Derin cilt temizleme - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

safsızlıklar, siyah nokta, sivilce özgür olmak ve erken kırışıklıkları önlemek için, bir yapmak Derin cilt temizleme Bu sorunların mücadele etmek ve aynı zamanda hücre yenilenmesini uyarır ve fazla yağı mücadele yardımcı olur. Sonuç daha güzel bir cilt ve sağlık olduğunu yönüdür.

Cildimiz o bozulmuş biter, doğal salgısını (sebum) üreten ve düz her gün bakamaz. yabancı maddelerin birikmesi kirliliği ve ayrıca makyaj hasarları cilt sık kullanımından kaynaklanan.

Tüm cilt tipleri gerek derin temizlik. Bunların her biri kendine göre özellikler taşır gibi, bakım farklı olmalıdır ve temizlemek için, belli bir zaman vardır.

Yağlı cilt ekstra bakıma ihtiyacı olduğunu ve her 20 veya 30 gün düzgün bir temizlik gerekir. Kuru cilt ve arada bir cilde sahip biri arasında daha geniş zaman aralığına kazanmak cilt temizleme ve diğer.

salonları ve güzellik merkezlerinde seçenekleri bol, ama iyi bir şey deride bu "temizlik" da evde yapılabilir olmasıdır. Ev yapımı tarifleri cilt temizleme mükemmel sonuçlar verir.

İstisna çok yoğun, özellikle akne vakaları olduğunu. İdeal bir başvurmak olduğunu Derin cilt temizleme uzmanlar tarafından yüz ve yaralı ile enfekte almak için risk almak değil.

Ev yapımı derin deri temizleme adım adım

Daha sonra yaklaşık 25 fit uzakta, su yüzüne buharla 2 dakika bir kapta su koyun ve ortalama olarak durmak, su makul miktarda kaynatın.

buhar su cildin temizlenmesini kolaylaştıran gözenekler genişler yardımcı olur. Bu işlemden sonra, bir soyucu krem ​​ve özellikle yüz T alanı (alın ve burun), oilier bölgede deri hücreleri, siyah nokta, sivilce ve cilt yabancı maddeler ölü kaldırmak için dairesel bir hareket uygulanır. Son olarak, gözenekleri kapatmak yardımcı ve temiz bir pamuk ile tüm cilt için bir yüz tonik uygulayacaktır çok soğuk su ile yüzünüzü yıkayın.

fazla ipucu

  • Bu temizlenir veya tüy traş olup güneşlenme sonrası aynı gün derin cilt temizliği için tavsiye edilmez.
  • Do derin cilt temizleme iyidir, ama abartılı olmadan. Hiçbir kullanım sonuçlarını geliştirmek için süreç oynatmaya devam eder. Cilt tipinize göre verilen süre izleyin ve hep belirli ürünleri kullanarak, ihmal hidrasyon yok.
  • İyi bir makyaj temizleyici seçin makyaj kaldırmak ve yatmadan önce yüzünüzü yıkayın. Her gün.
  • günaha harika ama siyah nokta ve sivilce sıkmak yok.

deride soru ve sorunları durumunda ideal bir dermatolog bulmaktır, unutmayın. Bu sorunu çözmek ve daha spesifik sorular sürebilir.