Fotoğraf: Thinkstock

Fotoğraf: Thinkstock

eşleri bazen sinir anında ve tartışmalar sırasında "kaçış" demek Bazı şeyler çok kaba ses ve sonsuza kocasının anısına durabilir. Yani, kaba olmamak için ve çift diyalog bu ifadeleri de sözlerle nazik olmak için onu teşvik eden ipuçlarını takip ve silin.

"Çocuklar iyi bak, ama bunu yapma, bunu yapma ..."

Onunla bu sorumluluğu bırakılırsa, kocasının yeteneği güven. eleştiri onun geçmiş olanı yapmaya önce değil. Önemli olan, evet, bazı rehberlik, ama yolu onu anlatacak sakının. Eğer diyalog zaten o şey yapamaz inanarak alırsanız, çok olumlu bir şekilde bitemez.

"Gitsin! Kendim yapacağım. "

cümlenin Bu tür kocan yararsız hissettirebilir. Başka bir kötü sonuç bile her şeyi yapalım olabilir. Biraz ve zorluk başarısız olsa bile o, bir şeyler deniyor, yani onu yapalım. elinden demir alıp kendini ütü kaçının. bazı yanmış veya parçalanmış gömlek mal olsa bile onu öğrenelim.

"Sen / hep bu halde asla!"

Hep bir şey yapar ya da bir şey yapamaz söylemek için zaten değişmez ve onların tutum hep aynı olacağını bir izlenim verir. biraz daha az sert olun ve kocan bazı farklı tutum geliştirmeye olanak sağlar. Eğer o cümleyi söylersen, aslında bunu duymaktan gelen, hepsi aynı yapıyor yeterli olabilir. O değiştirmek zor çalışmaz, sonuçta, bunu her zaman böyle olacağı taşa kazınmış.

"Eh annemin bana sen söylendi."

Onu aynı söylemen ifade ve yasa ilişkisinde anne ve oğluna bozabilir, ayrıca oda yapabilirsiniz. Annelerin gelecekteki kocası kızları gitmek şeyleri korumak istiyorum normaldir, ama bilmek gerek yoktu. Bu ifadeler rahatsız ve uzun süre işaretleyin. Yani maksimum (bu doğru olsa bile) bu cümleyi kaçının.

"Ne zaman, ha başka bir iş için gidiyoruz?"

Bu tür baskı kesinlikle koca bir yaklaşım değildir ve hızlı geri beklenen işi getirmeyecek. Kocası Muhtemelen zaten iş bulmak bastırıp izin gerekmez daha vurguladı. Bu yüzden kapsamlı bir arkadaşıdır ve ikisi sonuçlarını içermektedir.

"Ama sadece bile baban gibisin. "

aşağılayıcı bir şekilde ailesinden birine partnerinizi karşılaştırın hoş değil. o nasıl hissederdiniz, sizin için konuştu düşünün? Eğer ailenizde insanlara bu şekilde karşılaştırılacak istemiyorsanız, o karşılaştırmalar yapmazlar.

"Ben / Bu evde her şeyi ödenen bunu!"

Eğer harcanan her kuruş saymak için bu ilişkide ve her çaba sonra eşin karşısında oynamak ise, onların kavramları yeniden gözden iyi olabilir. Eğer hayranlık kazanmak ve ev ve aile için her şey için ona saygı böylece yapmamak.

"Ben söylemiştim, ama beni asla duymak. "

annesi ne olabilir çocuğa öğretmek ve hangi olamaz gibi görünmek istemiyorum. Bunun yerine o yaptı ve ters gitti bir şey eleştirmek, kocasına destek vermek ve anlayışlı. Böylece, onun sana sen yapmak istediği şey hakkında bazı tavsiyelerde sefere dinlemesini daha kolaydır.

"Annen öyle bıraktı. "

Bir erkeğin kulağına gerçekten kötüymüş şeylerden biri annesinin "şımarık" demek olduğunu. ifadesinin Bu tip çok cesaret kırıcı ve hatta saldırgandır. , Oluşturulduğu yolu hakkında şikayetçi kaçının şeyler bunlar oldu yolu neden oldu sonuçta öğrenmek için orada bulundu. sınırlarını saygı ve onun çünkü o vardı eğitimin edindiği inanmak küçük kusurları affet.

"Kıyafeti gerçekten çok güzel görünüyor. "

sana güzel uyuyor eğer sordum ve dedi Evet ise, yarışmayı başlamayın. Aynı "Bu kıyafeti ile şişmandı?" gibi sorular için de geçerli. Kocanız bakmak serin olduğunu söylesem teşekkür ve bu kıyafeti ile iyi hissediyorum. O bile oldukça olmadığını umutsuzca merak edilecek hoş bir şey değil.

Şimdi sadece birkaç saniye içinde büyük bir zarar ve eşinizle birlikte daha keyifli bir yaşama sahip olabilir bu ifadeleri kaçının. Bazen bir kavganın ortasında kaçış olması mümkündür, ama kelimelerle daha narin olması için çaba için çok mal olmaz. Yani, senin hakkında bir şeyler konuşurken bile nazik olması için onu teşvik ediyoruz. Bir daha uyumlu bir ilişki içinde sonuçlanan huzurlu ve suçların ücretsiz.