Olgular ve dişi memeli hakkında önemsiz - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Uzun zaman kadınların göğüsleri artık emzirme sorumlu vücudun basit bir parçasıdır ve aynı zamanda onları artan olmasını isteyen kadınlara onlarla hayranlık gizlemek ve olamaz erkekler nesnelerin arzu, terfi edildi . Evet, göğüsler hiç ve fırsat alarak daha şık, biz zaten bundan haberi olmayabilir 34 gerçekler ve trivia bir dizi seçilmiş.

1 - memeler yağ, kolajen ve elastin ve meme kanalları üzerinden ulaşır süt üreten süt bezlerinde sorumlu bağ dokusu depolama uzmanlaşmış, yağ dokusu oluşur.

2 - bölge olduğunu zayıflama süreci de şişman ortadan kaldırır, çünkü ne zaman kadın çok ince, göğüsleri gevşek hale gelebilir.

3 - spor için kadınlar uygun sütyen seçmek ve göğüslerini korumak ve ani hareketlere destek sağlamak için uygulama için üstleri olmalıdır.

4 - araştırmacılara göre, korse kullanımından kaynaklanan sıkıntı yorgun, Fransız Herminie Cadolle onları 1889 yılında ilk sutyen yol açan düşürülmesine karar, ancak Amerikan Mary Phelps patentli görünüm ve konfor bazı değişikliklerden sonra, sadece 1914 yılında oldu Bu buluş.

5 - birçok kadın kendisini emziren, düşündüğünün aksine meme hassasiyeti sorumlu tutulamaz. Göğüsler nedeniyle cilt germek neden süt üretimi ile büyür. onlar emzirme sonra normal boyutuna geri döndüğünüzde, cilt daha önce olduğu ne döndürmez. Gebelik sayısı da meme elastikiyetini etkiler.

6 - boyut gebelik sırasında büyür meme bezlerinde yapılır süt üretim kapasitesi, müdahale olmaması nedeniyle çok küçük göğüslü kadınlar, normalde emzirebilir. Meme büyüklüğü büyük ölçüde göğüsler gelen yağ miktarına bağlıdır.

7 - silikon sahip kadınlar genellikle silikon durdurma emzirme nadirdir durumda emzirmeye ve istisna değil kural teşkil edebilir.

8 - Yıllar içinde, göğüsler gevşek olma eğilimindedir, ancak bu yerçekimi kanunu değil, aynı zamanda artık yağ hücreleri tarafından değiştirilir bezlerinde ve kollajen azalması eylem sadece kaynaklanmaktadır.

9 - cildin sıkılığını ve esnekliğini sorumludur elastin protein yok eder, çünkü bir faktör ve sarkma meme için, sigaradır.

10 - Erkekler de meme bezleri ve meme uçları var, ama bu nedenle, kadın hormonu östrojen gerekir için genellikle süt üretemezler. Erkekler ancak nadirdir, sadece (prolaktinoma) tümör olgularında süt üretmek.

11 - Sinirler ve meme ucu mevcut kan damarları erkekler hem de kadınlar bu bölgeyi harekete geçirdi hissetmek hassasiyet ve zevk sorumludur. Penis gibi, uyarma meme ölçüde artmasına neden olmaktadır.

12 - meme sert olsun veya demişler nedeniyle cinsel uyarılma, fiziksel veya zihinsel uyarılma tarafından oluşturulan yüksek kan akışından, yaktı. süreç erkek penis ereksiyon neden olan maddelere benzer.

13-8 ile 11 yıl arasında, östrojen artışı, kadınlık hormonu, meme bezleri ve meme hacmi vermek yağ katmanları büyümesi üzerinde hareket eder. Bunlar yaklaşık 18 yıldır büyüyor durdurmak, ancak kişiden kişiye değişir ve özellikle genetik faktörlere göre.

14 - Başka böyle bir meme var az kadın vardır. Çoğu durumda, sol meme sağ ve onlar da farklı olabilir işaret ettiği meme büyüklüğü ve yönü daha gelişmiştir.

15 - kadınlar meme ağrı yaşamaya için adet öncesi dönemde yaygındır. Bu şiş göğüsler yapar ve en sonunda ağrıya neden olur lifler, streç sıvı saklama artmasından kaynaklanmaktadır.

16 - Ortalama olarak bir meme ağırlık yağ% 5'e kadar ve bir kadın toplam ağırlığının yaklaşık% 1 karşılık gelen 400 gram olup.

17 - Guinness Rekorlar Kitabına göre, rekorlar kitabına dünyanın en büyük doğal göğüsler Amerikan Norma Stitz olduğunu. O 2,59m büstü vardır ve göğüsleri her biri hakkında 20 kilo ağırlığında.

Olgular ve dişi memeli hakkında önemsiz - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Sheyla Hershey

18 - Ayrıca Guinness Rekorlar Kitabına, silikon 5.5 litre olmak için geliyor Brezilyalı Sheyla Hershey tarafından tutulan büyük silikon meme, konumuna göre, her meme 7 litre olan Amerikan Maxi Mounds haline gelmiştir.

19 - Dünyada silikon protezin ilk kadın Onun amacı memenin bir dövme kaldırma ameliyatı oldu, 1962 yılında Amerikan Timmie Jean Lindsey, ama eğer doktorlar sorulduğunda o ilk denemede katılmak istiyorum hikayenin implant, o kabul etti.

20 - Bir iç çamaşırı üreticisi Triumph Avrupa'da, İngiliz, Hollandalı ve son olarak İtalyan Danimarka izledi büyük göğüslü olanlar, olduğunu tespit bir anket yaptı.

21 - Plastik Cerrahi International Society verilerine göre, Amerika Birleşik Devletleri Brezilya, Meksika, İtalya ve Çin takip dünyada silikon implantların için plastik büyük numarası ile ülkedir.

22 - Plastik Cerrahi Brezilyalı Derneği 2010 yılı verilerine göre yaklaşık 110,000 meme büyütme her beş dakikada ameliyattan ortalama eşittir, hangi yılda ameliyatları yapılmaktadır.

23 - Brezilya artan protezlerin koyuyoruz. 90 yıl kadar popüler protezler 120 ve 140 ml arasında, ama son on yıl içinde, ortalama olarak yaklaşık 200 ile 250 ml olan bir artış ve şu anda en çok aranan protezler 305 ml sahiptir.

24 - hayal edilebilir Silikon sadece bu tür fildişi, cam çanta, boğa kıkırdak, poliester ve diğer malzemeler gibi malzemeler test edilmesinden önce 60 göğüsler artırmak için malzeme olarak kullanılabilir oldu, değildi çok tatmin edici sonuç.

25 - yerleştirme teknikleri halen güvenli silikon ve tuzlu torbalar protez olarak kabul edilir. aksama ve kaçak nedense varsa, madde vücut tarafından emilir.

26 - Wellington Victoria Üniversitesi'nde Çalışmaları erkekler daha ve daha uzun görünmesini kadınların vücut göğüsler olduğunu kanıtlamak.

27 - New England Tıp Dergisi'nde yayımlanan bir diğer Alman çalışmada, eşdeğer on dakika bir gün için göğüsler bir çift bakarak bir adam, aerobik egzersiz 30 dakika yapmak ve en fazla beş yıl yaşam beklentisi uzatmak eğer söylüyor . Araştırmacılara göre, cinsel uyarılma kalp pompalama ve sağlıklı erkekler bırakarak kan dolaşımını artırır.

28 - video oyun muses arasında, Lara Croft en büyük boy göğüsler karakterdir. Onlar tasarımcı Toby Gard tarafından yaratıldı.

29 - Adını ülke Amerikan şarkıcı Dolly Parton, cömert göğüslerin sahibi bir haraç bu yüzden koyun Dolly, annenin bir meme bezi oluşturuldu.

30 - Dış dünyada plajlarda üstsüz yapmadan çıkmadan önce, yerel yasaları bilmek tavsiye edilir. Böyle Texas, Hawaii, Ohio ve New York eyaletlerinde, örneğin, uygulama sağlar ancak başka bir yerde Dubai'de olduğu gibi, ceza 6 ay hapis ulaşabilir.

31 - O da bazı erkekler olduğu gibi, çıplak göğüslü sokaklar bırakmak kadınların hakkı için savaşan bir STK olarak adlandırılan GoTopless vardır, göğüslerin kült dünyanın geri kalanında daha doğrusu yüksek olsa ABD'de görünüyor ısı.

32 - Göğüs kanseri dünyanın ikinci en sık görülen tipi ve en yaygın ve kadınlar arasında korkulan olduğunu. Erken teşhis ve bunu yapmanın bir yolu varsa 40-69 yaş arası kadınlar arasında en öldürücü olarak adını alan bu kanser şifa büyük şansı mücadele edilebilir kendi kendine muayene ve düzenli istişareler yoluyla jinekolog.

33 - Çeşitli kampanyalar dokunma muayene teşvik etmek sonra kendini incelemeye teşvik kadın tıbbi yardım gerek yoktu hissi yaratarak sona erdi, çünkü INCA (Ulusal Kanser Enstitüsü) kalmaya karar verdi.

34 - bu dokunma, 1 ya da 2 cm hissedilebilir bir boyutta olduğunu ve zaman yok, zaten gelişmiştir, bu nedenle kadın, dokunmak şarttır ama ne zaman meme yumru sadece tespit edilebilir doktorlarla istişareler onlar önlenmesi ve tedavisinde çok önemlidir.

göğüsler gerçekten güzellik ötesinde nadire ve verilerin tam bir dünya, bu yüzden bilgilendirmek ve bakarsak sonra hep her yaşta herhangi kadına esastır.