Fotoğraf: Thinkstock

Fotoğraf: Thinkstock

Bunlardan her biri farklı ihtiyaçlarını karşılamak için güçlü bir kişilik tipine sahip, tabii ki, bir sürü arkadaş var ama olabilir. Birkaç Arkadaşlarımla birlikte, tüm kadınlar farklı karakteristik ile dostluğun var, biliyorum insanların her zaman güvenebilirsiniz.

Samimi dostluk, her saatin eşcinsel arkadaşı arkadaşı, türkü arkadaşı, en iyi çocukluk size sırlarını paylaşacağınız arkadaşı ve tavsiye vermek iyidir olanı. Her kadın var ve bu profilleri uygun arkadaşlarınız varsa öğrenmek gerekir dostluklar beş tür tanışın.

1- samimi arkadaşı

Bir içten arkadaşım her zaman doğruyu söylüyor durmasına olmadan arkadaşının türüdür. Bu görüş ve tavsiyelerde harika. Eğer düşünüyorsanız size giysi ya da değil gibi, o her zaman doğruyu söyler, yaptığı şey göre çirkin ya da olmasın saç kesimi kaçırdı. Ve bir şey geliyor anlamı yok, onun arkadaşının samimiyet sizin iyiliği için her zaman açıktır.

2- baladeira Amiga

yoğun yaşadığı arkadaşı, her şeyi kutlama ve sevinç için neden olduğunu. kulüp tüm hafta sonu, ama arkadaşının tür her zaman iyi günlerde değil, özellikle sizi hatırlamak ve eğlenceli sürer edilir. Onun partisi kız arkadaşı ile, herhangi bir kutlama sevinç kahkaha ve konuşma dolu, garantili olduğundan emin olabilirsiniz.

3- çocukluk arkadaşı

Çocukluk arkadaşı sizinle büyüdü ve hayatının her anında mevcut olduğu zaten yakın bir aile dostu olarak kabul edilir biridir. Eğer ihtiyacınız olduğunda, mutlu saatlerinde yanınızda ve daha da zor güvenebilirsiniz Bir kardeş arkadaş.

Çocukluk arkadaşı, sizi iyi bilen tavsiye veren ve herhangi bir program için büyük bir arkadaşıdır.

4- danışman Amiga

danışman arkadaşı sizi iyi tanıyan ve nasıl yardım biliyor biri en yakın kişidir. Senin kardeşin, kuzenin büyükanne, anne ve hatta en iyi arkadaşınız olabilir.

Bu size daha güvenli ve iyimser bırakarak size yardımcı olacak bir örnek olarak kendi yaşam deneyimlerini kullanabilirsiniz bilge arkadaşlar naziksiniz. Eğer görüşler duymak ve daha rahat konuşmayı hisseder kiminle biri.

5- Gay Arkadaş

gey arkadaşı, kadının sahip olabileceği en iyi arkadaşlarından biri, oldukça samimi ve çok değerlidir. Özellikle erkekler eşleşmeyenler herhangi bir programı yapmaya kabul bütün saate O tür bir dost bu.

Arkadaşınız size son moda trendleri hakkında bilgi tutar ve sizinle kombine olsun ya da olmasın, şüpheye düştüğünüz giyim veya ayakkabı parçası hakkındaki ipuçları verir özellikle alışveriş merkezinde alışveriş, çok daha eğlenceli olabilir.

Eğer dışarı çıkmak havasında iseniz, eşcinsel arkadaşının bütün gece tarafını dans balad keyfi daha iyi bir şey. o film izlemek veya herhangi bir konu hakkında dedikodu evde daha sakin almak için geldiğinde eğlenceli yanı sıra eşcinsel arkadaşım da büyük bir şirkettir.