Cumartesi gecesi evde yalnız yapmak 10 şey - Kadınlar İpuçları

Hiç kendinizi bir eksik bulmak Cumartesi gecesi evde hiçbir şey yapmadan? onun Cumartesi gecesi hiçbir uzlaşma ve bu 10 seçenek arasında seçim bu kez en iyi şekilde yapmak istediğinizde şeyler yalnız yapmak boş zaman aktiviteleri ve yaşam için yararlı etkinlikler arasında değişen.

1 - Bir film ya da dizi izle

Film izlemek harika bir gece sağlamak ve hatta daha keyifli bir akşam yapar patlamış mısır takibini, sayma, bir kaç saat eğlendirmek olabilir. Ayrıca böyle bir dizi çeşitli bölümlerini izleyebilirler.

Neyse, koltukta ya da yatakta atmak ve favori lezzet patlamış mısır küçük kovanın iyi şirkette iyi bir film keyfini eğer.

2 - sadece sizin için pişirin

Sadece senin için pişirmeye yalnız bu kez yararlanın. En sevdiğiniz yemek yapmak veya yeni bir tarif deneyebilirsiniz. Ayrıca mutfakta yeni bir şeyler yaratabilir.

çalışmak ve eğlenmek için hayal gücünüzü koyun. Ve en iyisi sonunda (muhtemelen) tadını çıkarmak için lezzetli bir şey olacak olmasıdır. Nasıl bir tencere Brigadier yapma konusunda?

3 - ilginç bir şey Oku

Okumak için bir şeyler Bak, bu kitap, dergi veya internet üzerindeki bir makale olabilir. Önemli olan sizin için ilginç ve aynı zamanda bu Cumartesi gecesi dikkatini dağıtmak için hoş bir okuma bir şey okumaktır. Ayrıca kariyerinde ilişkin bir okuma olabilir, ama işe ilişkin okumalar ile aşırıya dikkat edin ve bu dinlenme ve eğlence için bir zaman olduğunu unutmayın yapabilirsiniz.

4 - Güzelliğinle özen

Bütün gece size güzellik bakmak için yeterli zamanı. günlerce bekleyen, hatta iyi bir nemlendirici saç yapmak için zaman ayırın ki pul pul dökülme olun. Kendine iyi bak ve iyi hissediyorum ve gece daha güzel bitirmek.

5 - Yeni çevrimiçi film ve müzik arayın

Bu internette müzik, dizi ve film araştırma biraz zaman geçirmek için büyük bir fırsattır. Bu dosyalar için bakın ve onları uzun bir zaman alır indir, o zaman bu mp3 ve video listelerini güncellemek için ideal zamandır.

6 - sosyal ağlarınızı güncelleyin

çok zaman harcıyor ve insanlar sık ​​yapmak unutmak başka bir şey sosyal ağlar yenilenmesini sağlar. Sen, kişiyi silmek fotoğraf eklemek veya silmek ve albümleri organize eklemek veya kişisel bilgilerinizi güncellemek ve aynı zamanda sosyal ağların gizlilik ve güvenlik ayarları nasıl kontrol etmek için bu serbest zaman yararlanabilir.

7 - müzik dinleyin

Bir çok rahatlatıcı albüm seçin ve mizahi keyifli bir akşam geçirmek için terk etmek. Eğer sevdiğiniz albümü dinlerken sosyal ağlar güncellemek için nasıl başkalarıyla birlikte bu etkinliği birleştirebilirsiniz çünkü müzik dinleme daha da ilginçtir.

Yani, sıcak bir gece var ve ilginç ve hiçbir şey sıkıcı bir şekilde zaman geçirin.

8 - İnternette videoları izleyin

internette videoları evde yalnız olduğunuzda yapmak çok sıcak bir etkinlik olabilir bulun. Onlar sevimli hayvanlar, komik videolar veya ilgi duyulan konulara ilişkin videolar olabilir. Biraz aşağı bırakabilirsiniz çünkü hiçbir şey acı video aramaya ve sizin evde yalnız cumartesi istediği bu değil.

9 - görünümleri deneyin ve teknikleri öğrenmek

Makyaj ile yeni görünümler denemek giysi farklı kombinasyonları denemek ve aynanın önünde parading veya kendini fotoğraf çekmeye olmak için bu fırsatı kullanın. Internet üzerinde makyaj ve moda videoları ve üretmek için farklı yollarını öğrenmek için deneyin. Bu özgüvenlerini çalışmak ve görünümünü değiştirmek için yeni yollar bulmak için çok elverişli bir zamandır.

10 - Eşyalarını Organize

kapladığı bir şey gibi nesneleri düzenlemek için zaman var. Sadece istediğiniz her şey - Sen vb odası, elbiselerini, kitap, makyaj düzenleyebilir. Sadece evinizde bir devrim başlatmak için dikkatli olmak, ama sadece sizin önceki gece başlamak ve her şey bir karmaşa ne olacağını bitirmek.

Şimdi sadece uygulamaya önerileri koymak ve hatta tek başına, sonuçta, evet eğlenmek ve kalite zamanlı sadece şirket kendisi geçirebilirsiniz muhteşem gece oluşturmak için hayal gücünüzü kullanın.