Mükemmel özçekim'i yapmak için 8 ipucu - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Fotoğraf çekimi uzun süre artık bir şey seçkin fotoğrafçılar olduğunu. dijital kamera gelişiyle ve yaygınlaşması ile bu resim tamamen değişti ve kameralı cep telefonları görünümünü sonra, fotoğraf kolay erişim daha da yukarı bilenmiş.

anında yakalama ve görünümü görüntülerin kolaylıkla birleştiğinde, İnternet fotoğrafçılık kültürünü yoğunlaştırmıştır. Instagram ve Pinterest daha değeri gibi sosyal ağlar bildiğiniz bir görüntü binden fazla kelime temsil eder. Günümüzde birçok moda ve güzellik ikonları sosyal ağlarda ilk görünür ve daha sonra dergi kapakları olun.

Carol Buffara Gabriela Pugliesi ve Bella Falconi olarak Muses zindeliği sadece yaşam tarzını teşvik etmek Instagram kullanarak sonuna ve çok başarılı kadınların birkaç örnektir. Thassia Naves, Camila Coutinho ve Camila Coelho olarak moda ve güzellik sektöründe uzmanların bile vardır. Yapmak istediğiniz ve onlar Selfie'ler sağ olsun nasıl aşağıdaki ipuçlarını bakın.

1. Aydınlatma her şeydir!

Dünyadaki en iyi kamera kullanabilirsiniz, ancak aydınlatma serin değilse, işe yaramaz. fotoğraf hiç iyi olmayacaktır ve hafif görüntü ilgilidir. "Fotoğraf = fotoğraf (ışık) + yazım (yazma). Yani ışıkla yazma "fotoğrafçı Luciana Cristhovam söyledi.

Eğer doğal ışık seçebilirler zaman her zaman daha avantajlıdır. Eğer iç mekanlarda Ama, eğer özçekim'i almadan önce mümkün olan en net yer arayın.

2. Çevrenizde ne tadını çıkarmayı öğrenin

Bu şaşırtıcı fotoğraf çekmek üzere hafta sonunda plaj veya şehir parkı gidemedim? Hiç sorun değil, bir fotoğraf aşığı, ancak görüntüyü oluşturmak için yaklaşık size kullanabilirsiniz biliyorsanız.

Luciana nesneleri ve çevresindeki elemanları sadece sahne ayarlamak, aynı zamanda görüntü kalitesinde yardımcı olamaz unutulmamalıdır. "Berrak ya da hemen hemen saydam renklerin Perdeler iyi ışık yayıcılar ve mükemmel sonuçlar verir." O böyle tarayıcılar olarak açık renkli mobilya, ayrıca yardımcı aydınlatma işlevi olduğunu açıklar.

3. Arka plan iyi seç

kırsal ya sevdiğin birinin yanında sahilde bir hafta sonu kaydedildi hak ediyor. sahne tadını çıkarın ve doğanın tüm güzelliği resmini geliştirmek ve birçok sever işleyebilen bir senaryo oluşturmak için yardımcı olur sonra, kendinden bir kaç fotoğraf çekmek.

fotoğrafçı inanılmaz bir görünüm ve iyi ışık sağlar çünkü plaj, ayrıca Selfie'ler için harika bir yer olduğunu söyledi. Bu bir ipucu veriyor: "Sahilde, gitti güzel mavisini göstermeye muktedir denize sırtını ile fotoğraf çekmek."

poz 4. Caprice

Mükemmel özçekim'i yapmak için 8 ipucu - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Ne olursa olsun, günün zamanı ne de yeri, önemli olan mutlu olmak ve sonuç güzel bir resim olacak ve onun takipçilerinin dikkatini çekmek için doğal görünmesini sağlamaktır. ne istediğini bir tokat göbek ya da yeni bir saç kesimi olarak, özel niteliğini göstermek için ise sadece ne istediğinizi göstermek edebiliyoruz görüntülerde bahis. Böylece herkes göreceksiniz ve hala bazı ekstra övgü kazanmak!

Eğer kilolu düşündüğünü ve bunu göstermek istemiyorsanız, bir çıkış yolu yoktur. Luciana o mekikle, sadece basit bir hareketle yüzlerce yapmak gerek yoktur tiner gibi görünen ortaya. ": Yüz üzerinde kamera yerleştirmek ve çok ince burunlu gibi sadece yüze olmadığı görülmektedir Bunun için emin bir hile var."

Çenenizi kaldırın ve yavaşça yüzünü eğin de selfie bir fark yaratabilir ipucu.

5. yapmak Uyanık olun

Zaten güne günün parçası olabilir-Makyaj, ama insanlar görmek tam olarak aynı göreceklerinizin olacak? allık abartmak için dikkatli olun, ten renginize temel renkler ve düzeltici farklı kullanmak ve her şey bulanıktı temizlemek için unutma. Ne olursa olsun hata makyaj uygulamak için ne kadar küçük, internette görüntü, birçok kişi (özellikle yakın olanlar) seni görecek göndermek için.

Eğer yayınlayacağız görüntü seçme gücüne sahip yayınlamadan önce fotoğrafı görüntülemek yana ünlü çoğu bu hata yaptı, bu yüzden var. Yani iyi seçmek ve kimse hata yapmak öğrenir.

6. flaş İzle

selfie'si hiçbir şekilde veya herhangi bir yerde alınabilir. Ama aynanın önünde çekilen fotoğraflar artık klasik hale gelir. böyle bir resim yapmak, kamera flaşı almayı unutmayın. Sonuçta, hiç kimse resimde ışık patlaması değil mi istiyor?

7. İyi bir kamera ile bir cep telefonu Yatırım

Eğer fotoğraf çekmeye seviyorum ve onları mükemmel çıkıp istiyorsanız, iyi bir kamera ile bir telefon yatırım yapma zamanı gelmiş olabilir. 8 megapiksel bir kamera ile bir telefon genellikle iyi görüntü oluşturur, ancak daha iyi bir çözünürlük arayanlar için pazar zaten 13, 20 ve hatta 41 MP ile seçenekleri vardır. Sadece en çok stil ve cebinize uygun olduğuna karar.

fotoğraf uygulamalarından 8. Kullanım ve istismar

Mükemmel özçekim'i yapmak için 8 ipucu - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Zaten Instagram kendisi gibi filtreler sunan sosyal ağlara ek olarak, Android hem de iOS için fotoğraf uygulamaları bulmak kolaydır.

  Aviary ve Afterlight

  Kafesler, filtreler, çerçeveler uygulamak, kırpma memlere oluşturmaya parlaklık, doygunluk, odak hareketli, fotoğrafı düzenleyebilir o büyülü uygulamalardan biridir. Her iki platformda özgür ve kullanılabilir.

  Afterlight Aviary fonksiyonlu ve iyi kolay arayüzü için bilinen kullanılacak aynı tarz ve uygulama kalitesini izler. Olumsuz o Apple mağazasında kullanılabilir olduğunu.

  Bokehful ve Instabokeh

  senin fotoğrafın üzerinde farklı bir etki vermek ister misiniz? bokeh etkisi ile Uygulamalar çok yararlıdır. Profesyonel bir kamera bozabilir ve bazı görüntü noktaları bulanıklaşmaya kullanmış olduğu gibi davranıyorlar. Bu etki AppleStore veya Play Store'daki Instabokeh de Bokehful ile uygulanabilir.

  Aşırı ve Phonto

  İki fotoğraf metin fonksiyonu girmek zorunda uygulamalardır. yazıcılar, renk seçeneği, konumlandırma değişimin çok sayıda ve bir dizi seçenek ile, uygulamaların selfie için yeni bir amaç verebilir. Üzeri Google, Apple platformu ve Phonto bulunabilir.

ünlü selfie'si

Ünlü tarafından alınan ve Instagram üzerindeki resmi hesabı üzerinden yayınlanan ve Selfie'ler yapmak için ilham bazı resimlere göz atın.

Mükemmel özçekim'i yapmak için 8 ipucu - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Instagram Bruna Marquezine

Mükemmel özçekim'i yapmak için 8 ipucu - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Instagram Anitta

Mükemmel özçekim'i yapmak için 8 ipucu - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Instagram Carolina Dieckmann

Mükemmel özçekim'i yapmak için 8 ipucu - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Instagram Juliana Paes

Mükemmel özçekim'i yapmak için 8 ipucu - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Instagram Flavia Alessandra