selülit tedavisi için kahve kabuklarıyla bir hile öğrenin

Fotoğraf: iStock

Eğer kahve sever ve iyi bir fincan yapmadan önce güne başlamak olamaz ise, taneler de size daha güzel yapmak bilmekte seveceksiniz.

cilde uygulandığında selülit azaltmaya yardımcı olabilir, kahve alındığında beklenen yaşam süresini uzatmak ek olarak! Ve en iyi: Bu hile kahve telvesi kullanır, böylece bir şey harcamayın.

Bu uç sırrı bize daha aktif hale getiren bir maddedir, kafein açıkken içki ve cilde uygulandığında kan dolaşımını uyarmak için gücüne sahip.

Sonuç olarak, kahve telvesi uygulanmış ve toksinlerin ortadan kaldırılması daha yüksek bir oranını sağlayan alanlara daha fazla besin taşıyan kan akışı ve oksijen kaynağı bir artış vardır.

Tahmin edebileceğiniz gibi sonuç, her görünüm selülitli bölgelerde tipik furadinha olduğunu azaltmaktır. Merak etmiş? Yani hile edelim!

Ayrıca okuyun: Nasıl selülit karşı krem ​​geçmek?

Bir kahve zemin kese nasıl yapılır

selülit tedavisi için kahve kabuklarıyla bir hile öğrenin

Fotoğraf: iStock

Bir kese kahve telvesi selülitle mücadele etmek yapmanın birkaç olası gelir vardır. Bu hile için aşağıdaki maddeler gerekir:

  • ½ fincan kahve telvesi
  • ½ su bardağı pudra şekeri
  • hindistan cevizi yağı, çay 1 çorba kaşığı

tarifi hazırlamak için, çok düzgün kadar kahve telvesi ve şekeri karıştırın gerekir. mikrodalgada hindistan cevizi yağı eritin ve karışıma ekleyin. Eğer hindistan cevizi yağı yoksa, sen zeytinyağı veya hatta bir banyo yağı kullanabilirsiniz. İyice karıştırın ve banyoda kullanılmak üzere bir kavanoza saklayın.

Sen selülit etkilenen bölgelerde bir masaj yapıyor, haftada bu tarifi iki üç kez uygulayabilirsiniz. İyi durulayın normal şekilde yıkayın ve her zamanki nemlendirici uygulayın.

selülit nedir

selülit tedavisi için kahve kabuklarıyla bir hile öğrenin

Fotoğraf: iStock

bu tür uyluk ve kalça gibi alanlarda yaygın olmasına rağmen hücresel, deri altı adipoz dokusu sunmak için vücudun herhangi bir bölgesinde bulunabilir.

Selülit ergenlik geçen tüm etnik grupların kadınların% 85'i ila% 98 etkiler. Bu durum herhangi bir sağlık riski ile ilişkili değil de, milyonlarca kadın için önemli bir estetik sorun olarak kabul edilir.

Oku da: modelleme masaj ile selülit ve lokalize yağ mücadele nasıl

Böyle genetik yatkınlık, hormonal faktörler, beslenme ve fiziksel hareketsizlik türü olarak selülit görünümünü katkıda çeşitli yönleri vardır.

Kafein gerçekten işe?

selülit tedavisi için kahve kabuklarıyla bir hile öğrenin

Fotoğraf: iStock

Rio de Janeiro Federal Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre, kafein aslında selülit tedavisinde yardım eli uzatmaya edebilirsiniz. 134 kadın selülit tedavisi için% 7 kafein çözümün etkinliğini değerlendirmek amacıyla 20 ila 39 yaşları arasında olan anket, 2006 yılında yapılmıştır.

Bunun için, çalışmaya katılanların mümkün araştırmanın sonunda diğer bacak ile karşılaştırmak yapmak için bacakların (uyluk ve kalça) sadece birinde kafein çözümünü uygulamalıdır. Ürün bir gün, sabah ve akşam iki kez uygulanmalıdır.

Anket böyle uyluk ve kalça ölçümleri gibi konsantrasyon ve kılcal damarların çapı ve klinik parametreler gibi hesap mikrosirkulasyonu parametreleri içine aldı.

Çalışmanın sonunda, araştırmacılar mikrosirkulasyonu parametrelerinde çok az değişiklik anket dönemi (30 gün)% 7 take etkisine kafein çözümü için yeterli olmayabileceğini düşündürmektedir olduğunu gördük.

Ayrıca okuyun: selülit kremler: Enter iyi ürünleri seçmek için

Ancak, çalışma da kadınların% 80'den fazlasının ürünü ile tedavi kalça çevresi olarak çok anlamlı bir azalma olduğuna dikkat çekti. Ortalama olarak, uyluk üstünde 2.1 cm ve alt 1.7 cm'lik bir azalma vardı. Buna ek olarak, hastaların% 68 de kalça çevresi bir azalma gösterdi.

mikrodolaşım önemli değişiklikler göstermemiştir beraber, bu hastalar için azaltma tedbirlerine ve interstisyel dokuda sıvı kaybı nedeniyle şişlik azaltılması selülit görünümü olarak bir iyileşme gözlendi.

Yay! Sonra kahve telvesi hüner etkili olur?

selülit tedavisi için kahve kabuklarıyla bir hile öğrenin

Fotoğraf: iStock

Cevap daha fazla veya daha azdır. o çalışmada insan deriye nüfuz edebilmek moleküllerle% 7'lik bir çözüm kullanılan kafein kafein etkinliğini göstermiştir düşünülmesi neden gerekli olduğunu anlamak için.

Biz kahve telvesi uyguladığınızda, kafein konsantrasyonunun o% 0,1 civarındadır çok daha küçük olduğunu ve moleküller absorbe edilecek ücretsiz değildir. Böylece, kahve arazisinde kafein böylece verimli olmaz.

kafein, bir eksfoliasyon dolaşımını etkinleştirmek ve ölü hücreleri çıkarmak için yardımcı olur var bu sadece gerçeği derini durumda bile: Ama kalpsiz olmak gerekmez. Buna ek olarak, petrol sitesi mükemmel nemlendirme sağlar ve tüm bu cildinizin görünümünü iyileştirebilir eklendi başvurmuştur. Bu denemeye değer.

Ayrıca okuyun: Manthus: selülit gelişme ve bölgesel yağ azaltma