Fotoğraf: Basın Bülteni / Negin Mirsalehi

Fotoğraf: Basın Bülteni / Negin Mirsalehi

kaş biraz zaman şimdi güzellik dünyasında önem kazanmaya başladı. Her kadın güzel ve iyi çizilmiş kaşları istiyor, sonuçta, bu görünüm karakterize ve en çarpıcı ve güzel yüzünü terk etmek olur. Yani kaş bakımlı ve bunların özelliklerini lehine bir tasarıma sahip kritiktir var.

kaş almak en alınan tek bütün formatını bozabilir olarak, çok dikkatli olmak ve çok özenli olmaktır.

Ve tabii ki, kaş alırken yapılabilir bu hatadır sadece.

visagista ve dermopigmentadora Raphaella Bahia kaş alma ve bunları aşağıda kontrol edebilirsiniz kararlıyız büyük hatalar listelenmiştir:

kaçınmalısınız en ciddi hatalar

Fotoğraf: Thinkstock

Fotoğraf: Thinkstock

Bu hatalar meydana çok yaygındır ve visagista belirtildiği gibi kaş ne saç ve genellikle sırt ve Alnının sonsuza kalmak için başarısızlık tarafından doğamaz bu değil, çünkü onlar ciddidir. Bu yüzden yüzünü ve kaş şeklini saygı dikkatle kaşlarınızı yapmanız önemlidir. Ne bu hataları bakınız:

Ayrıca okuyun: kaş şekillendirmek için farklı yollar

1. Kalan kaldır

Bu, en yaygın ve her kadının sorun aldı veya bilmeyerek kaşın ortasına kadar iyi yolunmuş ve bir başarısızlık oluşmuş izlenimi vardı olmalıdır. Bu, her zaman olur, ama yüzü olarak, bu tür farklı bir kaşını başka bırakarak gibi hem kaş şeklini etkileyecek şekilde oldukça ciddi.

hataları düzeltmek için, Raphaella bir micropmentação yapıldığını, bu onun doğru biçimde geri kaşı yaparak değil yerde dolduracaktır öneriyor.

kaşların kemer deneyin 2.

Tüm eşittir ve kaş arke onları büyük bir hatadır istiyorum. kaş biçimi için onu daha güzel yapmak için bir yoldur. "Bu saç miktarı ile kasları ile değil ilgisi var," kemerli şekline visagista açıklar.

bu hatayı yapma en iyi yolu onların özelliklerini bilmek ve onlara saygı etmektir. senin kaş kemerli değilse yüzünüzü değiştirebilir, çünkü onun özelliklerinin uyumu yok, bunu yapmak için çalışmayın.

3. 15 gün arayla önce kaş olun

15 ila 30 gün daha önce gereksiz alarak riskini kaşları yapmak ve başarısızlık çok büyük üretmek için ideal bir aralıktır. Orada tarımı için zamanı ve bu yeniden tasarlanmış olması gerektiğini nedenle, 15 günlük minimum süre saygı gösterilmelidir.

Ayrıca okuyun: kaş büyümeye 5 en iyi ürünleri

irade büyük olabilir huzurundakilerin için olanlar almaya, fakat onları yapmayız, onun alnı korumak ve başarısızlığını önlemek için. kaşları düzeltmek için doğmuş olan küçük olanlar saklamak için harika bir müttefiktir bir kapatıcı olarak makyaj kullanın.

4. Kopya başkasının kaşları

kaş modeli Cara Delevingne birçok kadın tarafından istenen, ancak herkes aynı kaşları onun sahip olabilir. "Her yüz kendi özelliği vardır. yuvarlak yüz ve düz kaşları olan insanlar olduğu gibi yuvarlak yüz ve kemerli kaşları olan insanlar vardır, "Raphaella diyor.

Her yüz ve her kaş çoğunlukla, ünlü veya onun en iyi arkadaşının kaşları kopyalayamazsınız, benzersiz ve vardır. Güzel bir kaşını için en iyi yolu onun kaş İngiliz model olarak çarpıcı olarak kalabilen, özelliklerini anlamak ve ona saygı etmektir.

Herkesin yapar, ama olmamalı o aptal hatalar

Fotoğraf: Thinkstock

Fotoğraf: Thinkstock

kaş işlenen bazı saçma hatalar da vardır. Genellikle bilgi eksikliği nedeniyle, bu kaş gibi düşünmek için başkaları daha iyi olur. Bu nedenle, Raphaella visagista da kaş kararlıyız ve kaçınılmalıdır bazı aptal hatalar belirtti.

5. deneyin iki kaş maç için

Herhangi biri kaşlarını kopyalayamazsınız gibi, iki simetrik tasarlanmış kaşları bırakmak mümkün değildir. "Bir tarafı diğerinden biz asimetri ve saç miktarında fark saygı her zaman farklıdır. Onları eşit yapmaya çalışıyorum ayar onları riskini çalıştırabilirsiniz, "Raphaella diyor.

Ayrıca okuyun: Tricks makyaj kaş kalınlaştırmak için

Bu hatayı düzeltmek için en iyi yolu, kaş her biçimini saygı, mümkün olduğunca simetrik olarak onun alnını çizebilir iyi profesyonel bulmaktır. Genellikle tek başına kaş yaparken, farkı söyleyemem, bu yüzden profesyonel en emin yolu olabilir.

6. Tıraş kaş balmumu

O dürüst gerçektir Efsânenin değildir: kaşlarınızı traş o göz kapakları düşmek yapabilir çünkü mum tavsiye edilmez ile. Erken kırışıklıkları oluşturmak için eski bakmak niyetinde değil yoksa Yani, bu yöntemi kaçının. Şu anda, kaş almak için birçok yol vardır ve balmumu ile risk almaya hiçbir neden yoktur.

Buna ek olarak, balmumu ile doğruluk gerekli çok yüksek olandan yeteneği daha almaya çünkü çok büyük olmak zorundadır. balmumu kaçının ve oldukça doğru ve kolay bir yöntemdir forseps ile kalmak, sadece biraz daha zaman alır.

7. Boyama kaş

Raphaella için, boya kaşları saçları rengi bir hatadır izin. "İdeal orijinal renginde kaş izin vermektir" diye ekliyor. Özellikle kaşları boyamak da var çünkü değişim, ince olduğunu. değişim radikal ise, saç kapatmak için kaşın tonuyla, ama bunu aynı renk asla terk edebilir.

Mürekkep de Alnının altında deride alerjiye neden ve geri orijinal Kaşına tonunu yapmak çok daha zordur olabilir. Kaş ve saç aynı değildir ve onlar daha kırılgan ve düzeltmek için daha zor olduğu için özel bir bakım kaşları almalı hatırlamak her zaman iyidir.

Makyaj için zamanında 8. err

Eğer makyaj uygulamak ve güçlendirmek istediğinizde onların kaş bazı özen gösterin. Kullandığınız ürün onun alnında aynı renkte olup olmadığına bakın. Onların çok belirgin kaşları bırakarak ve yapay veya makyajla tasarlarken şeklini değiştirerek değil değilse unutmayın.

Eğer büyük hatalar yoktur ve her 15 günde onlara kırpma ve yüzünüzün şeklini saygı saçlarını iyi bakımı ise, makyaj için zaman aşırıya gerek yoktur. saldırıdaki üzerinde dolum ve zaten özetlenmiştir biçimi takviye Kaşına şeklini devam etmek.

Test: Kaşların bir destroyer Sen?

Onun kaş ile hiçbir hata yaptıysanız, işlemek için muhtemeldir. Ama onların eğilimi Kaşına veya bir başkası ile harika afetler yapmaktır olacak? testi alın ve kaş bir yok edici olabilir olmadığını öğrenmek:

 1. Aynaya bakıp yerin out kimin görünce. Ne iş yapıyorsunuz?
 2. Ben kaş yapmak için zaman umut
  Shot zaman

 3. ne sıklıkla kaş yapmak Of?
 4. Ben tüyler doğmuş edildiğini gördüğünüzde
  Her 15 gün veya daha az

 5. Her zaman saç boyama kaş boya?
 6. Evet, elbette
  Hayır, doğal kaş let

 7. Güzel kaşlar bir kadını görürseniz, ne yaparsınız?
 8. Sadece izlemek ve ben isteyen kulüpler
  Ben kopyalayıp benim benzer bırakmak denemek için koşmak

 9. Sen kaşlarını tıraş etmek balmumu kullandık?
 10. Hayır, bu yöntemi kullanmaktan kaçının
  Evet, çoğu zaman bunu

 11. Kaşların aynı mı?
 12. milimetre simetrik
  Bunlar, mümkün olduğunca benzer, ancak her şekli hakkında