Ne zaman içinde soğumaya ilişki yapar? - Kadınlar İpuçları

Bağlantı günün her saatinde, toplantılar her gece, orada öpücükler, burada sarılmalar. Dedikleri gibi, zaman başladığını bile gül bahçesi olduğunu. Ama ilişkinin yılda bir rutin bina ve tutkunun ateşi için belirleyici faktörler olabilir bir çiftin samimiyeti artırmak bir yıpranmış ilişkiye yol vermek.

Psikolog CEAAP kliniği, Tiago Lupoli, açıklıyor zamanla courtships, evlilik ve nişan "cool". "Çoğu ilişkiler severler keyifli özelikleri dikkate vermeyin çünkü aşınma almak eğilimindedir -. Yakınlık, özgürlük kaybı, diğer faktörlerin yanı sıra, duyguları ve güçlükler endişeleri ve farklı amaçları paylaşan"

Eğer bir ilişkinin başında hala almazsanız endişelenmeyin. Hiçbir kural yani, tüm ilişkiler yıpranacaktır yoktur. Lupoli, hayal göre, "sonsuza dek mutlu" oldukça ulaşılabilir olduğunu. "Ilişkiyi hamle aşk elde gol, ama yolu olarak düşünülmemelidir. Amaç elde gibi oldu zaman, çift artık çünkü bu yolda orada sebat olduğunu anlar. Bu keşfetmek ve birbirlerine duygu potansiyelize için severleri caydırıcı "diyor.

Bazı büyük kötü adam ilişkiler, özellikle evliliklere rutin gördükleri. Ama, o kadar da duygusal ilişkilerin aşınmasını sadece önemli faktör değildir bilmek önemlidir. "Rutin, iletişim eksikliği, işe aşırı bağlılık, yaşam, samimiyet ve kontrolsüz kıskançlık ile birlikte ilişkide aşınma severler için oda yapar," psikolog diyor.

İlişkiniz aşınmışsa 2 ipuçları bilmek

Neredeyse artık öpmüyorsun? öpücük eksikliği ilişki için harika bir barometre. "Severler tutku güçlü etkisi altında olduğu gibi ilişkinin başında, uzun ve sık öper doğaldır. izafi mesafe severler üzerinde aşınma ve daha kolay kaybedilen faiz ve ortağı için önemsiyorum. Düşük karşılıklı hayranlık, öpücük benimsemesi ve benzersiz anları paylaşmak için severleri caydırıcı, "Lupoli söyledi.

Eğer seks Ne kadar sıklıkla da ilişki yıpranmış olup olmadığını tanımlayabilirsiniz. Tatmin edici bir cinsel hayat sürdürmek için, çift hat veya başka seks bir zorunluluk olarak görülmektedir gereklidir. "Böyle ereksiyon zorluğu, anorgazmi, hipoaktif cinsel arzu gibi bazı cinsel işlev bozuklukları yıpranmış bir ilişkinin sonucu olabilir," psikolog diyor.

çiftin arasındaki boşluğu nasıl engellenir

İletişim her zaman önemlidir: "D. önlemek yok R ", (Tartışma oranı). "Ilişkisi açıkça severler arasındaki etkileşimi iyilik tartışın, samimiyet ile başa çıkmak için kolay, bu çift için güven verir, özgürlük alanlarını izin ve karşılıklı saygıyı artırır," psikolog CEAAP kliniği varır.

İyi bir konuşma sürdürmeye ek olarak, bazı küçük eylemler esastır. iyi ilişkiler sürdürmek ipuçlarına bir göz atın:

  • flört için zaman ayırın. Fikir çift romantik bir programdır, akşam yemeği, sinema, seyahat birlikte vakit geçirmek olduğunu;
  • ilişkiyi sürdürmek için isteyin. Her zaman kur başında olarak yaşamaya çalışırlar;
  • günlük yaşamın her alanında yaratıcı olun. Spontanlık numaralı düşmanı rutin biridir.

çiftin arasındaki mesafe sık olur, ama senin başına gerekmez. Kavgaları, yanlış anlamalar ve hatta rutin doğal, ama çift ilişkinin kalitesini yüksek tutmak için aramak kalmıştır.