saç koruyucu - Kadınlar İpuçları

hasar, fırça ile saça sebep olunan, doğrultma ve boyama, aynı zamanda güneş ve nem, kirlilik ve diğer etkenlere maruz kalma gibi kimyasallar ile işlemler, zayıf ve cansız şeritleri bırakabilirler.

tüyler hasarlı zaman, hatta saç terbiye uzun bir süre geçirdikten sonra açmak için tek zaman, tellere nem artışı asi olmaya başlar ve tüm çaba oraya gider.

Yani, tellerin orijinal yapısını yeniden tedavilere başvurmak daha iyi bir şey, parlaklık ve tam kuvvet geri yükleyin. saç bu tedaviler bir koruyucu olduğunu.

saç perdeleme nedir?

saç, saç, nemlendirici dokusunu yenilemek ve tellerin iç tabakalar geri bir koruyucu tedavidir. içten dışa muamele edilmektedir, bu sonuç daha iyi direnç gösterme, hacim ve bukle azalmasıdır. saç anlamıyla ileri saldırganlığına karşı "zırhlı" dır.

Formaldehit gibi kimyasallar içermez kullanılan ve ürünler pürüzsüz telleri işlevi yoktur çünkü kalkan saç, hatta ilerici fırçalama yapmış olanlar için belirtilir. Aslında sonuç görünmesini, ancak hasarlı lifler tamir çünkü düzgün bakımdır.

kılcal koruyucu tekniğin büyük bir gizli silikondur. Tedavi sırasında, bu onları daha uyumlu hale diğer tedaviler dayanıklılığını uzatan dengenin korunması ve saç yapısını koruyarak, tellerin derisini kapatır.

Prosedür yaklaşık bir saat sürer ve kalkan tellerini korumak özel bir şey gerektirmez. salon bırakarak, yıkama ve irade telleri bağlamak, bu ayrıca salınan boya veya ışıkları yapabilirsiniz. tek endişe bu koruyucu uzaklaştıran ve sonuç daha kısa süreli, bir anti-tortu, şampuan ile yıkanarak kaçınmaktır. , gün dışarı Yıkama saç günü, ekran yaklaşık üç ay boyunca teller üzerinde kalır.