5 bedensel belirtileri ve ne fetih saatte ortalama - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

fetih oyunda, iki partinin her zaman önde birbirinden bir puan kalmaya çalışıyoruz. romantik ilişkiye gelince, birileri etek zarar şansı ciddi şekilde yüksektir çünkü. yorumlamak için zamanında fark yaratır ve bu detaylara dikkat - Dolayısıyla ifadeler, jest ve görünüm bir kişinin gerçek niyetleri hakkında çok şey söyleyebilir.

Benzer şekilde, diğer bir mesaj göndermek için çeşitli yollar vardır ve bu strateji her zaman yalnızca sözel iletişimi gerektirir etmez. Gönderdiğiniz ve onun talibi gelen alma veya amaçlanan ne tür sinyalleri bilin bir ilişkiye başlamak isteyenler için gereklidir.

1 - Gülümseme

Bir kişinin gülümsediği zaman, sen iyi rahat ya da mutlu bir duygu olduğunu göstermektedir. Gülen iki kişi henüz bilinmemektedir bile, taraflar arasında empati ortamı yaratan ve yaklaşım kolaylaştırabilir.

2 - Duruş

Bir kişinin olduğunda, örneğin, kollar geçti, bu sözü veya muhatap ediliyor ne ilgi eksikliği istenmeyen göstergesidir. Birisi bir konuşma sırasında hafifçe öne doğru eğilir Öte yandan, bu konuda ilgi var demektir.

kambur omuzlar veya özensiz duruş görüşmenin konusu için düşük özsaygı ve küçük bir endişe hissi gidebilir.

3 - Göz göze

konuşurken o size maruz korkuyor ya utanmıyor çünkü ise, birisi, gözlerinin içine bakar. Bir konuşma sırasında göz teması yoktur ya da sizin ve diğerleri arasında bir suç yarattığını iyi bir işarettir.

4 - Zil

omuzlar veya başkasının kollarında hafif ve hafif dokunuşlar onunla daha derin temas kurmaya çalıştığı anlamına gelir. Bir adam sana bunu, o konuda hatta sizinle ilgilenen olduğunu biliyoruz. Eğer ilgi gösterirseniz dokunuşlar bile ince olduğundan Benzer şekilde, bu iyi bir taktiktir, hiçbir şey oğlan "nudging" kalmak.

5 - Hareketler

diye konuşuyor Nod, bu empati yaratmak ve görüşmede rahat diğer bırakmak için başka bir yoludur. Yan bahsediyorsun hangi konuda ilgi ve merak göstermektedir hafifçe başını eğin. ceplerinde gizli eller, sırayla, başka birisinden bir şey saklıyorsun anlamına gelebilir.

Vücuttan Bu sinyallerin tümü genellikle bilinçsiz. Ne anlama geldiklerini fark etmez, bu yüzden sadece biz ilgilendiğiniz erkekler için yanlış bir görüntü elde edebilirsiniz, ama biz genel olarak, birlikte yaşayan insanlar için. hakkımızda yanlış yorumları azaltılması ve hangi kendilerini olma konusunda rahat hissetmeniz, bize daha insani bir şekilde bunları yaklaşmak mümkün kılar, nasıl kontrol bilir ve bize bu kişilerle daha iyi bir ilişki yardımcı olabilir iletişimin bu türü kullanmak onlar bizimle olduğunda.