Fotoğraf: Thinkstock

Fotoğraf: Thinkstock

çivi yapıyor ve descascarem birkaç gün sonra onları görmek daha kötü bir şey yok. yapılması ve emaye çivi tutma dişi bir yükümlülük olmaktan uzak olmasına rağmen, birçok kadın büyümek ister bir alışkanlık olmasıdır.

tümüyle kaldırmak için karar verene kadar Ve zaman veya para olmadığı için, bazen emaye, çok daha uzun planlanandan daha soyuldu kalır.

Ancak, bazı hileler daha uzun olmadan veya yaralanmasına onlara zarar tırnaklar rengini korumaya yardımcı olabilir.

Dermatolog ipuçları Roberta Ribas ve Maria Silvia Benedini Aşağıda, acentelik ağı Maria Joaquina Güzellik Kulübü'nün ortak sağlıklı tırnaklarını tutmak ve emayelik süresini artırmak için:

Tırnaklarınızı onları boyayarak önce temiz olduğundan emin olun 1.

çivi gibi kutikula için kremler, emaye atık ya da başka bir ürün olmaksızın tamamen temiz olduğunda Benedini göre, emaye emme büyüktür. artıkları pigmentasyonu dengesiz ve kabuğu çok yatkın hale Bunun nedeni.

Ayrıca okuyun: evde çivi şeklinizi değiştirecek 10 Sırları

çivi tamamen temiz ve böyle atıkların serbest olmasını sağlamak için, emaye sonra bunları temizlemek için yapılır aynı işlemi yaparak ucunda pamuk küçük bir parça ile bir sopa yardımıyla kullanmaya dikkat edin. Böylece, atık çivi ulaşmak için en zor köşeleri kalmasını önleyecektir.

2. yeni ve boya sıvısının tercih

"Ne az kişinin bildiği emaye kalitesi ve yaşı da dayanıklılık müdahale olmasıdır" Maria belirtiyor. Eski emaye, kötü tutarlılık ve kalite.

Yani, daha akıcı ve hafif tutarlılığı korumak en yeni oje seçin. Bu sorunu önlemek için, periyodik olarak en genç sadece bırakarak bütün vernik temizleyin. dayanıklılık yanı sıra, bitiş ve pigmentasyonu çok güzel.

3. Kum kurutulduktan sonra tırnak emaye ucu

sır nedenle tırnağın ucunda onun bitiş her zaman düzgün değildir, bir fırça ile çivi üzerinde uygulanır ve. yalnız bıraktı ve emaye "ipuçları" olduğunda ise, kendileri ürünün ölçeklendirme hızlandırabilir.

Böylece, emaye sonunda, kum daha üniform ve seviye içeriğine erişim sağlama niyetiyle çivi ucu. Bazı durumlarda, nazikçe aşağıdaki videoda olduğu gibi başparmak kullanarak, sır vermeden ucu bırakabilir.

Ayrıca okuma: Nasıl Evde çivi yapın: adım adım ve manikür kiti nasıl ayarlanacağını

4. Ev işleri sırasında çivi koruyun

Roberta göre, bulaşıkları, giysi ve diğer ev işleri yıkama emaye soyma yardımcı olabilir. gündelik yaşamda kaçınılmaz olduğu için, hile faaliyetleri sırasında çivi korumaktır. Herhangi bir eczane veya piyasada bulunabilir plastik hortumlar, kullanmayı deneyin.

alkol ve benzeri ürünlerin ellerin 5. temas etmesinden kaçının

Ev aynı etkinlik doğrultusunda, alkol, çamaşır suyu ve diğerleri gibi ürünler emaye zarar verebilir. rutin bir parçası değilse, bunları kullanmak için kesinlikle, fakat çivi korunur emin olun. İşte eldivenleri de onlar da bu tip ürün kaynaklanan deride kuruluk durumunda dayanıklılık emaye, bekliyoruz.

Emaye kaplama sayısının onların dayanıklılık sağlamak için belirleyici olmadığını bilmek önemlidir. "Bu, hasta, alışkanlıklarını ve emaye kalitesi çivi sağlıktır belirleyecek Ne" dermatolog pekiştirir.

senin mineye hileler daha uzun ömürlü uygulamaya koymadan önce, size ürüne alerjik olmayan emin olmalısınız, unutmayın. Bir tırnak küçük bir kısmı için bir test yapın ve herhangi reaksiyonuna dikkatli olun.

Ayrıca Oku: kumlama çivi