Herkesin ömrü boyunca yapması gerektiğini 10 soru - Kadınlar İpuçları

Hayat çok çoğu insan pek biz gerçekten kendimizi doğru ve yaşadığımız şekilde memnun ediliyor içinde ne de ve eğer bakmak için zaman için yarış.

Ancak bu analiz, bizim için sen hayal, ama buna alışmak sona erdi ne değildir bir hayat yaşamak için, hareketli, ya da daha kötüsü olmadan yaşamın bir noktada durgun almamak önemlidir.

Bazen biz bizi hasta veya mutsuz ne kadar fark durdurmak belli yaşam tarzı çok alışık oldu, ancak, bu algı içinde her şeyden önemlidir mutluluk arayışı.

Onun yörüngesi bir yapım analiz etmek ilginçtir Geçmişte üzerinde yansıma, Mevcut olan ve gelecek için hedefler. Yani geleceğiniz için istediğini elde etmek için ne yaptığını yaptığını ve ne geldi nerede almak için yaşadı ve ne olduğunu görmek.

Hayatın bu değerlendirmede size yardımcı olmak için, herkes birlikte yapması gereken ilk 10 soru sıralar. Yani aynı zamanda bir mola Hayatının yansıtmak ve nasıl götürüyor.

  1. Ne beni mutlu ediyor?
  2. Kendimi iyi hissediyorum?
  3. Ne Rüyalarımı gerçekleştirmek için yapıyorum?
  4. Geleceğim ne bekleyebiliriz?
  5. Benim mutluluğu veya başkalarının vazgeçirdi?
  6. İşimde mutluyum?
  7. Benim ilişkide mutluyum?
  8. Nasıl ailesi ile benim ilişkidir?
  9. Hayatta "fark yaratmak" için bir şeyler yapıyor muyum?
  10. Ben sağlıklı bir yaşama sahip çalışıyorum?

getirerek bu Hayatın için sorular, Gerçekten bu kadar çok istediği yol alıyor olmadığını görebilirsiniz. Buna ek olarak, aynı zamanda diğer insanlarla olan ilişkileri, başkaları ile bağlantıları sabote edilir veya olumlu bunlarla ilişkilere yatırım olmadığını bilmek ne kadar değerlendirebilir.

değişiklikler yapmak istiyorsanız olup olmadığını görmek için bu fırsatı kullanın daha mutlu bir yaşama sahip ve hoş. Eğer iş ve ne gitmek için yapıyoruz üzerindeki konumundan memnun olup olmadığını analiz edin.

Bu şekilde, kendinizi bir şans, devam etmeye sık sık günlük yaşamın acele yaşamak zorunda izin ve biz hayatın yolunda bazı değişiklikler yaparak çok daha ileri gidebilir unutma.

Eğer bunu kurşun hayattan memnun olma ve cesaret korkmayın ve değil biliyorsanız, işlerin nasıl gittiğini görmek için kendinize sorular sorun ve Eğer mutsuz kılan hakkında bir şeyler. sizin için daha iyi şeyler kazanmak mümkün hala hayatınızda önümüzde ne için kılavuz olarak cevaplar kullanın ve.