Natura AM: Markanın yeni sürdürülebilir odak - Kadınlar İpuçları

Minimalist ve pratik hattı, çevre ve tüketici düşünmeye. Fotoğraf: İfşa.

bu eylemler nedeniyle etkileyebileceğine ilişkin aşırı tüketim politikası ve küçük düşünce çevrili yaşamak olduğu bir günlük hayatta, Natura daha uygun fiyatlı ve ana faktörü ile bu yıl Temmuz ayında çıkması planlanan yeni bir satır, ilan, düşünce yeşil, pratikliği ve sürdürülebilirlik bakacak. Sadece AM kısaltılmış "Ben hepimiz için duyuyorum" adlı çizgi, taahhüt marka adının getirdiği doğal olduğu söylenen.

arama tüketici ve ekolojik yararları için zevk arasındaki dengeyi çizgi. Parfümcü Veronica Kato markası tarafından geliştirilen doğal formüllerle ürünler, bütün gün hidrasyon sağlamak ve dokular ve çekici kokular, daha az malzemelerle tüm hiçbir boyalar ve koku misiniz. O günlük kullanım için unisex ürünler yaratma zorluğun üstesinden ve diğer hassas mal müdahale ve hatta markanın diğer hatların aromaları ile birleştirmek için yeterli hafiftir vaat ediyor.

Yeni hat AM ana yıldız atık olmadan herhangi bir ürün kullanımına izin veren bir poşet gibi yumuşak paket, damla şeklinde olup. Ürünün tanınması yapılan tedavinin türüne asimile, renklerle yapılır. Bu durumda, yeşil hidratasyon tedaviye temiz mavi ve kırmızı eşittir. Tasarım% 60 daha az CO2 eşdeğer% 70 kullanılan plastik azalma sağlar.

fırlatma Eylül ayında sıvı sabunlar ve nemlendiriciler Temmuz ve saç ürünleri içerir. öneri, bu durumda, daha fazla farkında tüketici yeni bir tür görmek için tüketicileri etkilemek ve gerçekten bir grup içinde "AM" eylemleri düşünmek toplama "Biz" adıdır.