Cicatricure jel: Bu çatlaklarla karşı bile etkilidir? - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Güzelliğine önem kadınların büyük düşmanı birini kabul edilen deri izleri katlanmak öteye ne uzanan bir cilt sonucu olarak tanımlanabilir.

Elisabete Dobao, Dermatoloji mezuniyet sonrası tıp, Dermatoloji Avrupa Akademisi Halk Sağlığı Dermatoloji Rio de Janeiro Santa Casa de Misericordia profesör ve üye sırt derisinde bulunan elastik liflerin kopması sonucu olduğunu açıklar. Böyle diğerleri arasında gebelik, kilo alma veya hızlı büyüme gibi durumlarda ortaya çıkabilir. "Cilt germe genetik faktörler ve endokrin değişiklikleri ve mekanik birleşimi kendi görünümünü önemli bir role sahip olduğuna inanılmaktadır. Aynı vücut tipi ve kilo artışı ile - - hamile kadınların% 70'den fazla sorunu, neredeyse% 30 yaşıyoruz rağmen gelişmemiş, "doktor ekler.

İlk başta, etkilenen bölgede kırmızımsı çizgiler görünür ve onlar daha sonra, geleceği olan bir beyazımsı üzerinde yara izi görünümünü alabilir. Ve sadece deri üzerinde olanlar sol estetik hoş olmayan noktalar için, problemden muzdarip kadınlar mücadele ya da en azından çatlaklarının görünümünü yumuşatmak için çözüm aradığı yaygındır.

İyi haber bugün piyasada bu sonuçları söz bazı ürünleri bulabilirsiniz olmasıdır. Aralarında Cicatricure Jel, ayrıca ciltte çatlaklarının görünümünü yumuşatmak için güce sahip olduğunu iddia izleri tedavi ürünüdür.

Jel kadınların oldukça ilgisini vardır, ama bunların çoğu etkinliği hakkında şüpheli alıyorum sonunda. Tam da bu nedenle, iyi bir çözüm Cicatricure Gel edilen bireylerin görüşlerine dikkat etmektir. Ve birçok blogcular kanıtladıklarını belirli bir ürün hakkında yorum yapmayı sanal uzayda paylaştığı Modern zamanlarda, içinde çok daha kolaydır.

Cicatricure Jel kullanıyor herkes

Tıbbi Elisabete Dobao Cicatricure Jel, genel olarak, daha iyi bir durumda rejenere edilir hidratasyon ve cilt kalitesini iyileştirerek çalıştığını açıklar. diye ekliyor "formülünü analiz ederek, üreticiye göre hiçbir kontrendikasyonlar yoktur".

Cicatricure jel: Bu çatlaklarla karşı bile etkilidir? - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Basın Bülteni / Eczacılık Onofre

Cicatricure Jel Formül ana maddeler arasında, soğan özü (Allium cepa L), papatya (Chamomilla recutita), kekik (Thymus vulgaris), deniz kabukları (Ostrea kabuk), ceviz yaprak (gibi bazı doğal Juglans regia yaprak), Aloe (aloe barbadensis), Gotu kola (Centella asiatica) ve bergamot yağı (Citrus aurantium bergamia).

Tatiane Donizete, Fabricio tarafından test edilmiştir yazarı bazı çatlaklar onu biraz rahatsız olan hamilelik sonrası onun kalça ortaya çıktığını blog anlattı. O iki ay boyunca Cicatricure Jel kullanılan ve ürün çok cildinizi sulu beri, çok iyi sonuçlar aldık. "Benim çatlakları kırmızı ve kalın ve incelme ve takas edildi. Onlar kaybolur, ama yeterince pürüzsüz yok "dedi.

Rejane Costa, Maraton Güzellik, ayrıca Cicatricure kullanılmasını onaylamış kendi blogunda belirtti. kullanımı bir hafta ile, jel onu çok daha az belirgin çizgiler bıraktı sağlanmalıdır.

Carol Costa, Beaute Moment yazarı da blogunuza Cicatricure bir inceleme yaptı. O ürünü kullandıktan sonra, o çatlakları ortadan veya azaltın, ama çok jeli, otomatik, çatlakları, cildi nemlendirir görünümünü iyileştirmek ve yok dedi.

Cicatricure Jel satın nerede

Ürünün ortalama fiyatı $ 50.00 ve çoğu eczanelerde bulunabilir. İnternet üzerinde, US $ 44.90 için Cicatricure Jel Onofre Eczacılıkta satın alabilirsiniz.

düşük fiyata alın!

Diğer seçenekler çatlakları mücadele etmek

Elisabete Dobao çatlaklarla mücadelede yardımcı olmak için pratikte yapılan diğer ürünler ve tedaviler olduğunu işaret etmektedir. "Onlar tercihen görünümü başında, ele alınması gerekir. kimyasal peeling, lazer, ev tedavilerin kullanımı vardır, diğerleri arasında, "diyor.

Doktor streç işaretleri hala kırmızı olduğunda açık kırmızı pigment tarafından çekilir çünkü Intense Pulse Light", gösterilir ekliyor. Yani, daha pigmenti, daha fazla ışık çeken ve daha iyi sonuç "diyor.

Kombine soyulma Elizabeth göre, aynı zamanda mükemmel bir seçenektir. "Bu, retinoik hasta sekiz saat sonra evde kaldırmak gerekir asit, ya da daha fazla klinik uzaklaştırılır glikolik asit soyma uygulanmasını soyulması ve ardından asitlerin veya kristal soyma, sığ aşındırma yapılır" açıklar .

Doktor tedavileri nanoteknoloji sayesinde varlıklarını kullanmalıdır evde sarf edilmesi gerektiğini ifade ekler. "Böylece, varlıkları çok daha kolay deride nüfuz ve etkinliğini arttırarak, mümkün olan en küçük boyuta parçalanmış" diyor.

Önleme: çatlaklarının görünümünü önlemek için nasıl

Cicatricure jel: Bu çatlaklarla karşı bile etkilidir? - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Ama çatlaklarının görünümünü önlemek için yolu vardır? Bu kadınlar arasında oldukça yaygın bir sorudur.

Elisabete Dobao kilo sadece gelip streç işaretleri, bunun bakım idealdir olduğunu açıklar. diyor "Ama hızlı büyüme veya hamile bir kadının karnında ortaya çıkanlar zaten bireysel eylemlerinden bağımsız, çünkü önlemek için daha zordur". "Ama sağlıklı cildinizi korumak ve iyi sulu esnekliğini korumada yardımcı olur ve stres durumlarında savunmalarını geliştirir," doktor sonucuna vardı.

Yani deri izleri, sizi rahatsız bir sorun varsa bunu cesaretini! görünümlerini yumuşatmak için ürünler ve tedaviler iyi seçimler vardır.

Hayatında çok kadın olduğu gibi, Cicatricure Jel kullanımı için tercih verdi, o mucizevi ve anında sonuç sunmaz, ancak cildiniz daha sulu bırakarak çatlakları yumuşamasına yardımcı olabilir böylece farkında yapmak.

Mümkünse, aynı zamanda size bu durumun en iyi tedaviler ve ürünler gösterebilir bir dermatolog danışın.