Nasıl güvensiz adamı teşhis etmek - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

, Onun yanında her zaman her yerde götüren bir ortağı onların günün her detayında ilgileniyor olması, onların şirket ve arkadaşları birçok kadının hayalidir, ancak tüm karşılayan bir adam seçiminde olduğu gibi akılcı olmaya onların ihtiyaçları, birisi aslında patolojik güvensiz ve kıskanç çekmiştir olabilir.

erkek, iyi bir ortak kadınlara hayranlık ve güvenliği ilham vermelidir olmak. partnerinde güvensizlik sorunlarını algılamada hata kadınların cinsiyetçi erkekleri, otoriter ve yalancı reddetmek gerçeği kaynaklanmaktadır; ve bir adam "güzel" vefasız el için arama ve muhtaç ve psikolojik olarak hasta adamları bağlayın.

güvensiz erkeklerin tehlikesi hislerin orta veya uzun vadede görünebilir tahakküm ve maçoluk, otoriterlik ve yalan özelliklerine dönüşebilir olmasıdır.

Bir erkek güvensiz İşaretler

  • o sorgulayan eğer, teste ve hatta güvensizlik için kesinlikle hiçbir sebep olmadan herhangi hikayenin detayları için sormak dikkat edin.
  • Bir mağazada bir kıyafet değiştirmek gitmek bile basit şeyler gibi, ikinizi birlikte herhangi bir faaliyeti yapmak için her şeyi yaparsa analiz edin.
  • Eğer ailenizle birlikte ya da tek başına arkadaşlarınızla vakit geçirmek istiyorum dediğimde şikâyet ediyorsun edin. Eğer ilişki içinde oldukları diğer insanlarla rekabet olmadığına bakın.
  • Arar ya da aşırı mesajları gönderir mi, onun ya da ne o yokken o yapmış ne düşündüğümü anlatmak için arkadaşlarınızı basın sevgisini her an delil isterse dikkat edin.
  • onun cüzdan, dolaplarında karıştırma veya cep telefonu veya posta kutusuna erişimi olan, gizlilik istila olmadığından emin olun.
  • Eğer eşiniz reaksiyonlar ile ilgili güvensiz hissediyorum nereye farkedilmeden durumları gitmesine izin vermeyin. Ani hareketler yaparak öfke ile hız, sesi artırmak ve "bir tartışma duyguların sıcağında" hatta tehditler yapmak büyük bir tehlike sinyali olarak düşünülmelidir tutumları vardır.

Nasıl erkek güvensizlik başa

Partnerinizin güvensizlik sen sebep öne değilse ciddi not değilse. Gerçekten coşkun olmak ya makyaj için partnerinizi görmezden olabilir farkında olmadan kimseye ilgi, ancak olmayabilir.

Orada partnerleriyle birlikte tutumunda anormal bir şey değildir ve bunu rasyonel güvensizlik kriz için herhangi somut bir neden göstermek bu duygu sadece zarar verir ilişkisini söyle alamazsanız. güvensizlik dayalı bir ilişki kurmak istemiyorum, kelime ve fiilde, açık bir şekilde gösterin. o bile daha tehdit hissederse, o Yapabiliyorken ilişkiye son vermek daha iyi değil olmadığını değerlendirir.

sağlıksız bir ilişki bitiş korkmayın, artık uzak durumdan taşımak almak, daha o karmaşık olabilir.

ilişki zaten psikolojik işkence ve şiddet düzeyine ulaşıp ulaşmadığını iyileşme vaat inanmayın. "Bazı kadınlar tehlike sonraki kontrolsüz hareket nedeniyle duygusal sorun kötüye gidecektir psikolojik tedavi olmadan, bir öncekinden daha şiddetli olacak ki ... bu sözü iyileştirme her zaman diğer zamanlarda yapılacaktır unutmak," Dr Jorge Lordello, uzman uyarıyor güvenle.

Eğer düşünüyorsanız ilişki adam ilişkinin sonunu kabul etmek mümkün olmayacak ve iyi bir tepki halka açık bir yerde ilişkiyi bitirmek ve uzaktan durumdan nöbet tutmaya yardımcı bir istemeyeceğiz.