her kadın şu anda izlemek gerektiğini Netflix 10 serisi

Fotoğraf: Facebook / Nasıl Cinayet yanına kâr

kadınlara rollerinin atanması söz konusu olduğunda biraz maço olmaya eğlence endüstrisi hakkında bir şeyler okumuş olabilir.

Çok sık (maalesef), aktrisler için roller, basmakalıp karakterleri temsil etmek kıskanç kız arkadaş gibi, komşu veya uygunsuz anne iyi görünümlü.

sonuçta en yoğun ve zengin kağıtlar genellikle yazılır biz aktörler ve aktrisler için ödül kategorilerini ayırmak gerekir şaşmamak kadınlar için ayrılmış çok nadir belirgin rolleri olan erkekler tarafından çalınacak.

Yine de, biz tamamen terk edilmez. Hollywood'un hala erkeklere çok daha önem verirken, dizi kadın cinsiyet ile ilgili olarak daha kapsayıcı ve temsilcisi olarak gidiyor.

Düşünüyorum, biz kadın karakterler kompleksi ve incelikli yanı sıra gerçek hayatta kadınları özelliği Netflix'te 10 serisi mevcut sıralar. izlemeye değer!

Ayrıca okuyun: Orange öğrenebilirler 11 şey Yeni Siyah dizisidir

1. Turuncu Yeni Siyah olan

her kadın şu anda izlemek gerektiğini Netflix 10 serisi

Fotoğraf: Facebook / Turuncu Yeni Siyah olan

serinin ana karakteri Piper Chapman, bir suç için tutuklandı üst-orta sınıf New Yorker 10 yıl önce işlenen. Hapishanede, o farklı kökenleri ve yaştan kadınlarla yaşamak gerekir ve tamamen yeni bir evren hayatınıza giriyor.

OITNB onun bölüm birkaç fakir, siyah kadın, Hispanik, Doğu ve homoseksüellerin tanıdık gerçekliği gösteren diğer mahkumların hikaye anlatmak için ayırmaktadır. serideki bile transseksüel karakter vardır.

2. The Good Wife

her kadın şu anda izlemek gerektiğini Netflix 10 serisi

Fotoğraf: Facebook / The Good Wife

arsa Alicia Florrick, hayatı altüst kocası yüzünden bir seks skandalı ve yolsuzluk hapse gittiğinde döndü gördüğü bir eş anlatıyor.

O etkinlikten sonra, Alicia ailesi sadece adanmış yıl sonra onun hukuk kariyerini devam eder.

3.Grace ve Frankie

her kadın şu anda izlemek gerektiğini Netflix 10 serisi

Fotoğraf: Facebook / Grace ve Frankie

Grace ve Frankie kocaları bir ilişkimiz 70 yıl raporu 20. O vahiy itibaren vardır, iki partinin bir yardımıyla birini sayma hayatlarını sürdürmek için gereken iki kadınlar hakkında dizisidir.

Ayrıca Oku: 8 yollarını güzellik standartlarının kurtulmak için

şov genellikle bu tür bir toplumda görünmezlik ve cinsellik reddi olarak yaşlı kadınların durumları, yaşadıkları.

4. Skandal

her kadın şu anda izlemek gerektiğini Netflix 10 serisi

Fotoğraf: Facebook / Skandal

Güçlü güvenen ve görüşlerini empoze korkmayan: Olivia Pope bir kriz yönetim şirketinin sahibi ve her şeyden önce çok iyi rolünü bilen bir kadındır.

Biz kadınlar çünkü işyerinde köşeye hissettiklerinde için iyi bir örnek.

5. How To Get Away With Murder

her kadın şu anda izlemek gerektiğini Netflix 10 serisi

Fotoğraf: Facebook / Nasıl Cinayet ile Get Away için

Gibi bir şey "Safar gibi cinayet işledikten sonra" disiplin kendisini "Nasıl cinayetten paçayı için" lakaplı - Bu seride, çok beğenilen aktris Viola Davis Annalize Keating, Ceza Yasası'nın bir üniversite profesörü yaşar

arsa, öğretmen ve bir grup öğrenci velveleye akademik topluluğa bırakır bir cinayetle katılmaktadırlar.

Ayrıca okuyun: 20 harika duygular her kadının anlar ve sevdiği

6. Vatan

her kadın şu anda izlemek gerektiğini Netflix 10 serisi

Fotoğraf: Facebook / Vatan

Vatan olarak, bir CIA ajanı Carrie Mathinson Ortadoğu'da terörizm uzmanı. O Nicholas Brody, ulusal bir kahraman, aslında teröristlere bağları var ve ABD'ye karşı bir saldırı düzenliyor emindir.

o suçlamaları ispat etmeye çalışır gibi, CIA ve Carrie etrafında insanların duygusal istikrar güvensizlik başlar - çok tipik, değil mi?

7. Taç

her kadın şu anda izlemek gerektiğini Netflix 10 serisi

Fotoğraf: Facebook / Taç

Corwn basitçe Majesteleri Kraliçe Elizabeth II, UK hükümdarı anlatıyor. dizi genç kraliçe karşılaştığı zorluklar babası Kral George VI ölümünden sonra, yaş 25 de tahta almak zorunda gösterir.

8. Modern Family

her kadın şu anda izlemek gerektiğini Netflix 10 serisi

Fotoğraf: Facebook / Modern Aile

Kadınlar mutlaka güçlü olmak ev dışında çalışmak gerekmez. Modern Family, her ailenin komik ve dramatik anlarla, birbiriyle üç hane hayatını takip edecektir.

Claire bazen işgücü piyasasına dönmeye çalışan bir ev kadını ve üç çocuk annesi. Bazı bölümleri, bu mahalle esenlik ile ilişkiye gösterir. Gloria da, güzel bir Latin kadın ve bir çok yaşlı bir adamın ikinci karısı. Onların çatışmaları latinidade ve genellikle kocası doğru duygularıyla ilgili sorulan içerir. Dikkate değer genç Alex, parlak bir öğrenci.

Ayrıca okuyun: 4 ipuçları güçlü bir kadın olmak

9. Kemikler

her kadın şu anda izlemek gerektiğini Netflix 10 serisi

Fotoğraf: Facebook / Kemikler

Kemikler Jeffersonian Enstitüsü'nde çalışıyor ve boş zamanlarında gerilim yazıyor yetkili adli antropolog Denge "Kemikler" Brenna, anlatıyor. Denge hep polis vücut gelişmiş ayrışma bir durumdayken gibi geleneksel teknikler ile suç kurbanı tespit edemez istenir.
Denge karakteri Kathy Reichs, adli antropolog ve aynı zamanda bir yazarın yaşamı esinlenmiştir.

10. Jane Bakire

her kadın şu anda izlemek gerektiğini Netflix 10 serisi

Fotoğraf: Facebook / The Jane The Virgin

Çocukken, Jane evlenene kadar ne pahasına olursa olsun bekaretini tutmak gerektiğini büyükannesi tarafından talimat verildi. Ama 23 ° Jane tam karmaşa dönüştü hayat çünkü yanlışlıkla yapılan suni tohumlamanın hamile kalmaya görür.

dizi ek olarak hepimiz gibi, kariyerini ve sağlığını Finans ile ilgili sorunlarla karşı karşıya da, aşk hayatını umurumda üç boyutlu kadın karakterlerin doludur.

Yukarıdaki liste biz mükemmel bir eşleşme bulma ek olarak başka noktalar kadınları gösteren daha zengin ortalamasından daha inşa kadın karakterleri, buldukları bazı dizi getiriyor - ilişkilerimiz önemli değil değil, ama biz kadınlar da başka noktalar.

Bu seri (bazıları tüm azınlıkların böylece temsilcisi olmadığı için eleştiri aldı dahil) feministler illa olduğu anlamına gelmez, ancak kadınlara tahsis üç boyutlu rolleri göz atmakta fayda var.