamaz. Onlar sadece bunu düşünmek değil, ama biz bu çok fazla düşünmek katılıyorum!

Seks herkes için ve tüm sevgi dolu ilişkiler için önemlidir. Ve iyi ve aferin seks her zaman büyük bir avantajdır. eğer olan ilgisi konusunda istikrarlı bir ilişki ya da bir kaçamağı mı, yatakta performans tüm fark yaratabilir.

Uzun ilişkilerde, bizim her zaman memnun ortağı izin önemlidir. Evde seks iyi olmadığı zaman, biz bunun riski başka yerde hatta aranan ilişkide sorunlar için tetikleyici olabilir ediliyor çalıştırın.

Zaten gündelik karşılaşmalarda veya ilişkinin başında, seks kalitesi giderek daha fazla istiyorum bunun bu kadar kesin bir nokta olabilir. Biz seks onların zevk için özel olarak yapılmış olduğunu söylemiyoruz. Elbette değil. Ama bu yönde erkek memnuniyeti de ilişkinin olmanın etkileyebilir ne kadar dikkate almak önemlidir.

7 SureFire sırlarını hiçbir erkek delirtmeye

seks üzerinde büyük bir etki yapmak için aşağıdaki ipuçlarına göz atın. Ya kocası veya sevgilisi ile uygulamaya bu öneriler kesinlikle bir tadı ile her zaman çok sizinle ilgilenen ve yapacaktır koymak "Ben daha fazlasını istiyorum!"

inanılmaz sekse ön sevişme 1. Bahis

yatakta çılgın adamı izin nasılyatakta çılgın adamı izin nasıl

Fotoğraf: Thinkstock

Tam bir seks ön sevişme çok olması gerekir. Bunlar, iklimi sıcak eşiniz gövdesini tanımak ve uyarılma artırmaya yardımcı olur. Için bu vücuda kullanılır. Ağız, eller, göğüsler, deri. Neden bu kadar iyi bir seferde acele? ağız, boyun, kulak ve meme içinde öpücük ona bir sürü verin. Bütün vücudu, bacakları, göğüs ve sırt okşamak için ellerinizi kullanın.

En iyi birincil irade ve ilgi ile yapılan biridir. Eğer partnerinizin vücudunu tanımak ve onu çekici bulmak istiyorum ortaya konur, bunlar övdü seviyorum.

2. ona sürpriz bir süper seksi iç çamaşırı seçin

yatakta çılgın adamı izin nasılyatakta çılgın adamı izin nasıl

Fotoğraf: Thinkstock

Güzel ve çekici iç çamaşırı tüm fark yaratıyor. Erkekler görünüm ve vücudunuzun zevk şans seviyorum. En çok selülit veya ekstra yağ varsa Ama kalmak analiz edilmez. Bu da şu anda ne düşündüğünü kesinlikle değil. Bir şehvetli iç çamaşırı senin özgüvenini artırmak ve gösteri tarafından mutluluk veriyor, ancak daha güçlü hissetmenizi sağlayacaktır.

3. Bir erotik masaj kedinin erojen bölgelerini aktive etmek

yatakta çılgın adamı izin nasılyatakta çılgın adamı izin nasıl

Fotoğraf: Thinkstock

Güzel bir yatak masaj oyunu ısınmasına ve senin hakkında onu deli izin verir. Hafif yarım tütsü veya güzel parfüm ile duyularınızı Canlandıracak. Yumuşak müzik de açığız. uzanıp faiz ve kötülük ile tüm vücudunu gezinmek için sor.

ayaklar, bacaklar, omuzlar ile başlayın ve çok yavaş penise kadar, boyun ve kasık masaj şaka ısıtmak sonra gevşetin ve yedekleyin. Bir süre sonra onun, göğüsleri ve popo masaj kendi çıplak bedenlerini kullanırlar. O duvara gider ve oral seks için iyi bir hazırlıktır.

4. "ağız sonbahar" için korkmayın - bu seveceksiniz!

yatakta çılgın adamı izin nasılyatakta çılgın adamı izin nasıl

Fotoğraf: Thinkstock

Hatta sizin tarafınızdan mastürbasyon olmak isteyebilirsiniz ancak oral seks genel tercihidir. Bir kadın kolaylığı ve doğallığı pek çabuk unutulmuş olacak oral seks yapar. Ama dikkatli olun, herkes zorunluluktan yapılıyor zaman oral seks söyleyebilir.

Onun yerinde olsaydım bitirdiniz edilmesini istediğiniz düşün. havasında ona oral seks Pratiği deli ve çok memnun arzu bırakacaktır. Eğer o anda ne yapacağını bilmiyorsanız, ona oral seks için bizim ipuçlarına bakın. Bu modda Caprice ve bunu senin için deli alacak göreceğiz.

5. Konuşma sacanagens - öncesinde, sırasında ve sonrasında cinsel

yatakta çılgın adamı izin nasılyatakta çılgın adamı izin nasıl

Fotoğraf: Thinkstock

Açılan ve sahip olacak baharatlı her şeyi konuşun. Sen "Hmm, bu lezzetli" veya düşünmek o zaman biliyoruz "O beni böyle yakalayabilir?" Onları dışarı koy sevgilinin kulağına sensuously konuşmak ve ve etkisi büyük olacak göreceksiniz. Kostümler, sözler, erotik deyimler, onlar duymak söyleyebiliriz. Bazı fikirler kullanabilirsiniz:

  • "Bütün molhadinha alıyorum!"
  • "Ne bir zevk!" (O iç çamaşırı çekerken)
  • "Seni içimde hissetmek için sabırsızlanıyorum!"
  • "Bugün tamamen seninim! Ne istediğinizi yapabileceğiniz! "

Baharatlı gece gelmesi için hazırlamak unutmayın. sizi ikna tensel cümleleri ile kısa mesaj gönderme ve hatta daha deli oluyor bırakır. Bazı fikirler ne giyiyorlar bahsediyoruz ( "Ben kırmızı külot sevdiğini değilim!"), ( "! Bugün zirvelere almak için bir oyun hazırladık") ne olacağını hakkında bir fikir ver Ve ne hissettiğini söylemek bunu düşünmek zaman ( "birlikte bize düşünce bu gece, ben tüm kuru basmanın değilim").

6. son dakikada vücudunuz ve ruh adama kendini ver

yatakta çılgın adamı izin nasılyatakta çılgın adamı izin nasıl

Fotoğraf: Thinkstock

Son dakikada seks uyarılma kraldır. Bu en ahenkli olası şaka yapmak için denemek için en iyisidir. çok şevk olmadan gevşemeye çalışın, hiçbir şey aceleye gerekiyor ve o kişiye, daha iyi daha uzun süre. komuta gibi adamlar, ama aynı zamanda da tercihleri ​​ve istediğini uçlarını verebilir, her şeyi çözmek izin vermeyin. Güvenlik ve kendine saygı zevk harika güçlendiriciler vardır.

ve ona bunu tadını çıkarıyor bunu görmesine izin (ona bunu yapmak için hiçbir standı hala bekliyor) aşağı kaydırın. Onların bacakları vücudunu tutun ve iyi vücudunuza yapışık tutmak için ellerini kullanırlar.

Hatta daha tam ve ikisi de yorulur bu deneyimi yapmak pozisyonları Vary. her ikisi için de zevkli çeşitli lezzetli pozisyonları vardır. Seks her zaman aynı olmak zorunda değildir, öyle değil mi?

göreceğiz zamanı için mekan da değişken olabilir. Eğer sıkıcı ilişkiyi terk böylece Hiçbir şey düzenli, yatakta. Banyoda, arabada, koridor evde duruyordu. Her yerde iyi bir seks vermektedir. Tabii her yerde özelikleri veya konuma sahiptir, ardından serin bir seçim ve sadece konumunu değiştirmek başlamıştır ortamını kırmamaya çalış.

7. sabah bir şipşak çiftin cinsel enerjiyi tutmak için idealdir

yatakta çılgın adamı izin nasılyatakta çılgın adamı izin nasıl

Fotoğraf: Thinkstock

Onlar uyanmak için sabah sürpriz seviyorum. Sabah seks bir zevk olduğunu ve günü iki daha hafif ve teşvik edici bırakacaktır. Oral ise o zaman aşık tamamen gün geçirmek ve sizin için azgın olacak!

okşayışlarla yatakta çılgın adamı izin nasıl

adamın vücudunun parçaları hangi oyun ve (diliyle, dudaklar, parmaklar ...) zevkle deli sürücü için dokunmatik yapabilirsiniz görün.

yatakta çılgın adamı izin nasılyatakta çılgın adamı izin nasıl

Ve unutmayın: iyi seks yapmak için en iyi yolu sırayla olmaktır. Eğer teslim ve nojos veya tevazu irade neden olduğunda, seks unutulmaz ve keyifli olacak.

Arama sonuçlarını görüntülemek için tıklayın