insanlar kötü ilişkiler kalmak neden 7 nedenleri - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Aniden büyü büyü üzerinde, bir kayboldu ve sola sonsuz sevgi, hayranlık ve saygı tüm bu yeminler mantıklı. Birçok kişi için bu bir ilişkinin sonunu önce en bariz belirtileri vardır, ama diğerleri için kabul etmek zor yeni bir evrenin sadece bir başlangıç ​​olduğunu ve zamanla, acı gri ve mutsuz olacağını .

feci sonuçlara yol açabilir tükenmesini kalma veya evlilik sürdürmesine karşın, yine birçok kişi başarısızlığa mahkum bir ilişki içinde sürükleyerek konusunda ısrar ediyor. Ana nedenlerini buluşma ve bitiş yeni bir başlangıcın başlangıcı olabileceğini öğrenmek.

1 - Çocuk

çocukların ilişkileri işlemez belirtiyor tüm maxim biliniyor olsa da, pek çok çift de çocukların olduğu için kendi mutluluğunu feragat ve travma ve acıya sebep olmamak ayıran kaçının. Gerçekten de, çocukların herhangi ilişkinin parçası olan tüm krizlerin korunmuş, ama biz onlar hemen bir karar almamak bir bahane olarak kullanılmayan ne derece görmek zorunda olması gerekir.

yaş ve çocuğun kişiliğinin bağlı olarak, bir ayrılık travmatik olabilir, ama önemli çocuklar onları ve veliler arasındaki ilişki sonsuz bağlar olduğunu anlıyoruz olmasıdır.

Çocuklar çevrelerindeki olur her şey hissediyorum ve bir ortamda büyür nerede mutsuzluk ve kavgalar bu nedenle her zaman, onların gelişimi üzerinde olumsuz yansıyacaktır ebeveynlerin çocuklarını görmek istiyorum tıpkı çocuklar bir gün büyüyecek unutmayın olabilir ve saltanatı mutlu, çocuk her şeyden önce ebeveynlerin mutluluğu arzusu.

2 - Finansal Bağımlılığı

evleniyor zaman birçok kadın evin, kocası ve özellikle çocuklar için daha zor ayırmaya profesyonel hayatından vazgeçmek. Pek çok sorumlulukları uzlaştırma münhasıran evin idaresi bakmak kadınları açar, kolay değildir ve insan önce yanı sıra sağlayıcı olarak davranmaya başlar.

Çatışma kadın ilişkilerini memnun görmez ve uzun süre emek piyasasının dışında olmak ne zaman, ne başlar sürdürmek ya da kendileri ve çocukları için yaşam aynı standardını korumak için bir yol vardır. Eğer tamamen kocası bağımlı ve istifa etmek zorunda görünce öyle.

Bu durumda, bu konfor bölgesi bu nedenle, daha iyi bir gelecek vazgeçerek kılacak şekilde rahat bağımsız ve mutlu olup olmadığını değerlendirmek için önemlidir.

3 - düşkünlük

hoşgörü kötü ilişki içinde kalmak temel nedenlerinden biridir. Bir Bulunduğunuz duruma alışmakta, sen hiçbir şey işe inanarak, herhangi bir eylemde ve ilişkileri geliştirmek için bir şey yapıyor vazgeçmek değmez düşünüyorum.

gerçeklik kötü ilişkiden eskiden yani çoğunlukla çok daha kolay ve içindeki alışmak daha zevkli. Hatta bir süre alabilir, ancak kişiye olumlu denge ve temel bir insan olarak gelişmeye sahip olabilir başarılı olamadı bir ilişki sonrasında ayrılık deneyimini yaşayabilir.

4 - Değişim Umut

Bir gün bir prens ve artık yoktu diğer gün uyudu. Hiç kendi hayal gücünün ötesinde başka bir yerde var olup olmadığını bu prens bekliyor yıllar geçirmek kadınlar yine vardır.

bu harika adamın sadece artık zor olabilir bir tutku gözlerinden ama itiraf edildiği gerçekleşme o taraflardan ilgisi nerede yanlış seçim bir ilişkide kalmak daha kolay ve daha tatmin edici olabilir yapılan diğer sunmak için iyi. Herkesin bir ilişki sona kolay olmadığını bilir, ama ne kadar erken oluyor ve kontrolü, daha az ıstırap çekmek ne tanır.

5 - Suçluluk

Birçok kadın partner veya düğün aşınma sorumluluğu arayıp alev bırakmış bu süre içinde yanıldı nerede olduğunu bulmak için defalarca sorgulamaya artık eskisi gibi görünüyor aşık ne sebeple adam öylesine için, söner. pek gibi soruların akla yatkın bir cevap bulmak nasıl suçlu hissediyorum ve ilişki inat.

Bir ilişkinin doğal sonunda suçunu bulmak için bir yolu yoktur. İki kişi için inşa edilmiştir gibi, bu ikisinden birinin istediği veya hakkında düşünmüştür olmadan iki parti tarafından yıkılıp edilebilir.

Değişiklikler hayatın doğal döngüsü parçasıdır, acı değil uygundur. Aksine daha sonra ömür mutsuz olmanın çok büyük bir zaman kaybetti için suçlu hissetmiyorum böylece suçluluk muzdarip böyle yüz gerçeklik olduğunu ve sorunu görmektense?

6 - tek başına olma korkusu

Hiç kimse bir gün sona ereceğini bildiren bir ilişki içine girer, ancak tüm iş, ayrılmak, ortak kimse yeni bir tutku bulmak için serbesttir kılan bir parçası değildir ilişkilerin çevreler oluşturabilirsiniz.

Birçok kadın yalnız geleceğe doğru bir adım olarak ayrılmasını bakmak, ama Aşksız bir ilişkide devam kabul ve hatta bazen ihanet sıfırdan başlamak daha korkunç olabilir.

Ve orada sorun yatıyor: her kişi kendi hayatını ve mutlu olmanın sorumluluğu olmadığını kabul. Belirli durumlarda bir süre içinde karşılaştığınız ve paylaşılan ne güzeldi ama artık yok olduğunu anlamak yapabilmek iyi şirket olabilir için, yalnız kalmayı ve kendi rüyalar görmek kendi bir yolunu gerek kendi ayakları ile takip etmek ve özellikle mutluluk olmak zorunda ne olursa olsun hayatta amaçlarını bulmak.

7 - Düşük benlik saygısı

"Kim ayrı kadınla ilgilenen olacak?" "Ben başka bir erkekle ilişki bilmiyorum", "Yalnız yapamam", "aşık Fall oyunun bu aşamasında olan saçma." Bunlar sadece kadınlar mutsuz bir ilişki bağlı kalarak ısrar yapmak korkular bazılarıdır. Düşük benlik saygısı iyi bir şirket olmamıştı, yüzden bir gün bugün görmez kadın zaten, bağımsız tutkulu ve hayat hakkında iyi olduğunu hatırlamak önemlidir.

Bu hatırlamak için her şey gider: o hoşuna gitmediği için, evlilik öncesi yaptığım şeyler özgüvenini geliştirmek için geri gitmek, spor salonu katılmak, dur yeni arkadaşlar yapmayın bağlantıyı kaybetti kiminle o eski arkadaş bulun bir gezi planlayın. Eğer öyleyse, güvensizlik sorunu çalışmak için bir psikoterapist arayın.

yukarı sosyalleşme ve sizin için en iyi şirket gerçekleştirmek ve herkes sever ve takdir eder kişidir.

Diğer mutlu harika ama kendisi tarafından ya da birlikte görmek için her şeyi yapıyor Canlı, listede her zaman mutluluk koydu. derinlerde, iyi ile halledilmesi gereken İçten içe, gelip ilişkinin her tür iyi kalmak sağlamaktır.