Kalıcı kirpik - Kadınlar İpuçları

Birçok kadın bakış bırakarak vurgulamak istiyorum kirpikler daha uzun ve daha büyük. bu etkiyle kalmasını Yani, kirpik bigudi, maskara, kalem ve hatta takma kirpik o küçük bir yardım değer. Ama bütün bu ritüel sadece birkaç dakika her gün alarak en güzel kirpiklerini olması.

kadınlar için hayatı kolaylaştırmak için, yaratıldı kalıcı kirpik. teknik doğal olarak keskin bir viraj vererek fiozinhos uzatmak ancak aynı etki bigudi ile kirpiklere bırakır etmez. Kalıcı ayrıca daha kadınsı ve etkileyici bir görünüm bırakarak kirpiklere rengini güçlendirir.

Kalıcı kirpik yapılıyor gibi?

Kalıcı teknik kirpikler Düz kirpiklere sahip olanlar için uygundur. süreç ağrısız ve bir saat bir buçuk sürer.

yapmak için kalıcı kirpik, İlk adım göz alanını temizlemek. Sonra yapışkan kirpiklerde köküne yakın belirtir ve küçük rulo yerleştirilir geçerlidir. Kalıcı saç verme için belirli bir jel ile göz kapağı koymak saçlarında kullanılanlara benzer bir "mini bob", var kirpiklerde eğri etkisi.

15 dakika bekletildikten sonra, jel, çıkarılır ve kirpik nötrleştirici sıvıyı almak edilir. ikinci bir ev yapılmış, göz kapaklarının üzerine koruyucu krem ​​boya uygulanır ve kirpiklerin maske kırbaç etkisini vermek için siyah boyanmaktadır. mürekkep birkaç dakika beklemeyi ve kaldırdıktan sonra kirpiklerin fırçalanır.

Kalıcı kirpik etkisi İki ay kadar sürer ve gözlerinin etrafında güzellik ürünlerinin kullanımı konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.