40 saniyede kırışıklıkları azaltmak için vaat krem ​​"Blur" tanışın - Kadınlar İpuçları

Üreticiye göre sonuca Nanoblur. Fotoğraf: İfşa

Zaman kimseyi affetmez. akıp yıllarda olduğu gibi, cilt de yaşlanma onların belirtileri göstermeye başlayan olacaktır. İlk olarak, sarkık bazı işaretler vardır, o zaman özellikle sözde kaz ayağı ve ince çizgileri daha sonra cilt daha da incelir ve kuruluğa ve lekeleri neden daha az sıvı, korur, ilk kırışıklıkları gelir.

Bütün bu kolay ama mümkün değil iyi bak. İyi bir dermatolog Danışmanlık ve genç yaşlardan itibaren ciddi özen az yaş cilt neden olur. İkinci durumda, birçok kadın zamanın etkisi çok görünür ve çok rahatsız olunca dönüp plastik cerrahi, alternatif yoktur.

Ama yeni bir ürün daha basit bir şekilde tüm bu sorunları çözmek gibi görünüyor. En azından o (çeviride "bulanıklık" anlamına gelir) sözde "Blur" vaat budur.

Ürün pazarda yeni olan ve yurtdışında çılgınlığı haline gelmiştir. Bu yüz, boyun ve göz bölgesinde kullanılan ve bir dakikadan az bir sürede görünümünü gençleştirmek için vaat edilebilir bir anlık yumuşatma kremdir. bunun kendi deride bir "Photoshop" (görüntüleri işleyen bir bilgisayar programı) yapılmış gibi öyle.

krem "Blur" nedir?

"Bulanıklık" bir nemlendirici ya da baz ya astar olarak makyaj bir öğe değildir. İnce çizgiler, yüz lekeleri, kırışıklıklar, geniş gözenekler ve diğerleri gibi kusurları gizleyerek, pürüzsüz ve hatta derinin dışarı vaat kozmetik olduğunu.

şeffaf davranarak, herhangi bir cilt tipi için ve herhangi bir tonda kullanılabilir. Onun uygulama mat kaplamalı cildi bırakır ve birlikte veya makyaj olmadan kullanılabilir. İdeal yüz nemlendirici kullanımından sonra uygulanacak olan.

nasıl çalışır

o ışığı yansıtan bir yüksek teknoloji parçacık teknolojisi ile yapılır çünkü "Blur" iyi sonuçlar vermektedir. Bu nanopartiküller, kırışıklık ve gözenekler olarak cilt kusurlarını girin ve bir optik efekt oluşturur dolguyu teşvik. Bu teknoloji cilt dokusu homojen hale kılan budur.

galeri bazı ürün seçeneklerini inceleyin

Clarins Anında Pürüzsüz Mükemmelleştirici Dokunuş - Sephora.com at $ 34.00

Clarins Anında Pürüzsüz Mükemmelleştirici Dokunuş - Sephora.com at $ 34.00

L'Oréal RevitaLift Miracle Blur - US$19,99 na Drugstore Online

L'Oreal Revitalift Miracle Blur - Eczane Online'da $ 19.99

10 yaş küçük bak Nanoblur - US $ 16.30 Amazon at

10 yaş küçük bak Nanoblur - US $ 16.30 Amazon at

Mucize Cilt Trafo Vanish - Sephora.com at $ 58.00

Mucize Cilt Trafo Vanish - Sephora.com at $ 58.00

Senin için kim Botox kullanımı ve plastik cerrahi ile kabul ya da sadece bu süreçlerin sevmiyorum veya yüksek yatırım yapmak niyetinde değilim, ciltte bu yumuşatma etkisi söz kremler büyük bir seçenek vardır. Ancak, henüz Brezilya'da popüler hale gelir. Geriye kalan ülkeye ürünlerin gelişini beklemek üzere olduğunu ve burada çok pahalı değil.