Ben ayrılık istiyorum ama o istemiyor - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Biz evlenmeden, biz bir son vermek belirtilmemiş tarih veya "tek ölüm parçası bize do" ayrımı haklı bir şey olarak hakim olması düşünülen bir taahhüt olun. aşıklar işe yaramaz bu ilişkinin gerçek olasılığı düşünmek bitmiyor zaman biz harfine bu büyük günün yemini yerine getirmek için eğitimli ve bulundu.

o bir sözleşme olarak birçok kişi tarafından görülebilir rağmen Evlilik, dini veya sosyal devlet tanıma yoluyla iki kişi arasında kurulan bağlantıdır ve kimin arketip temsil birlikte yaşama olan samimiyet kişilerarası ilişki, varsayar. Portekizli hukukunda, evlilik etkili bir sözleşme olarak tanımlanmaktadır.

Törene içeren her türlü işlem, sıkıntıların önüne geçilecek sonsuz sevgi içeren rüyalar, bir kenara korkular koymak, salonda gelin ve damat girişinde tetiklenen aromalarını, fotoğraflarla siteleri, mutlu zamanların anılarını bakımı çevrili olup, bu pazar evlilik hakkında sonsuz sevginin daha da umut onaylamaz.

Ancak gerçek hayatta, evlilik bağlılık ve hoşgörü gerektirir ve sadece günlük yaşamda biz, bu bağların da vardı kalma süresi, itibariyle bir ilişkinin ayağı sürdürmek için ne kadar zor olduğunu atlatılabilir çok daha kolay gerçekleştirmek.

Brezilya Coğrafya ve İstatistik Enstitüsü (IBGE) tarafından açıklanan 2010 Nüfus Sayımı verilerine göre, evlilik sendikaların çözünme ülkede son on yılda yaklaşık% 20 oranında artmıştır. 2000'den 2010'a, ayrılık çeşit katılan insan sayısı 14,6% 11,9% yükselmiştir.

aşk ayrılık sona erdiğinde Nedense, bir çıktı olarak görünür ve kolay değil, aile, çocuklar, eşyalarını, arkadaşlar gibi birçok etkeni içeren bir randevunun fesih almaya.

Bu süreçte sık sık ayrılık istemiyoruz ortağı dahil direniş bir sürü bulabilirsiniz. Bir kadın bu tavır direncini aldığında ebeveynler sıklıkla çocuğun yeni durumla güvensiz olduğu gibi evlilik kendisi bakılmaksızın sunulan sorunların, güvenli bir sığınak oldu sanki, daha da büyüktür.

çoğu durumda kullanılmaz adam onların süreç duyguları idare için o aldı asla yada sadece katılmak için gerekli olan birçok durumları fark, her nasılsa kadın yapısı nedeniyle ev, daha da kötü.

Zemin ayrımı karar vermekten, bu süreci yaşamaya nasıl sadece umutsuzluk sık sık zor daha objektif duruma bakmak için yapım başarısızlık duyguları yol açar bırakarak açılır.

O anda tedavisi, ayrılık giden çiftin olası bir uzlaşma çalışıyoruz hem yönleriyle çalışabilir çiftin önemli bir müttefiktir.

çiftin şikayetiyle kontamine olmayan üçüncü bir ilişki içinde tanıtılacak için, bu evlilik iyi inşa ettiğini göstermek ve ilişkide önemli değişikliklere yol açabilir.

diğer zor ve çift yansıtmak ve düğün kurtarma için etkili eylemler arayan, daha fazla sevgi, hoşgörü diyalog öğrenmek anlaşma, çözüm aramaya başlar terapötik sürecinde olduğunu şeydir duyun.