Dünyanın en tuhaf seks yasaları tanışın - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Çeşitli yasalar cinsel suçlarla nüfusunu korumak amacıyla dünya çapında oluşturulur. Dünyanın dört Oybirliği var - ne olursa olsun bir partinin veya küçük çocuklu rızası olmadan cinsel pratiği anlama hemisfer veya yerel dinler, ciddi eylemler vardır ve bu tür durumlar yarattığı cinsel yasalardır inhibe.

Ancak, bazı cinsel yasalar da bölgenin kültürüne göre cinsiyet ile ilgili iyi uygulamaları ve kötü uygulamalar olarak kabul edilen uygun olarak hazırlanır. genellikle paylaşılmayan inanç bağlıdır ahlaki değerlere dayalı olduğu için hedef olmalıdır Bu kural, sadece, taraflıdır cinselliğe karşı fiziksel veya psikolojik şiddet koruma ve önleme olmak.

Kim bazı mahsullerin bağlam böyle sıradışı komik, hadım veya şiddet gibi bazı ülkelerin cinsel yasalarını görebilirsiniz dışındadır. Ama sağduyu ülkeleri ve onların garip yasaları kontrol, bu içerik tuhaflığı olduğunu bilmek:

Hong Kong: zina kendi eline yasa

Hong Kong Kadının kocası onu aldattığını öldürmeye izin verilir, ancak o sadece ellerini bunu yapabilir. aşık da öldürülüp edilebilir onlar ihanetiyle cinayet formda kısıtlamalar vardır yere.

Guam: kadının bakire evlenemez

Guam olarak, bir Pasifik adası, bir bakire evlenmek yasaktır Amerikan yönetimi altında bölge olarak tanıdı. Böylece, kimin işi evlenmeden böylece bakireler kadınlarla seks yapmak ülkeyi seyahat etmektir insanlar var. gerçekten bir meslek olduğu için, bu adamlar hizmet için ödenir.

Bahreyn: duyguları önlemek için jinekolog aynalı Anketi

Bahreyn'de olarak, milletvekilleri bunu dokunmak veya duygu her türlü doğrudan tanıtımını bak kaçınmak bu şekilde çünkü jinekologlar yalnızca bir ayna yansıması bakarak onun hastaların vajinalara inceleyebilirsiniz belirledi.

Nijerya: Tek kadın kirpiklere cezayı ihlal

Nijerya'da, herhangi evlenmemiş bir kadının ihlali yüz kırbaç ile cezalandırılır, ancak yalnızca evlendikten sonra seks edebilmek için şeriatı yerine getirmediği için şiddet darbeler alır kadındır.

Amerika Birleşik Devletleri: Resmi eylemlerine Yasak penis kostüm

yasama resmi fiilin toplantıda varken Nevada, Amerika Birleşik Devletleri'nde, bir penis kostümü ile Yasama elbise herhangi bir üyesi yasalara aykırıdır.

Endonezya: Eğitim Pleasure tarafından kafa kesme

Endonezya'da, cinsel haz yetiştirmek dokunarak kendi vücudunun keşif keşfedilen eğer kişi başı kesilerek cezalandırılır mastürbasyon aramanın pratikte yani yasaktır.

Bolivya ve Kolombiya: yok ve mevcut anne seks

Santa Cruz, Bolivya'da, aynı anda bir kadın ve annesi ile seks yapmak yasaktır. Annenin hareket tanık varsa geri Cali, Kolombiya, bir kadın sadece ilk defa eşinizle seks olabilir.

Bu cinsel yasaların bazı Brezilya'da varsa Ne düşünürsünüz?