Vitanol C: dermatolog tüm şüpheleri açıklık

Fotoğraf: Üreme

Eğer kırışıklık, ifade çizgilerinin, akne, cilt lekeleri ve hatta cilt çatlaklarının muzdarip, tretinoin tedavisi etkili olabilir. Tretinoin bir retinoid çeşitli cilt problemlerinin tedavisinde endikedir ve A. Vitanol adı altında pazarlanmaktadır

o ve nasıl Vitanol A nedir?

ilaç krem ​​ve jel mevcuttur ve iki formüllerinin her durumda en uygun olan dermatoloji profesyonel kağıt kümesidir. oilier deriler, örneğin, tipik olarak, jel ürüne iyi tepki verir.

dışarıdan değil yutulması kullanılması gerektiğini yani Helena Zantut bu ilaç olduğunu açıklıyor bir dermatolog, "çok eski topikal retinoik asittir". O Vitanol Bir "ince kırışıklıkları artırır, ancak bir dermatolog eşliğinde kullanılmalıdır." Diyor

Vitanol A'nın kullanımından riskler vardır?

Helen sonuçları tatmin edici olup olmadığını tıpkı diğer dermatolojik tedavi gibi bir profesyonel danışmanlık esastır açıklıyor. Buna ek olarak, dermatolog göre kullanımını abartmak değil önemlidir: "[tavsiye], aksi takdirde [ilaç] nüfuz kan örümcek damarları kırma, cilt daraltabilir kanıtlanmış, kısa bir süre için kullanılan ve Ayrıca, retinoik asit (tretinoin) neden olduğu sabit inflamasyona bağlı kırışıklıkların neden olur. "

O da cilt bozulmaz şekilde dozaj, özel bakıma ihtiyacı olduğuna dikkat çekiyor. "Çok yüksek dozda kullanılırsa, Vitanol bir diğer sorunlar arasında, daha lekelenme, pul rahatsız edebilir" diyor.

ardı edilemez bir diğer faktör tedavisi sırasında güneş kremi kullanımıdır. Cildin asit daha ince olduğunda, sadece feragat kalkan yaralanmaları ve yanık yol açan, önemli bir hata olabilir.

Nerede Vitanol A satın alınır?

Vitanol A kolayca internete dahil herhangi eczane veya eczane, adresinde bulunabilir. Yaptığımız araştırmada Vitanol ONOFRE satın almak için en ucuz yer eczanede olduğunu. fiyat dozaj göre, $ 26.02 den R $ 32.82 arasında değişir.

Şimdi Vitanol alın!

Ürünün yararlanarak ilgileniyorsanız o senin geçmişini ve özellikle dava için en iyi tedavi ayarlamadan önce klinik tabloya değerlendirmek, böylece ilk, güvendiğiniz dermatolog randevu.

Sen Vitanol bu bağlantıyı tam reçete bilgileri kontrol edebilirsiniz.

Vitanol A Kullanarak?

merhem makyaj tortu veya diğer ürünler olmaksızın temiz bir cilt üzerinde uygulanmalıdır. ciddi cilt reaksiyonları önlemek için, sadece yatmadan önce Vitanol kullanmak önemlidir. Herhangi ışık doku hasarına yol açabilir ürünü uyguladıktan sonra cildinizi maruz.

düşük fiyata alın!

dermatoloji önerileri takip edilmelidir. Başkaları uygulamalar arasında bir günlük aralıklarla savunmak Bazı profesyoneller, günlük kullanıma işaret - ve bir uzman eşliğinde bu kadar önemli olmasının nedeni.

O (özellikle profesyonel tarafından belirlenen ya da sabun) yumuşak bir sabun sabah her gün Ürünü kaldırmak için de önemlidir.