Nasıl profiline göre bir adam kazanmak için - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

fetih zamanda, insanın profili tüm farkı yaratan şeyi de gözlemleyin Bu, onu memnun etmek olmanın yolunu değiştirmek zorunda anlamına gelmez. şeklinde konuşma elbise ve davranmaya - sizi baştan en iyi yolu her zaman samimiyet ve doğallık kullanacaktır. keşfetmeye ve ona yardım - - Eğer gerçekten iyi bir çift Ancak, ana özellikleri ve ilgi alanları kediyi bilerek öğrenmek için daha kolay!

Eğer ilgilendiğiniz adamın profiline göre, fetih saat içinde yardımcı olabilecek bazı ipuçlarına bir göz atın:

entellektüel

menfaatinize adam entelektüel tarzı ise, onunla bu konuda konuşmak daha iyi bir şey, okuma yolculuk, hobi diğer türleri arasında film ve tiyatro izlemek hoşlanır!

Mutlaka o seviyor her şeyi sevmek zorunda değilsiniz, ama o en çeşitli konularda sahiptir bilgiye ilgi gösteren sadece gerçeği, büyülenmiş bırakacaktır.

spor

Hiç sizin için olumlu herhangi spor ya da herhangi bir fiziksel aktivite, oynarsanız! Sonuçta, güzelliği ile değil, aynı zamanda sağlık ile değil, yalnızca profil sporcu dikkatle erkekler de bu endişeyi sahip kadınları hayranım.

Hala fiziksel etkinliklere çok usta değilseniz Ancak, kediye yalan faydası yok. zaman eksikliği: Bunun nedenleri nelerdir söyle? Sen egzersiz tür fazla ilgi ne çözemedim? Dürüst olmak esastır.

Bu görüşmede, bu size büyük keyif verebilir. hayatınıza fayda getirecek olan - Ve kim / fiziksel aktivite spor ile daha fazla ilgilenmesi gitmez bilir!

yürütme

Kedi yönetici olan ve trabalha.Tem bir superagitada rutin ve dolayısıyla muhtemelen hafta sonuna özel eğlenmek isteyen şirket içinde büyük bir sorumlulukları vardır!

kazanmak için, toplantı sırasında çalışmaları hakkında konuşup almamak. katılmayı tercih dikkatini dağıtmak için sen yapmak ister şeyler ve yerler hakkında konuşun. Onun da hobiler hakkında konuşalım. Birlikte birlikte boş zaman zevk harika yollarını keşfedebilirsiniz.

giyim tarzın da bir fark yaratabilir. Bir yönetici olarak, muhtemelen kadın ve erkek bütün gün sosyal görünüyor yürüyen birlikte yaşıyor. Eğer daha temel parçalara tercih Yani eğer kesinlikle sosyal giysi seçerseniz daha fazla dikkat diyoruz.

Tabii ki tüm buluşacak yere ve zamana göre değişir. binmek daha basit Ama eğer, bir pantolon veya kot şort ve sağduyulu yaka ile temel bir bluz yatırım. Ayakkabı için Opt ve saçlarını üzdüm. Kesinlikle memnun olacak!

utangaç

menfaatinize adam oldukça utangaç, muhtemelen daha tutuma sahip zorunda! Ama sizi korkutmak değil için zaman ayırın!

Ona bunun için (kurnazca) ilgi açıklamak zorundadır, onun yanında güvende hissettirmek gerekir.

Bunun için iyi bir ipucu ona konuşurken saçı taşımaktır. Sessizce ve yavaşça. Bu erkekler için büyük bir işaretidir ve kilitleri iyi bakım, özellikle de tamamen ilgi bırakacaktır.

onlar daha rahat konuşuyor hissediyorum, onunla çok konuşun. Ama hayatın tüm detayları hakkında konuşurken, bir "açık kitap" değildir. tercih vermek, başlangıçta hafif şeyler: vb çıkarmış onlar gitmek ister yerlere, seyahat bahsediyor tercihleri ​​çok sormak emin olun. Bütün bunlar onu sizinle açmak için daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Diğer bir önemli tedbir tamamen güvenli ve kendinden emin göstermektir. Erkekler - özellikle en çekingen - hayran ve çekicilik ve güvenliği sızar bir kadını duramazlar!

baştan çıkarıcı

Eğer baştan çıkarıcı profil yapmak olan kedi, ama nedense ona olan ilgisini fark etmedin mi?! Bu durumda, onu hak etmeniz gerekecek!

İstediğini ona göster. size hitap İnceleme programları, sinemada oynayan ve şehrin yeni çubuklar tanışmak isteyen film.

Bu şekilde, ayrılmak kediyi davet olmayacak, ama onu davet için onu teşvik edilecektir. adam Bu tür fatihi, bu yüzden onunla inisiyatif bırakmak daha iyi bir şey hissetmeye seviyor!

Toplantı oluyor, kullanmak ve çekiciliğini kötüye! dinlerken, ona bağlı Görünüşünü tutun ve bahsettiğin zaman. Bu erkek ve kadın arasındaki büyük yoğunluk yaratır.

Ayrıca: yoğun bir görünüm anlamını anlamıyor kimse yoktur!

rahat / dostu

Eğer izlemekte olduğunu adam daha rahat bir profili varsa, gerçekten onunla etkileşime zor olmayacaktır, vb şakalar konuşmayı sever, herkesle dost! Ancak, bu durumda bir zorluk senden gerçekten ilgileniyor olması veya hepsi onun karakteristik dostu olup olmadığını bulmaktır.

Ama ustaca çok önemlidir size sonuna olduğunu göstermektedir. Bunun için iyi bir ipucu konuşma sırasında onu dokunuyor. o bir komik şaka veya yorum yaptığında, kollarında veya elinizde bir pat / soquinho verir. Bu içinizden zaten samimiyet ve rahatlama olduğunu göstermektedir.

Ayrıca, gülümse! Bir dost adam kesinlikle bir kadın içtenlikle gülümseyen takdir eder.

ipuçları Beğendim?! Kesinlikle fetih sırasında size çok yardımcı! Bu uygulamaya koyarak değer!