mükemmel kadınlar - Kadınlar İpuçları

Başarılı bir yönetici sinir krizi uğrar. kalanı için kocası bir ülke şehre ailece değişir. Orada o garip bir tesadüf fark başlar: tüm yerel eşleri durumdan memnun görünümlü, kocalarına büyük özveriyle uyun. Tüm eşittir ve aynı tatları ve alışkanlıkları var.

Kim film izledim Nicole Kidman karakteri geçirdiği acı bilir. Film bu ikilem, ya yeni değil. pazar baskısı ve aile rolünün basıncı arasında sıkılmış Modern emelleri olan bir kadın.

Güzel bir ev kadını veya büyük bir pazar kadını ya: Bazen insanlar sadece uç gömülü tutulan hissediyorum duygu olsun. Hiç gri rengin güzelliği siyah beyaz unsurların birleşimi olduğunu durup düşündün mü? Bizim güzellik için sadece bizim rolleri kombinasyonu olabilir. Siyah iş dünyasında büyük bir strese neden olabilir eğer, beyaz ev hayatı bize hayal kırıklığı neden olabilir.

Filmin en çarpıcı sahnelerinden biri yürütme bağımsız şehirde yaşayan mükemmel kadınlardan biri olmayı kocasını sunduğunda oldu. Bir laboratuvarda geçmesi gerekebilir ve bir şey dönüşeceğini için o değildi ve kocası uğruna, bunu yapmak için istekli olacağını. Sadece bu sahne filmin değer. Aşk için, kadın ne olurdu kocası öngörülen olmak seçer. Ve iki dönüşüm başlayacak laboratuara inmek.

Garip onların var ama kimseyi memnun değil, basmakalıp vardır. Klişe, dış şeydir o kaygı, yer değiştirme duygusunu ve aidiyet eksikliği neden olur. ve ruh içinden arıyorsanız aksine bize yerine getirilmesini ve dolgunluk getiriyor. Ben mükemmel bir kadın onun meslek hakkında daha fazla umurunda ve daha az tahayyülündeki biri olduğuna inanıyoruz.

Filme dönersek, kocası çok o kocalarının hizmetinde her zaman, yeni bir şehir, üniformalı evcil kadınlar, gördüklerini sevdim. İlk günlerde bir eş fikri böylece özgüvenlerini güçlendirmek ve ideal bir yaşam oluşturmak gibiydi. Tek bir sorun vardı: Böyle bir eş kazanmak için, o onun gerçek kadını, birlikte yaşama ona çeken ve bir şekilde şimdiye kadar onu mutlu eden birini kaybetmek zorunda kalacak.

Mükemmel ev kadını stereotipi ve başarılı yönetici arasındaki ikilem ile karşı karşıya kalan o iki vazgeçmez ve basitçe tüm nitelikleri ve kusurlarıyla karını tercih eder. Bu aslında bir mutlu son oldu inanıyoruz.