Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

o daha samimi bir karakter ve cinsel amacı vardır, bunun ilişkiyi renklendirmek ve çiftin arasındaki bağları güçlendirmek için her bir ikramiye üstünde olabilir, ancak, geleneksel bir şekilde yapıldığında Masaj zaten hoş ve rahatlatıcı.

Orada erotik masaj, örneğin tantrik masaj çeşitli türleri vardır, ama tüm zevk ve bu amaç için idealdir tam tensel hareketler, seks için ön gevşeme etmeyi amaçlamaktadır.

Aşağıdaki erotik masaj ve baharat şeyleri yapmaya öğrenmek için bilmeniz gereken her şeyi ile ipuçları verir

Nasıl bir erotik masaj yapmak için?

erotik masaj başlamadan önce tüm unutulmaz anları için her şeyden önemlidir baştan sona ilgi çekici ve baştan çıkarıcı bir atmosfer tutmak sonra tüm ayrıntıları, mükemmel planlamak için gereklidir.

Fátima Moura, Cum çalıştırıcı, cinsiyet ve şehvet alanda kurslar ve konferanslar Brezilya'da iç çamaşırı yaratıcısı ve öncüsü çay, masaj bu tip amacı dinlenmek heyecanlandırmak ve getirmemektir unutmamak için önemli olduğunu hatırlamak ve o olduğunu enerjinin yoğun değişimi, iyi hissediyorsanız bunu yalnızca yapması gerektiğini dikkat etmek önemlidir.

Ayrıca Oku: Eğer 20'li kadar bilmek gerekir seks hakkında 20 şey

Bir günde ise "az ya da çok", başka bir zaman bırakın.

Fatima diğer önemli ipucu enerji alışverişi kesmek için değil, eşinizin dokunma en kısa sürede temas kesmek değildir.

adım Erotik masaj adım

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

 1. yorgan sırtında ile masaj yapılan kişiye Lay;
 2. , Bacaklarının arasına diz ellerde biraz yağ koyup onları ısıtmak için hafifçe birbirlerine içine kaydırın. Sonra kapatmak için partnerinin vücut eller, (a);
 3. ayaklarını unutmadan, içeri ellerinizle dairesel diz hareket ve birlikte bacakların dışında tırmanma başlayın;
 4. kasığa uyluk eller kadar hep geri dış ve iç, (penis / vajinayı dokunmadan);
 5. Aynı dairesel hareket, göğüs ve kol ile bir masaj ile izleyin;
 6. (A) vücudundaki biraz içki damlatmak ve hafifçe yalamak. ... yüzü, saçları sevgiye olun ayrıdır meyve vermek için zaman ayırın. Hayal gücünüzü kullanın;
 7. göğüslere (veya göğüs) üzerine biraz yağ dökün ve vücudun diğer masaj.
 8. Vücudunun üzerinde ellerini kayar iken, (a), meme (veya göğüs), göbek öpüşme gidin ve pelvik bölgesine ulaşıncaya kadar dudakları aşağı devam edin.
 9. masaj sakin ve yumuşaklığı ile sözlü seks başlayan ve diliyle tensel hareketleri kötüye bitirin.
 10. enerji üst katta titreşimli ile keyifli ve uzun süreli seks sıcak ön sevişme dönüm masaj yararlarını zamanı artan ortağın uyarılma (a) hissetmek için.

erotik masaj onu ve onun için aynı yapıya sahiptir rağmen, erkekler ve kadınlar farklı erojen bölgeleri var ve bu ayrımlar dikkate alındığında heyecan güçlendirilebilir. İşte masaj seviyesini yükseltmek ve siz ve eşiniz alınan keyfi artırmak için bazı özel ipuçları.

insanda Masajı: Özel ipuçları

 • sana bakıyor yalan olmalı eşiniz bacakları arasına oturmuş ayakları ile masaj başlayın. göğsünde ayağa birini yerleştirin ve penis dokunmadan kasığa bacağının iç kısmı tarafından yavaşça ellerini slayt parmak masaj.
 • Sonra onun kucağına oturmak ve her iki birbirine bakan böylece çok oturmak yok. Onun kalça ve hakkında bir nemlendirici mum yardımıyla veya yenilebilir yağ masajı dairesel hareketlerle ve yoğun olan göğsü ile bacaklarını sarın.
 • heyecanı artırmak için, bir elbise veya daha fazla ortak neden aralık tutabilir giyim başka parçası ile burada kalmak. çapraz bacaklı, Hint pozisyonda oturun ve onlar hakkında eşiniz başını yatıyordu Eğer göz teması böylece onun görünümü olduğunu kısmen göğüslerini ve yüzünü ortaya çıkardı. Bu meyve veya damak uyandırmak için başka eleman sunmak için bir zamandır. Yüzünde karşı göğüsleri dinlenme Ardından, böylece bile penis dokunmadan, göğüs veya bacaklarına ellerini inerler.
 • yemeklik yağ zevki artırmak için basit bir yoludur kullanın. ortağı karın ya da başka bir bölgeye uygulayın ve sonra dilini çıkarın.
 • aksesuarlarla eğlenmek korkmayın. Plumas, özel mumlar ve jeller küçük dokunuşlar ve hareketlerle eşiniz vahşi çekmek için kullanılabilir.
 • Eşiniz yüzüstü yatarken ile göğüslerini masaj ve sırtında ve ellerinizle ve vücudunuz ile masaj alternatif gitmek için jel veya krem ​​uygulayın.
 • samimi bölge için özel yağların yararlanın ve nazik hareketlerle ortağı fakat yoğun gelen penis masaj bitirmek.

Kadınlarda masaj yapın: irtibatta vurmak İpuçları

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

 • kollar aracılığıyla, dairesel hareketlerle omurga ve masaj süresince yağı uygulamak kalçasına oturan ve omurganın tabanına gidiş, ortağı tersiyle başlayın.
 • buzağı veya uyluk ortağında alt otur ve kalça masaj için zaman ayırın ve bacaklarının içine onun hareketlerinin aşağı.
 • o, sırtüstü yatarken göğüsleri için göbek dairesel hareketlerle masaj, öpüşme ve sonunda onu meme okşayarak böylece Sonra eşinizin açın.
 • Eşiniz önceki pozisyonda yatarken ile bir bacağı alıp kalçalarına ayaklarına masaj ve ardından dil ile işlemi tekrarlayın ve o zaman bile bir oral seks ile sona erebilir.
 • onun uyluk arasında Pozisyon kendinizi ve kalçalarını ulaşmak için bacakların iç masaj başlayın. , Klitoris ulaşmak için büyük dudaklar ortağı ile oynamak Öte yandan masaj yaparken göğüsler parmaklarınızı kullanın.

adım banyo adımda Masaj

 1. çevreyi hazırlayarak başlayın. Gül yaprakları, tütsü ve kokulu mumlar tuvalete romantik bir ruh hali ve baştan çıkarıcı verecektir.
 2. Eğer bir banyo varsa, koklayarak heyecan yardımcı yağlar ve tuzlar ile banyo hazırlayın. Değilse, sorun yok. ortak ter yumuşak süngerler ve kremsi köpük Invest (a).
 3. stratejik olarak bazı meyve koyun ve masaj sırasında kullanılacak kutuya yakın içilir. Hoş sıcaklığındaki su koyun bir tensel müzik koymak ve onun ortağı (a) soyunmak başlar.
 4. sakin olan giysilerini, (a) düğmelerini aç ve müzik ritmini takip ederken ortaya çıkacak vücut parçaları okşamak için zaman ayırın.
 5. sünger yardımıyla baştan ayağa vücudunun (a) üzerinde köpük sürün. o zaman meyve veya içki kullanma fırsatı atın.
 6. tüm vücuduna ter bir sünger kullanın, sonra onun vücut üzerinde ellerini çalıştırmak ve. Eğer özel yerlerinde olsun, daha fazla zevk vermek için biraz daha zaman alır.
 7. elleriyle yumuşak bir havluyla vücudunun, (a) ve kuru köpüğün çıkarın. Havada ikliminin yem ile gelirse için hayal akışını sağlamak için zaman ayırın.

Kullanım hayal için aksesuarlar ve ürünler

daha da heyecanlı samimiyet ve zevk anları yapmak için ürün bizim seçiminde ilham alın.

R Pleasure Shop'ta 49 $, 90 Parfümlü Mum INTT

Ayrıca okuyun: her erkeğin görmelisiniz seks hakkında 11 video

R Pleasure Shop'ta 49 $, 90 Parfümlü Mum INTT

Acı Biber Cum Shop'ta $ 32.90 için Yenilebilir Duyarlı Kiti

Acı Biber Cum Shop'ta $ 32.90 için Yenilebilir Duyarlı Kiti

Erosmania R $ 15.20 tarafından Vibratör Net Tok Şok Üzüm

Erosmania R $ 15.20 tarafından Vibratör Net Tok Şok Üzüm

Milli R $ 14,16 için Kokulu yaprakları Afrodizyak

Milli R $ 14,16 için Kokulu yaprakları Afrodizyak

R tarafından Guarana ile Lezzet Buzlu Acai Gizli Desire'daki $ 12.90

R tarafından Guarana ile Lezzet Buzlu Acai Gizli Desire'daki $ 12.90

Acı Biber Cum Shop'ta R $ 119.90 tarafından Pluma Baştan çıkarıcı

Acı Biber Cum Shop'ta R $ 119.90 tarafından Pluma Baştan çıkarıcı

Zevk Shop'ta $ 14.90 için Yenilebilir Şurup Tuğgeneral

Zevk Shop'ta $ 14.90 için Yenilebilir Şurup Tuğgeneral

Eğer durum için ürünler ve özel aksesuarları yatırım yoksa hiçbir erotik masaj tamamlanmış olacaktır. Bugün piyasada bulmak yüzden hayal gücünüzü Cum dükkanları gezmeye keskinleştirebilirsiniz. Her zaman bazı sürpriz bulacaksınız.

Sırlar erotik masaj renklendirmek için

Cum koç Fátima Moura halkalarının çok çeşitli masaj sırasında kullanılabileceğini açıklar. Bir elleri, vücudu ve aksesuarlar çok sayıda kullanabilirsiniz. Fatima ayrıca masaj başlamadan önce, yapılacak bütün bir hazırlık olduğunu da unutmayın. Eğer bunu başarmak nerede seçmek andan itibaren beş duyu uyandırmak için ortamı hazırlamak gerekir. Eğer masaj renklendirmek için bilmeniz gereken diğer sırları göz atın.

 • katta bir yorgan koyun ve bazı yaprakları (siz boyama riskiyle gibi yapay yaprakları kullanmayı unutmayın) yükseldi;
 • kişi rahatlık atmosferini korumak için yastık ile yatmak olacaktır masaj yapılan yerde Surround. Ayrıca masaj yaparken kişi bunu görebilmesi için kafasını destekleyecek bir yastık koymak;
 • kokulu mumlar (yatak olsun, oturma odası, vs.) tarafından bir yere koyun;
 • masaj sırasında parmaklarınızın ucunda mı, asil bir içecek (beyaz şarap, şampanya, likör, vs.) ile bazı kırmızı meyve ve gözlükle bir tepsi damak tadınızı tedavi etmek;
 • tensel masaj veya erotik, hiçbir tek nokta veya ilgilenmek gereken bu sadece birkaç vardır; Tüm vücut masaj olmalıdır.
 • hafif müzik, new age tarzı seçin. Bu çift dahil etmek tüm hava yaratacaktır.
 • komik şaka yapmak yaratıcı aksesuar ve ürünleri bulunmamakta kullanmayı unutmayın. Yağlar, eritip ama yanmaz mumlar, yenilebilir kremler, erotik verileri ve diğer öğeleri her şey daha ilginç yapabilirsiniz.
 • Gerekli, ama her zaman kişinin vücudunda bir elini tutarak zaman ellerde daha yağ koy. yağ koymak için, başka bir cilt ile temasında Elin arkasını tutarak avuçlarınızı açın.

öğrenmek ve konuyla ilgili uzman olmak için 4 videolar

anın tadını ve keyfini unutmayın. Fátima Moura içgüdülerini takip ve sadece teslim şey unutursanız merak etmeyin öneriyor. Masaj başlatmak için, ama sonuna kadar değil zamanı var. Eğer iki yararlanabilirsiniz fazla fikir bakınız:

Boca Boca için, yanmaz Masaj mum

Boca Raton Cum mağaza anda inanılmaz bir şaka renklendirmek isteyenler için çok serin ucu getiriyor. eriyiği yanmaz mum partnerinizi masaj kullanılabilecek bir krem ​​dönüşür.

Prof. tarafından insanın aşırı zevk Regina Racco

Hala toplumumuzda tabu olarak görülse de, prostat güçlü bir erkek erojen bölge olduğunu. Bu videoda öğretmen Regina Racco bu bölgede ve nasıl çift sürdürmesi gerektiğini bulunan masaj bahsediyor.

Hayato'ya Tatsuo için Tantrik masaj

inanılmaz hissine sebep, daha yoğun bir basınçla nazik hareketleri birleştiren bir tantrik masaj yapmak için bakınız.

Rosí Garcias ile duyusal Hint masajı

erotik bir masaj yapmak için zaman içinde eşinizin sürpriz için başka teknikler öğrenin. Bu videoda vesile renklendirmek için rahatlatıcı ve güçlü masaj göreceksiniz

Size ve sevdiğin kişi arasındaki bağları güçlendirmek için hayal gücü ile birlikte tüm teknikleri kullanın. erotik masaj partnerinizi dinlenmek için bir yol daha fazladır, aynı zamanda, sevgi, sevgi ve bakım gösteren ilişkinizde tutku hayatta daha uzun alev tutmanın bir yoludur.