Serin ve ucuz giysileri ile 10 çevrimiçi mağaza - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Eğer hala sadece yüksek değerli giysi kalitesine sahip olduğunu düşünürsek, bu gözden geçirilmesi gereken bir kavramdır. Şu anda, birçok çevrimiçi ve perakende mağazaları kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlı fiyatlarla getirmek. 50 $ kot için 15 $ bluz başlayarak.

Yani giysi için alışveriş para kazanmak istiyorsanız kapsamlı araştırma yapmak önemlidir. Orada çok sayıda mağaza, marka ve seçenekleri o zaman zor bir iştir gerçekten iyi olanları süzmek, fakat buna değer ve harcamalarında bir fark yaratacak.

Online giysi alışveriş kaydetme

internette alışveriş parçası hizmet veya herhangi bir kusurları vardır yoksa hep senin değişimini kontrol etmek ve iade politikası olduğunda bir ipucu kaydedin. mağaza ücretsiz iade ve değiştirme sunuyoruz çalışıyorsanız diğerlerinin hizmet için ücret üzerinden bir daha avantaj zaten.

Serin ve ucuz giysileri ile 10 çevrimiçi mağaza - Kadınlar İpuçları

kontrol etmek başka nokta nakliye olduğunu. Diğerleri teslim fiyatını sabit Bazıları alışveriş belirli bir süre için ücretsiz kargo var. Arama, matematik ve davanız ve konum için daha fazla ödediği bakın.

Belirli bir temel parça olarak kaydetmek gerekirse, ucu: Bölüm kategorisini (örn elbiseler) ve "düşük fiyata" veya "fiyat alternatifi seçmek seçenek "Sırala" seçin çevrimiçi mağazaya gidip alt -> daha büyüktür. " Yani mağazanın en ucuz parçaların listesi olacak ve size uygun olduğunu satın tercih edebilir. Aynı ucu çoğu düşük fiyatı sipariş için bu özelliği sunan olarak, herhangi bir çevrimiçi mağazadan ucuz ürünler için bakmaktır.

Nerede online ucuz giysiler satın almak?

Eğer uygun fiyatlı ürünler ve sunan kaliteli parçaları satmak online mağazadan bir listesini görmek ve anın trendleri takip ve bu tür günden güne için pürüzsüz regatinhas ve kot gibi temel ve zamansız parçalar getirebilir görebilirsiniz. Bazıları da ayakkabı, aksesuar ve erkek giysileri var. Check out:

1. Dafiti C /% 30 indirimli

Serin ve ucuz giysileri ile 10 çevrimiçi mağaza - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Üreme

Dafiti - kadın seyirci, erkek ve çocukları toplantı, giyim kapsayan ürünleri, ayakkabı, çanta, güzellik ürünleri, ev eşyaları ve spor uygulamalarının her türlü sunmaktadır. Nakliye: R $ 99.99 üzerinde ücretsiz.

KUPON "DICAS30" kullanın ve Dafiti% 30 indirim

2. Sualtı Moda

Fotoğraf: Üreme

Fotoğraf: Üreme

Sualtı Moda - kadınlar ve erkekler için giysi, ayakkabı ve aksesuarları. Nakliye ödeme sırasında hesaplanır.

3. olook

Fotoğraf: Üreme

Fotoğraf: Üreme

Olook - kadın giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuarları. Nakliye: R $ 99 (Güney ve Güneydoğu) Sipariş için ücretsiz.

4. Podyum

Fotoğraf: Üreme

Fotoğraf: Üreme

Catwalk - kadınlar ve erkekler için giysi, ayakkabı ve aksesuarları. Nakliye: R $ 99.99 üzerinde ücretsiz.

5. AREMO

Fotoğraf: Üreme

Fotoğraf: Üreme

AREMO - bayan giyim, aksesuar ve takılar büyük moda trendleri. Kargo: Ücretsiz üzerinde 150 $.

6. Renner

Fotoğraf: Üreme

Fotoğraf: Üreme

Renner - erkek, kadın ve çocuk segment ile çevrimiçi mağaza. Nakliye ödeme sırasında hesaplanır.

7. Fiveblu

Fotoğraf: Üreme

Fotoğraf: Üreme

Fiveblu - kadınlar ve erkekler için giysi, ayakkabı ve aksesuarları ile çevrimiçi hızlı moda. Nakliye: R $ 149.90 dan ücretsiz.

8. Viablu

Fotoğraf: Üreme

Fotoğraf: Üreme

Viablu - artı boyutuna kadar boyutları ile kadın giyim ve traditonal askıları,. Nakliye: R $ 99.99 üzerinde ücretsiz.

9. Posthaus

Fotoğraf: Üreme

Fotoğraf: Üreme

Posthaus - çeşitli kadın ve erkek markaları toplayan moda portalı. Nakliye: R $ 199.99 (Güney ve Güneydoğu) Sipariş için ücretsiz.

10. Marisa

Fotoğraf: Üreme

Fotoğraf: Üreme

Marisa - kadın giyim mağazası, erkek ve çocuk. Nakliye ödeme sırasında hesaplanır.

Neden internette mağazalarda satın alıyor?

Fiziksel bir mağazanın Bakım maliyetleri, genel olarak, bir e-ticaret mağazasının bakımı daha yüksektir. Genellikle normal internette bir ürünün değerleri fiziksel bir mağazada aynı daha ucuzdur neden fiyatlarına etki vardır. Ancak, hiçbir şey çok karşılaşılan olsa çevrimiçi mağaza ürün, daha ucuz olacağını garanti eder.

Öğrenci Debora Cristina (21), genellikle internet üzerinden satın almak ve konuyla ilgili fikirlerinizi açığa: "Ana avantajları, ben fiyat ve çeşitlilik vardır, inanıyoruz. Bazen İnternet hepsi var, tam olarak ne istediğini fiziksel mağazada bulmak zordur. Ve fiyat bazen çok yardımcı olur çok daha az internet vardır. Olumsuz her zaman denemeden bir elbise satın almak zorunda olduğunu şüphe, uzak, şudur: tamam olacak? Resimde harika görünüyor, ama bana hizmet edecek? Daima medinho ... karmaşık giysileri olduğunu verir bir model dünyada iyi değil. internette satın almak için, şanslı almak zorunda. "

bazı yaşandığı yine alışverişini kontrol önemini hatırlama ve şirketin iade politikası olmadan satın almak daha kolaydır çünkü Böylece, interneti satın kararı, çok kişisel ve büyük ölçüde satın almak istediğiniz ürünün türüne bağlıdır.

İyi haber birçok çevrimiçi mağazalar müşteri deneyimini geliştirmek için yatırım yapıyor, bu nedenle ürünün ne daha iyi bir fikir vardır, videoları ekleme ve özel bilgi öğeleri sağlayan ve izin olmasıdır zaten ürünü satın almış insanlar Bu konuda ve genel olarak satın alma hakkında bir inceleme yazmak.

Buna ek olarak, şu anda çevrimiçi mağazalar banka veya kredi kartı kullanımı ile çevrimiçi satın alma tüketicilere daha fazla güvenlik elde ödeme ve korunması için farklı yöntemler vardır.

Bu senaryoda dikkate alındığında, internet alışveriş özellikle kaydetmek isteyenler için, daha avantajlı bir gün haline gelmiştir, bu yüzden online satın almak için korkmayın.