7 şey erkekler yatakta ne aşk - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Bütün bir ilişkinin ardından, konuşma ve imalar nihayet seks için zamanı geldi. Ve şimdi, ne yapmalı? Hep bunun kedi veya ilişkinin başlangıcı ile ilk kez ne zaman nasıl davranacağını bilmiyorsun. Ayrıca sabit bir ilişki içinde, bazen biz sevindirici olup olmadığını merak veya performansını artırmak için arıyor olabilir. Neyse, seks biz yıkmak ve daha fazla isteyeceksiniz istediğiniz bir zamandır.

Birçok kişi yatağın "kraliçe" göstermek veya maruz bırakılmaması gereken, daha sakin ile gitmek daha iyi olup olmadığı konusunda emin. Her kişi kendi cinsel tercihleri ​​vardır ve kesinlikle bir duyarlılığa o zaman önemli olacaktır. Hareket öğrenmek için oluşturuluyor atmosferi hissetmek iyidir. Yine, beğenme doğru olması için yardımcı olabilir erkekler tarafından verilen bazı genel ipuçları vardır.

Sen yapılacak en iyi şey eğlenmek ve her ikisi için de keyifli bir deneyim sağlamak olduğunu bu noktaya ulaştık. şans yuvarlanmaya Yani yine kesinlikle daha yüksek olacaktır.

cinsel oyun seks kendisi çok önce başlar. Her kim inisiyatif oyunu başlatmak için. Derin, ıslak öpücük size tüm heyecanlı bırakacaktır yerlerde, tek başına elle al ya. Bu sürpriz birçok puan kazanmaya yapmak üzere.

Ve neden sadece odasına götürecek? Erkekler mutfakta, asansörde veya evde, alışılmadık yerlerde seks fikri ile çıldıracağım olsun bir partide ...

En son ilişki veya eski olun, kesinlikle yatak veya yerde de eşinizin memnun yardımcı olacak bazı temel ipuçları vardır.

onlar yatakta ne aşk ne olduğunu bulun

 1. gevşet ve eğlenin
 2. Seks eğlenmek ve keyif almak zamanıdır. Öyle bir süper samimi an hiçbir utangaçlık olacaktır. yenilik ve tembellik etmeden oynamak seks sırasında eğlenirken kadınlar gibi erkekler. Kimse yorgun bir heykel yatmak istiyor. Gerçekten zevk ve sırayla da gösteri için zaman ayırın.

 3. Zevk da onun olduğunu
 4. Onlar sevgi ve size zevk hissediyorum bir nokta yapmak. Evet, onlar memnun etmek istediğini biliyorum, ama sen gerçek tadını çıkarıyor fark bile seveceğim gibi. Eğer rulo istiyorum ne iyi ve ne olduğunu söylemek korkmayın.

  Kendinizi göğüsler ve klitorisi dokunabilirsiniz. Eğer vücudunuzun ustalık sahibi ve çok daha şehvetli ruh bırakacaktır ilgi zevk almasını gösterin.

 5. Ön Caprice
 6. acele gerek yok, daha gizem ve daha zevkli provokasyon bu deneyim olacak. Bilgi caresses almak ve de bağış. Boyun, göğüs, uyluk ve kasık, hepsini istiyorum gösteri öpücüklere vücudunu buluş. penetrasyon bile sipariş arzu edilebilir, ancak sonrası için bırakılabilir. Yani samimiyet uzatmak ve daha tadını çıkarın. küçük seksi oyunlar, duraklar ve sokması ile Nedeni ve beklentiyle vahşi gidelim.

 7. Oral seks her zaman iyi iner
 8. Eğer ruh halinde iseniz, oral seks yeteneklerinizi göstermek. daha erkekler için daha zevkli bir şey bizi bu beğenerek sunan görmek mümkün. Şu anda ağız ve eller kullanın, sen çok sevdiğini biliyorum deli olacaktır. Ve bu hızlı deneyim olabilir izin vermeyin. erkekler arasında yaygın bir şikayet oral seks süresi hakkındadır. böylece yakın zamanda unutmadım yapacak eşinize bu zevki sunun.

  perine uyarılması birçok erkek yapmayız şeydir, ancak ibadet. perine anüs ve testis arasındaki doğrudan ve büyük cinsel hassasiyeti var parçasıdır. yeni ve uzak olacak Oral seks yaparken hafifçe bölgeyi basın.

 9. Onu hakimiyet yapalım
 10. o da cinsel becerilerini ortaya çıkarmak için yol açın. oğlan kontrolünde olmayı sever, neden bırakmıyorsun? Erkekler genellikle cinsel alana sahip olmaları istiyoruz. Ama hiçbir şey her zaman itaatkâr olmak. Bu girişimi de önemlidir ve onlar da durumu kontrol bilmekte seveceksiniz. O zaman geldiğinde, en iyi ne gibi yapmak için zaman ayırın.

 11. pozisyonları Vary
 12. cinsel pozisyonlarda yaratıcı olun. Bunun için bir contortion doğru değildir. daha basit pozisyonları zaten hoş, önemli olan aynılık almak için değil. Çeşitli oyun çok daha ilginç ve eğlenceli hale getirir. erkek kadın dört favori pozisyonları biri. Bu da ayrıcalıklı görünüme sahip olduğu bir pozisyondur ve bu her iki taraf için yorucu değil. Onlar da ön veya arka üstünde kalmaya seviyorum. mükemmel bir uyum verir ve yine yaklaşık ağızlarını bıraktığı için bile "Anne ve baba" Büyük bir pozisyondur.

 13. Konuşma ve gürültü yapmak
 14. Biraz daha safadinhas şeyleri konuşmak utangaç ise, boğucu bir ses hiç iyi bir etki yapacaktır "çok vücudunuzun gibi" "Bayıldım" veya benzeri ifadeler söyleyerek. sevgisini övmek kesinlikle daha emin hissettirecek. Onlar da sıcak zamanlarda homurdanıyor gibi.

Görüş: erkekler ne diyor?

7 şey erkekler yatakta ne aşk - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Marcelo, 34 yaşındaki işadamı, iyi bir kadın yatak okşayan tepki" savunuyor bazı hareketi, bazı gürültü yapar, ya da bir şey beğendiğine olduğunu göstermek için söylüyorlar. taşımak zorunda, en heyecanlı erkekler yapar. Eğer istediğiniz tam olarak ne istediğinizi ve nasıl dediğinde çok heyecan verici. Bir kadın hala duruyor eğer o sevmez görünüyor ya uyuyor, bu değişiklikleri, oldukça can sıkıcı. "

"Ben kız inisiyatif alır zaman sürpriz, özellikle de tüm çocuklar son derece benim kadar oral seks bağımlısı düşünüyorum. Bir kişinin kolaylıkla yapıyor zaman anlayabilirsiniz. Kişisel Eğitici (26) - bu yüzden sansasyonel "Patrick kararlaştırılmalıdır.

Ronaldo, 40 yaşındaki müzisyen, yakınlık odaklanmak: "seks samimiyeti getirir ve iki kişi arasında bir bağ oluşturduğunda Seviyorum. Bu çok daha lezzetli sevişmek yapar. "

Felipe 32 yıllık kültürel yapımcı, o zevki gösterdiğinde, her şey daha iyi olur kabul eder "bu eğlenceli nerede olduğunu ve gösterileri kadar heyecanlı ve ilgi de benim için,, ben onu çok getirtme seviyorum."