Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Şu anda, birçok kişi beğendikleri çalışmayı üstlenmek İnternet olasılıkları ararlar. Doğal ham malzemeden yapılmış nesneler üretmek için kullanılan bir manuel tekniği olan tertibatın, kuşaktan kuşağa geçer ve bir süre için, sanal bir ortamda verimli pazar bulur edilmiştir.

Marcel Spadoto, Fırsat Consulting yönetici ortağı, zanaat (IBGE göre, 50 milyar $ yılda üzerinde hareket nüfusun neredeyse% 5 aktivite ve yaşam sorumlu olarak Brezilya'ya büyük önem Instituto olduğunu söylüyor Brezilyalı Coğrafya ve İstatistik).

İnternet, sırayla, zanaat ürünleri bakılmaksızın coğrafi mesafeler en çeşitli kitlelere nispeten basit yayımlanan ve karşılar verir. Örneğin, yapım ve yalnızca şehirdeki iyi ürünleri satan tanınan önce eğer, artık ülkenin tüm şehirlerde (ve hatta Brezilya dışında) halkı için bütün çalışmalarınızı ifşa edebilir.

Bu alanda çalışmak isteyen ve üretmek için ne fikirler arıyorsanız, aşağıdaki önerileri seveceksiniz. Bu Yaptığınız ve internet üzerinden satabileceklerinizi örnekleridir fakat olasılıklar sonsuz olduğunu unutmayın. Ve aynı Youtube sen ne yapmaya çalışıyorsun ne göre, birçok başka belirli videoları bulabilirsiniz.

12 fikirler satmaya yapmak

el sanatları dayalı küçük işletme başlatmak için ilham bulun:

Ayrıca okuyun: kolay 14 iş bireysel olarak üstlenmek

1. dekore kutular MDF

Elo7 içinde 42 $ için Kare MDF kutu

Elo7 içinde 42 $ için Kare MDF kutu

Bu internette dahil olmak üzere en popüler meslekler biridir. Dekoratif kutularda ile çalışır kim MDF bu son derece rahatlatıcı bir iştir ve hala iyi para sonuçlara yol açabileceğini söylüyorlar.

Bu hediye vermek için harika bir seçenek olduğu için çok popüler bir ürün türüdür, sonuçta bir el yapımı hediye genellikle daha sevgi sunar ve sanayileşmiş günümüze daha önemsiyorum. Buna ek olarak, kutular çok kullanan var ve genellikle çoğu insan mutlu.

Bu çeşitli şekillerde yapılabilir ve bu tam olarak belirli bir ürün içinde dekore kutuyu değiştirecek yaratıcılık var!

Nasıl yapılır: | Ahşap MDF Cracking çiçek kumaşla Ahşap kutu

Bebekler için 2. Makaleler

Elo7 R $ 58 tarafından Bebekler için sepetler

Elo7 R $ 58 tarafından Bebekler için sepetler

hijyen kiti, beşik kiti, banyo havlusu, mama önlüğü, çocuk bezi, yastıkları, analık çanta ve daha fazlası: bakımı için ve ayrıca bebek odası dekor yapılabilir sayısız el yapımı ürün yok. giysi, tığ patik, kızlar için saç faixinhas ve sevimli seçeneklerden bir sonsuzluk cabası.

Ayrıca Oku: 7 fikirleri gelir ek

Nasıl yapılır: Takımı Bebek hijyeni | Geri dönüşümlü olan bebek odası için Çöp

Düğünler için 3. Makaleler

sandalyeler için Tabaklar Elo7 R $ için 66 mamülleri

sandalyeler için Tabaklar Elo7 R $ için 66 mamülleri

el sanatları giderek bir düğün özelleştirmek için kullanılmıştır. o çift için büyük manevi değer ve olaya karışan diğer kişileri olacak bu ürünleri üretmek için geldiğinde Yaratıcılık, kapris ve tat anahtar faktörler vardır.

yapılabilir Öğeler sayısız şunlardır: davetiyeleri; Trombositler töreni ve parti canlandırmak için; Bebek taşıyıcı ittifak nedime; Başlangıç ​​mamülleri ile Askılar; Anthony buket; bisküvi noivinhos; sponsorların davet için kitler ve kutular; kişiselleştirilmiş terlik; vb genel hatıra

Nasıl yapılır: Sipariş üzerine gelin askısı | bisküvi içinde Noivinhos

genel olarak parti için 4. Ürünler

Elo7 üzerinde $ 380 için Dondurulmuş Kek scenographic

Elo7 üzerinde $ 380 için Dondurulmuş Kek scenographic

Ama sadece el sanatları çok büyük faydası vardır düğün dünyasında. Şu anda, herhangi bir parti için, insanlar genellikle (özellikle çocuk partilerde) özel davetler, scenographic kek, tatlılar için özel ambalaj, masa süslemeleri ve daha fazlası gibi öğeler için sorun.

Bir ipucu vb çocuk partisi, 15. doğum günü, bir bebek duş veya kına tamamlayacak o ürünlerin çeşitli yaratıcılık ve bahis kullanmaktır

Nasıl yapılır: Sahte pasta | balonlarla Masa Dekorasyon

5. Mücevher

35 $ ​​için Elo7 Yüzük Mavi Reçine

35 $ ​​için Elo7 Yüzük Mavi Reçine

takı hep elle yapıldığında ve bunlar daha özel olma avantajına sahip çok başarılı olmuştur.

Maxicolares, küçük zincirleri, küpe, bilezik, bilezik yapmak ve İnternet üzerinden satmaya bazı seçeneklerdir. Yine, yaratıcılık ve mizah başarılı satışlar için temel faktörlerdir!

Nasıl yapılır: | Nasıl bilezik yapmak Maxibrinco Boho

6. Defteri

Elo7 100 $ başına Defteri yemek kitabı

Elo7 100 $ başına Defteri yemek kitabı

Bu yeni olmamasına rağmen, çok başarılı olan tekne bir türüdür. karalama defteri dekoratif şeritler, çizimler, çeşitli süslemeler ve tat çeşitli diğer elementlerin oluşabilir. Yani yaratıcılık anahtar kelime yine oluşturun.

O (örnek, seyahat ya da ailesi için) çeşitli konularda bunların her biri üzerinde kısa metinler için fotoğraf ve uzay toplamak amacıyla yapılabilir; Bir yemek kitabı tarzında yapılabilir; takvim ve daha fazlası gibi.

Nasıl yapılır: Scrapbook Albüm | Not defteri sayfası - Senden Başla | seyahat defterine albüm | Defteri - Öğretici Albüm Kanal

7. Çeşitli Favors

Elo7 R $ 2.90 için hatıra alkol jeli

Elo7 R $ 2.90 için hatıra alkol jeli

düğün, çocuk ve yetişkin doğum günü, bebek duş veya pişirme, vaftiz, doğum, kurumsal etkinliklerde vb: Bugün, iyilik parti ve özel günlerde en yuhalandı türlerini verilir Böylece, iyi yapılmış farklılaştırılmış ürünler için talebi ve mükemmeldir.

Buna ek olarak, bir hatıra bile, hatta bir sevgi jest olarak birine bir hediye verilebilir.

yapılabilir iyilik seçenekleri çoktur: özel terlik, kupalar, aroma yayıcılar, yastık, sabun, ecobags, kalem sahipleri ve daha fazlası.

Nasıl yapılır: hatıra Annelik Pronvençal yazın | -Inci çevirin

8. giyim

Elo7 içinde 60 $ için incilerle bluz elini işlemeli

Elo7 içinde 60 $ için incilerle bluz elini işlemeli

onlar daha fazla özelleştirme izin çünkü el yapımı giysi parçaları hep başarılı olmuştur. Birçok hatta vb el nakış, resim gibi, özel bir dokunuş olsun Sen elbiseler ile çalışabilir, (çok "yüksek" olduğu) tişört, etek, tığ ve daha birçok parça.

Nasıl yapılır: Basit alevlendi elbise | | Dantelli kırpılmış tığ işi bikini

9. çantalar, valizler, malzeme

Tanlup R tarafından 90 $ çizim gül ile çapraz çanta

Tanlup R tarafından 90 $ çizim gül ile çapraz çanta

özelliğe sahip ve / veya özel kişi için üretilen, baskılar ve eşsiz şekiller, parça ve güzel: zanaat üretimi ile, yaratıcılık kullanabilir ve çantalar, olguların ve malzemesiz bir sayısız miktarda çalışır.

Nasıl yapılır: Basit çanta | Bir torba cüzdan nasıl yapılır

10. Patchwork

Elo7 R $ 149.90 için çift patchwork yorgan

Elo7 R $ 149.90 için çift patchwork yorgan

Yamalı çok farklı renklendirici, şekil ve tasarım karışımlarını içeren, farklı kanatlara birleştirmek için, kısa bir süre için, bir tekne, dünyada kullanılan bir tekniktir.

teknik, yatak ayarlamak ve daha böyle oluşturarak yorgan, çanta, araba için çöp kutusunun olarak bin bir olanaklarını, izin verir.

Nasıl yapılır: Komplike patchwork | Bir yorgan Parçalardan yapılmış montajı nasıl

11. Boyalar

Elo7 R $ 430 ile tuval üzerine resim

Elo7 R $ 430 ile tuval üzerine resim

Sen boya ister? Sonra diğer ürün seçenekleri arasında tüm yetenek ve çeşitli çerçevelerde resimleriyle yaratıcılığınızı, bezler yemekleri gösterebilir.

Nasıl yapılır: Yeni başlayanlar için Kumaş boyama | Tuval üzerine boyama - evren çerçevesi

Evcil hayvanlar için 12. Ürünler

Elo7 içinde 71 $ için Köpek yatağı

Elo7 içinde 71 $ için Köpek yatağı

Şu anda, köpek ve kediler için öğelerinin yeterli önem kazanmıştır. , Giyim vb hayvan tespit etmek, sen yürümek özel yakaları bandanaları, bağları, ayrıntıları ile yakaları (örneğin yapay elmas gibi örneğin): Elle birçok serin ürünler oluşturabilirsiniz

Nasıl yapılır: Köpek yürür | köpek tasması nasıl yapılır

Nerede ve nasıl satmak

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Internet üzerinde el sanatları satışının farklı yolları vardır. Üst ipuçlarına bir göz atın:

Elo7

Bu Brezilya el işi ve özel ürünler satın ve satış için en büyük sitesidir. sitenin kendisi, her ay ziyaret 4 milyondan fazla insanın bilgiye göre.

Elo7 satmak için sitede mağaza oluşturmalısınız:

 1. Site www.elo7.com.br girip "Ben satmak istiyorum" tıklayın;
 2. tüm bilgileri doldurun;
 3. Eğer sitedeki önemli bilgileri içeren bir e-posta alacaksınız Kayıttan sonra;
 4. Siteye geri dönün, kullanıcı ve şifre bilgileri doldurun.
 5. onun Webshop'undan için, mağaza özelleştirmek, hesabınızla ilgili bilgi edinmek, ürün kayıt, isteklerini yönetebileceksiniz, müşteriler kayıt vb
 6. istediğiniz zaman Buradan vb fotoğrafları, ürün açıklaması, gönderim seçeneği de dahil, ürününüzü kayıt olabilirsiniz
 7. Ayrıca, daha fazla avantaj sağlamadığı, isterseniz, hesap PRO satın yeteneğine sahip olacak.

videoda Elo7 da mağaza açmak için nasıl bir temel rehber görebiliriz:

Tanlup

Tanlup da sadece onun, ürünlerin tanıtımı için yaptığın bir mağaza oluşturmanıza olanak sağlar (ve ayrıca özelleştirir, tava veya satmak). oluşturmak için, ücretsiz, ancak eğer tercih ederseniz, daha fazla avantaj vaat sonra ücretli bir planı satın alabilirsiniz.

sitesini ziyaret edin ve www.tanlup.com Dükkanı (sayfanın üst kısmını) oluştur tıklayıp herhangi bir soru tartışır.

sosyal ağ

Şu anda, sosyal ağlar - Facebook gibi, Instagram vb - yaygın ürünlerini tanıtmak ve satmak için kullanılır. Onlar ne olursa olsun, nerede yaşadıklarına, halkın büyük bir numaraya çalışmalarını yayınlamak için izin verir.

Facebook, takipçileriniz ile etkileşim öğeleri ortaya çıkarmak ve ortak ilgi alanları olan insanlara ulaşmak için kampanyalar oluşturabilirsiniz hangi yaratma Fan Page seçeneğine sahiptir.

Bu linke Hayran Sayfası oluşturmak öğrenin.

Instagram ve Pinterest ürün tanıtımı için resimler kullanın sosyal ağlardır. Onlarda sizin kaliteli, açıklamalar ve değerlerde, fotoğraf paylaşma ürünlerinin satışı için özel bir hesap oluşturabilirsiniz.

Müşteri ile temas ettikten sonra, ürünün ödeme ve nakliye şeklini ayarlamak zorunda kalacaktır.

Tanınmış yolu kredi kartı, banka havalesi ve çevrimiçi transferi ile ödeme alabilirsiniz nerede PagSeguro kaydolmak etmektir. Onlar ödeme yöntemine bağlı olarak değişen satın alma yüzdesi şarj edin.

çok PagSeguro aynı şekilde çalışır Bcash olasılığı da vardır.

o ürünün teslimatı söz konusu olduğunda, tarihler karşılamak ve müşteriye mükemmel durumda ulaşır, böylece güvenli bir madde gemi esastır. Postane Bunun en çok kullanılan olduğunu. sevkiyat ve boyutları 30 kg'lık bir sınırı vardır.

E-ticaret kendi

Hepiniz pratiklik ile internette ürün satmak için kendi e-ticaret oluşturabilirsiniz. Ücretsiz, açık kaynak ya da ücretli: ilk adımlarından biri platformu tanımlamak olacaktır.

Ama planlanmalıdır için birçok nokta vardır. Özetle, söylenebilir her dükkan olacak aşağıdaki işlemlerle: platformunda oluşturulan satış siparişinin alınması; ödemeleri kontrol; ürünlerin ayrılması; mal paketi; Elektronik fatura ve etiketleri sorunu; mal sevk; bilgilendirilmiş müşteri tutarak istek teslim izlemek için.

Bu kitapçıkta, SEBRAE sitesinde mevcuttur, size çevrimiçi mağaza açmak ve e-ticaret başlatmak için gereken bilgileri bulabilirsiniz.

serbest piyasa

Serbest Piyasa tanınmış site ve ürünlerini satmak için iyi bir araçtır. Sen, kayıt fiyata dahil satacak ürün, tüm bilgileri tamamlayın ve onun iyi fotoğrafları koymak gerekir.

Orada tanıtımı için herhangi bir ücret, ancak Klasik ve Premium reklam türleri için, sadece ürünün satışını yaptıktan sonra bir ücret ödersiniz. (Serbest reklama gelince orada yok).

satışı yapabilmek için, MercadoPago, ödeme biletini kredi kartı veya nakit olarak taksitler halinde ödenebilir hangi Serbest Pazar ödemelerinin resmi platformunu kullanma imkanı da bulunuyor ve hesabınıza para çekebilirsiniz bankası.

Hala kendi başlarına alabilirsiniz. Bu durumda, ürünü teslim önce bazı güvenlik önlemleri için uyarı Serbest Piyasa: bütün para saymak ve doğru olduğundan emin olmak; çek durumunda, paranız kontrol edin; Banka aslında sevildi ile bir transfer olmadığını, teyit etmektedir.

Ürünü teslim zamanda, Serbest Piyasa Eğer herhangi bir sorun olması durumunda izleme ve sigorta ile, rekabetçi fiyatlarla gönderimleri yapabilirsiniz postane ile anlaşmalıdır. Sen alıcı tarafından ücretsiz nakliye (eğer nakliye kendinize ve alıcılar ücretsiz nakliye hizmeti biliyorum) veya nakliye arasında seçim yapabilirsiniz.

Eğer kendi başlarına teslim etmek isterseniz, sitenin yönelimi bazı ipuçları dikkat etmektir: Her zaman para ürünü göndermeden önce hesabınızda onaylanması durumunda onaylamak; o doğrudan alacak emin olmak için alıcının adına ürün gemi; Hep bunun tescil edildiği sevkiyat veya nakliye şirketi, adres ve sevk tarihinden teslimine dair kanıt tutun.

senin zanaat iş için bir uzmandan 7 ipucu

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Online el sanatları satış üstlenmek ister misiniz? Marcel Spadoto, Fırsat Consulting ortak yönetimi, oryantasyon anlaşma resmileştirmek etmektir. "Vergi daireleri ile sorunları önlemek için, resmileştirmek için önemlidir! Ayrıca, formelleşme diğerleri arasında emekli gibi faydaları bir dizi getiriyor "diyor.

maliyeti çok düşük olduğundan, R yılda $ 60,000.00, Spadoto vurgular kadar satış için MEI (Mikro Bireysel Girişimci) en iyi alternatiftir. MEI için karşı koymak için gerekli değildir. Hükümetin portal kullanarak gerekli bilgiye sahip mümkündür.

"Satmak için hayati bir konu fatura ve satış internet ve sosyal ağları kullanarak ise, bu daha da önemlidir. bu bir iş değil, bir hobi olduğunu anlamak için uzun resmileştiren önerin! "Spadoto ekler.

Bu bağlamda, Spadoto iş bu tür üstlenmek isteyenler için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar dikkat çekmektedir:

 1. Şirketin Resmileştirilmesi;
 2. İyi dost ve güzel bir site oluşturup;
 3. Ödeme medya şirketleri ile ortaklıklar Having operasyonlarda satış kolaylığı ve güvenirliği ile sahip olmak;
 4. Ürün hızlı ve mükemmel durumda teslim edilmesi gerekmektedir, çünkü, lojistik dikkat edin (genellikle çok zayıf olabilir);
 5. Üretim sorunlarını ve gecikmelere neden olabilir büyük bir çeşitlilik için, daha standart ürünler olması;
 6. Sitenize insanların akışını yol açabilir ortaklıklar Having;
 7. Sosyal medya, özellikle Facebook, yatırım teşvik etmek ve satmak.

Şimdi yaratıcılık, irade, organizasyon ve sorumluluk, internet üzerinde el sanatları satan çok başarı elde etmek mümkün olduğunu biliyoruz. İyi iş!