Bir ihaneti affedebilir? - Kadınlar İpuçları

"Ben onu affedemem ve aynı zamanda Onu kaybetmek korkuyorum, kocam üç kez ihanete uğradı ve buna bir daha çok korkuyorum." Reader, Fortaleza, CE

Ben ihanet yaptıklarını: güven sarsıldı ve birçok soru ön plana çıkmaktadır sonra bir ihanettir çok zor bir iştir Affet? Ya bende olmayan şey var mı? Ben sevildiğimi?

Ben sonrası ilk ihanet adım birçok kadın onlar yeterli değil "iyi" ve bu "başarısız" kocası için başka "iyi" arıyordu hissetmek suçluluk kurtulmak için olduğuna inanıyoruz. O zaman kim suçlu?

Biz ilişki eğilimi ılık bir şey bakmaktır soğuduğunda, hatta kapalı birbirleri için hazır olmak için çok yaygın sonrası düğün romantizm, erotizm ve makyaj yok artık, ihanetle iki türü vardır diyebiliriz.

Bu gibi durumlarda, bu ikisi arasında aşk olsa bile, arzularımızı tatmin etmek başka bir kişi için bir ihtiyaç vardır. Bu yüzden biz rasyonel varlıklar olmalarına rağmen içgüdüleri vardır ve baştan çıkarma ve cinsiyet hayatımızın parçası olduğunu hatırlamak önemlidir.

nedeniyle aktif cinsel hayatım yok 20'li ve 30'lu yaşlarda birçok çift vardır iş, çalışma, ev işi, çocuk, vb diyalog korumaya çalışırken ve bir ihaneti önleyebilirsiniz arzunun alevi alevlendirmek için çalışıyor, sadece çift için biraz zaman ayırın.

Ama oldu, eğer çift ilişkisini yeniden değerlendirmek önemlidir ve bunlar ilişki devam etmeye karar verirseniz biz eksik ne düzeltmek gerekir. , Bir sürekli zahmetli ve çift çalışma Bak, çaba sadece bir yardımcı olmuyor. Birçok çiftler ilişki daha kaliteli böylece çoğunlukla hizmet veren bir ihaneti "hayatta" olabilir.

Benzer şekilde, hain atılganlık ihtiyacı vardır ve bir ilişki içinde olmak yeterli değildir ihanet, başka tür yoktur. Sen tıkınırcasına yeme sahip olduğunu kişiyi tanımıyorum ve sadece tatlı memnun değil? Eh, kompulsif hain sevilen hissetmeye ihtiyacı vardır ve her ne pahasına olursa o aramaya gider. Bunlar en sık iyi bir aile yapısına yoktu ve kimin büyümek ve daha emin yetişkin olmak için bir çocuk yeterli aşk ve sevgi olarak almadı insanlardır.

Sorun olması gibi, kişi her zaman gıda, kumar, uyuşturucu, vb aşk ilişkilerinde ise "bu deliği" bir şey için bakacağız Bu gibi durumlarda, Ona yardım edebilecek tek kişi kendisidir. Hiçbir kullanım ilişki özeldir ve değişeceğini kişi, o profesyonel bir yardıma ihtiyacı olduğunu bulmak.

Gördüğümüz gibi ilk ilişkiyi yeniden düşünmek kusurlarını affet ve diyaloğa dayalı bir yapı oluşturabilir iki çok farklı durum vardır. Diğer durumda, bir kişinin tüm ilişkinin bir parçası olarak ihanet kabul yukarıdaki bu şekilde bir ilişki sürdürmek linki korumak ve bu nedenle kabul edemez bireysel duruma rastlamak.

En önemli kabul edilemez ve biz yalnızlık korkusuyla kötü ilişkiler saklanarak, kendimize ihanet. affetmeyi Yani, eğer, o mutlu olmaktır.