kalın saç Bakım - Kadınlar İpuçları

Bizim genetik kod biz belirler budur ince veya kalın saç. Ancak, bu yapı böyle boyama işlemleri gibi nedeniyle besinlerin doğal kaybına ve ayrıca kimyasal saldırı ile yılda değiştirip, yumuşatma diğerleri arasında rahatlatıcı olarak kullanabilir. Tıpkı sıska saç, en dolgun teller çok sağlıklı ve kusursuz bir görünüm vardır, bakım ve özel ürünler istiyoruz.

kalın teller düz, dalgalı, kıvırcık olabilir. saç bu tip olanlar en sık şikayet genellikle oluklu yapısı veya kıvırcık saçlı, kalın tel kombinasyonu hacmi ve bakmak için daha fazla çalışma ile eş anlamlıdır, yani.

Dokunun bu tip çözüm kontrol ve nemlendirme sunan ürünler kullanmaktır. Bu daha da önemli kökünün doğal yağlar sonuna ulaşmak daha zordur, çünkü daha kurumasına eğilimindedir hangi kıvırcık saçlı olanlar içindir.

terk-krem ya da serum, vazgeçilmezdir. nemlendirici maskeler her 15 günde uygulanabilir. teller işlemek için başka bir alternatif, genel olarak mumlar, cila uygulaması ve şekillendirmedir.

kesim gelince, sadece uzun, düz saçlı hacmini azaltır efsanesini unutun. En iyi kalın saç kesimler için uygundur Bunlar aldı ve tellerle asimetriktir. bağlantısız uçları ile Yani kesikler daha hafif ve daha yumuşak kilitleri bırakın. Böylece, tüm saç daha hareket alır.

yumuşak ve kalın teller, asimetrik keser ve kesilen kazanç yüzüne daha zarafet vermek yan patlama ayırıcı olanlar için. saç bu tip kesme Uygun tipte başka tabakalı ve yıpranmış bittiği.

mucizeler yapabilir sağ fırça kullanarak, iyi bir kesme ve bakım temizliği seçme ve telleri nemlendirici ek olarak. Saç bütünlüğünü ve güzelliğini korumak için önemli bir öğedir.

Kalın teller halinde, doğru, bu teller arasındaki geçebileceği şekilde aralıklı büyük çaplı fırçalar ve kılları kullanma kafa derisi dokunun ve kök saç çözmek etmektir. Kalın teller için fırçalar Onlar iyi kalitede, tercihen doğal veya yapay kıllar, sahip olmalıdır.