Kızıllar için Güzellik Rehberi - Kadınlar İpuçları

Kızıl saçlı kadın dikkat çekici bir güzelliğe turuncu tel ve kırmızımsı dokunuşla saçın tonu, aynı zamanda hassas ve yüzünde çiller olan sevimli soluk cilt için sadece var.

çok net olmak gerekirse, cilt günlük ekstra bakıma ihtiyacı vardır. Buna ek olarak, kızıllar da makyaj için doğru tonları nasıl birleştirileceğini bilmek her zaman onları güzel yapmak kilitleri özel dikkat gerekir ve saç rengi ile değil "kavga" yapar. Yani, bazı ipuçları ve biz Kızıllar için bir güzellik rehberi kurmak, kontrol edildi.

cilt

Kızıllar genellikle bölgesi, omuzlar ve boyun yüzünde çok adil hassas cilt ve çiller var. Işık cilt zaman kahverengi değil korumasız, ama daha karanlık ve aşırı durumlarda noktalar bırakarak, kızarıklık olabilir, cilt kanseri eğilimli.

Eğer redhead iseniz Yani, ideal bir güneş kremi SPF 30 tercihen yağı serbest olmalıdır (yağ) kullanılarak günlük korumaktır.

vücudu da cilt tipine göre iyi bir nemlendirici kremler gerektirir. kirleri çıkarmak ve aşırı yağlılık önlemek için yumuşak sabun ve yüz tonik kullanarak uykudan kalktıktan sonra ve yatmadan önce iyi bir günlük temizlik yapın güzel ve parlak bir cilt için diğer ipucu.

saç

Kızıl saç ekstra bakıma ihtiyacı. teller doğal isek, saç tipine göre belirli ürünleri kullanarak güzel ve parlak tutmak ve güneş ışığından korumak gerekir.

kırmızımsı tonlarda Saç böyle renkli saçlar için şampuan ve saç kremi gibi belirli ürünlerle bakım olmak gerekir. Saç için güneş unutulmadan olan solma ve boyanmış kırmızı saç kurutma önler korumaya ek olarak.

kırmızımsı kilitleri katılmayı düşünen kadınlar için bir ipucu cilt tonunu eşleşen bir tonu seçmektir. Böylece, parlak ve doğal görünümlü bir görünüm olsun.

Her zaman parlak ve güzel bir kızıl saç sahip olmak için, her 20 gün kökleri yukarı dokunmadan telleri korumak ve teller her 15 günde restorasyonu ile iyi bir nemlendirici maske yapmak gereklidir.

makyaj

Kızıllar güzelliğinin belirgin noktaları vurgulamak için, ona makyaj yapmak doğru tonları zamanı seçmeniz gerekir. Sardalye Kızıllar özellikleri çarpıcıdır. gibi Bazı kadınlar, diğerleri o kadar çok ve o kadar makyaj yardımıyla benekler "silmek" için denemek için her şeyi yaparlar.

En iyi şey çilli cildi almak ve büyüleyici ne zevk ve görünüm için farklı bir dokunuş vermek böylece Ancak, onları bir felaket sonuç ile sona erebilir gizlemek için denemek için ürünler üzerinde çok yük.

Değil marka gitme hususunda, ucu renk ve ürünlerin miktarında elini tartmak için değil. doğal bir makyaj ve biraz kontrast kullanırsanız Kızıllar daha güzel.

, Cildi hazırlamak incedir ve çok yüklü cildi bırakmaz maden kozmetik, öncelik vererek de Capriche. tüm yüze kuruluşuna başvurarak başlayın. sardalye ortadan kalkmayacak ama baz yardımıyla, cilt kadifemsi ve daha muntazam görünümü ile olacağını unutmayın.

kapatıcı ışık musluklar veren parmaklarınızın tevdi edilmelidir. koyu halkaları veya istenmeyen karşısında küçük işaretleri gizlemek için gözlerin altında sadece bölgede kullanın. Cildin doğal bir parlaklık yapmak için derinin tonda toz kompakt uygulayın.

Sonra allık dönüşlü, taş meyve elmacık kemiği biraz üzerinde uygulanacak etmektir. Kızıllar için makyaj maç nüansları şeftali veya kahverengi tonları vardır. Özellikle yaz günlerinde sofistike bir görünüm için, bir bütün yüzü aydınlatılmış vermek için bakır veya altın efektli allık bronzlaştırıcı tahmin.

Dudaklar, kızıllar çıplak ruj, yanmış pembe, bakırımsı ve mercan, korkusuz bahse girebilirsiniz. ruj nüans saç rengini benzemez çünkü Kızıl da, dudaklarda kullanılabilir. Dikkat ayrıca ruj pembe kullanmak.

Gün boyunca, kızıllar yüz derhal geliştirme vermek gölgeler Bakırcılık, çakmak tonlarında bej ve kahverengi varyasyonları bulunmaktadır. Akşam, bakır, şarap, üzüm, altın mavi, leylak ve inci çekti tonları ile biraz daha yüklü olması oluşturuyor. Siyah ve kahverengi gibi renkler en çarpıcı ve seksi bir görünüm yapmak için iyi nişanlanmış bahisler vardır. Çok fazla bilgilerle yüzünü bırakmamaya gözünde çok renkli tonları kaçının.