Nasıl ayar bel egzersizi, bazı besinler ve bakar etmek - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Hiçbir vücut başka gibidir. Bazı kadınlar, diğerleri her kişinin benzersiz kılan diğer özellikler arasında büyük göğüsler ya da daha kalın bacakları var, kalça veya daha geniş omuzlara sahiptir. Ve hepsi için bir ipucu fiziksel formda en güzel olanı değer veriyor ve gerekirse sizi rahatsız bazı detay gizlemeye bile belli kurallar ve "hileler" güvenmek nasıl.

Birçok kadınlar arasında yaygın bir arzu üretim çok özel bir cazibe, her türlü fırsat veren bir ince bel, sahip olmaktır. Ve iyi haber konusu hedef için arama yardımcı çeşitli fiziksel egzersizler ve gıdalar olmasıdır.

Buna ek olarak, doğru kıyafet seçimi de önemlidir ve kadının daha küçük bel fikir verebilir.

Aşağıda, aslında, için kurallar bir dizi kontrol, "ince ayar bel", bu amaçla yardımcı size daha ince bele sahip görünümünü veren edebilirsiniz egzersiz ve yiyecek ve ayrıca bazı "moda hileler" ile.

fiziksel egzersizler

Nasıl ayar bel egzersizi, bazı besinler ve bakar etmek - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Rodrigo da Silva, Beden Eğitimi ve Akıllı Fit Brasilia Bölge Müdürü profesyonel, egzersizler daha bel kadın melodi yardımcı abs (Oblikler ve enine) olduğunu açıklar. "Onlar daha dik duruş olmasıdır kişiye yardım ve dolayısıyla inceltme bel olur" diyor.

Bazı egzersizler evde bile yapılabilir Profesyonel vurgulamaktadır. yönergeler gibi:

Egzersiz (1)

Başlangıç ​​pozisyonu: Dizlerinin bir hasır üzerinde sırt üstü yatarken eğildi ve yere düz ayak, ellerini kenetleyerek boynunu tutarak.

Hareket: Sol diz ve başlangıç ​​konumuna geri dönüşü sağ dirseğini yönlendiren, çapraz gövdeyi eğmek; Diğer tarafı tekrarlayın.

Egzersiz (2)

Başlangıç ​​pozisyonu: dizleriniz bükük ile ve yerde bir hasır üzerinde onu yan yatarken.

Hareket: katta sağ tarafını destekleyen, dirsek (zam) gövde yanal kalça için dirsek yaklaştığını ve geri başlangıç ​​konumuna. diğer tarafta hareketini tekrarlayın.

Egzersiz (3)

Bacakların genişletilmiş ve ayaklarınızı yere düz ile, mat dirseklerini dinlenme, bir hasır üzerinde onu yan yatarken: Başlangıç ​​pozisyonu.

Hareket: katta sağ tarafını destekleyen, kalça askıya ve 30 saniye tutun ve başlangıç ​​konumuna dönülür. diğer tarafta hareketini tekrarlayın.

"Birkaç tekrarlar ile başlayın ve şartlandırma olarak artırmak" Rodrigo da Silva önerir.

daha ince kemer için Gıda

Nasıl ayar bel egzersizi, bazı besinler ve bakar etmek - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

beslenme uzmanı Sabrina Lopes onlar karın yağ yakma yardımcı olduğundan, bel daraltmak ve hücrelerde iltihap mücadeleye yardım yardımcı gıdalar olduğunu açıklar. Aşağıda, profesyonel tırnak ve onlar hakkında konuşmak:

Tüm Tahıllar: Bunlar bağırsak fonksiyonunu düzenleyen ve dengeli insülin ve kan şekeri düzeylerini korumak yardımcı olur. Onlar (stres karın bölgesinde yağ birikir ile, bu aşırı hormon) hangi vücudun kortizol kontrol etmenize yardımcı olur, B vitaminleri açısından da zengindir.

Çiğ salata ve meyveler: Bunlar bağırsak düzgün işlemesini sağlamak ve tedbirleri düşürülmesinde yardımcı olmakta yüksek lif içeriğine sahiptir.

brokoli: yağ korkutmak için yardımcı olan bir mineral - yüksek lif içeriğine sahip yanında ayrıca iyi bir kalsiyum miktarda vardır.

maydanoz: Böbrekleri temizleme ve kanı filtreleme, diüretik vardır. Bu işlemde, sodyum iyi bir miktar için neden, vücuttan atılır "ayarlamak bel."

Kırmızı meyve (çilek, kiraz, böğürtlen, ahududu ve yaban mersini): Bu meyveler "aşk kolları" olarak bilinen inflamatuar süreci kontrol etmeye yardımcı antioksidanlardır. Onlar da kanı temizlemeye yardımcı olur.

Kırmızı Biber: Kapsaisin, biber aktif prensip, enerji harcaması ve yağ hücrelerinin dökümünde metabolizmasını ve yardımcıları hızlandırır termojenik etkisi vardır.

zencefil: yanı kırmızı biber olarak, bu metabolizmayı hızlandırır termojenik etkisi vardır.

tarçın: termojenik etkisi kazanmanın yanı sıra, aynı zamanda açlık hissini azaltmaya yardımcı olur.

Yeşil Çay: Yeşil çay bu termojenik etkisi vardır, bunun nedeni, hidrasyon yardımcı olur aşırı açlık azaltır ve sindirimi geliştirir güçlü bir müttefiktir. Bu etkiler vücuttaki toksinlerin birikmesini önler.

Hibiscus Çay: Bu, bağırsak düzenleyen antioksidan ve anti sıvı tutulumu açısından zengin olduğu serbest radikallerin mücadele için yardımcı olur.

Limon suyu: Diüretik etkisi vardır. bark tokluk hissi vermek için yardımcı lifleri vardır ve ayrıca metabolizma üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Somon, ton balığı, morina ve sardalya: HDL ve düşük LDL artar omega 3 bakımından zengin balık vardır. Bu sağlığa zararlı kolesterol birikmesini önler ve metabolizmayı artırmaya yardımcı olur. omega-3 ve davranışlar da tokluğu arttırmak.

Yoğurt Yağsız: kalsiyum açısından zengin ve yağ oranı düşük. yağ yakma hızlanan metabolizma kurcalamayacağından çünkü yağ azaltmaya yardımcı olur.

Mantar, fındık, kuşkonmaz ve Maya Bira: Bunlar karın yağ ve toplam yağ azaltmada yardımcı olur krom, bakımından zengindir. Ayrıca tatlılar ve kontroller iştah için istek azaltmak için yardımcı olur.

ayar bel ve siluet değeri görünüyor

Nasıl ayar bel egzersizi, bazı besinler ve bakar etmek - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Bazı giysiler kadına bir ince bel görünümünü vermek yetkisine sahiptir.

Ana Vaz, görüntü danışman ve stil sağ bel tasarımı saygı veya çıkaranlar bu olan bu arar açıklar. Böylece, kazak, blazer, mont ve düz kesim elbiseler dışlanır. "Düz kesilmiş Tops sadece dokularda yapılan ve pantolon ve etek içine kullanılan ince bel molinhos yanılsaması yaratmak" diyor.

stil danışmanı göre, A bölümünde etekler bu yanılsama yaratmak için en iyi olan ve bu kesim pantolon (pantolon değil bacaklar ve molinhos dokular çok uzun).

"Bir kadın koyu renkli bluz ve net bas bölgelerinde yatırım yapmaya değer daha kalın bir bel, varsa," Ana Vaz söyledi.

Ayrıca danışman göre, bel yanılsama yaratmak bluz ve ceketler (bir kum saati tasarımı yaratmak bel ve ondan açık doğru konik) zaten kısmını kendisi bu kayışın tasarımı olan kişilerdir.

Inspired ve bazı parçalarla yukarıda açıklanan kavramlar aşağıdaki görünür:

Nasıl ayar bel egzersizi, bazı besinler ve bakar etmek - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Blog Mariah

Nasıl ayar bel egzersizi, bazı besinler ve bakar etmek - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Blog Thassia

Nasıl ayar bel egzersizi, bazı besinler ve bakar etmek - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Supervaidosa

Nasıl ayar bel egzersizi, bazı besinler ve bakar etmek - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / claudinha STOCO

Nasıl ayar bel egzersizi, bazı besinler ve bakar etmek - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Tufts ve Vinyls Arasında

Şimdi daha ince bir bel elde etmek iyi ipuçları var! Bu süreçte yardımcı egzersizler yapıyor ve dış görünüşleri montaj sırasında bazı bölümlerini seçerek iyi bir diyet takip - - daha iyi sonuçlar elde etmek ve teklif tüm bu yönergeleri birleştirmektir.

Ayrıca fazlalaştı, iyi beslenme ve fiziksel aktivite ile birleştirildiğinde, bazı masajlar da bel daraltmak yardımcı olabilir. Bir ucu estetik bir klinik için bakmak ve size hedefe ulaşmak veya ayrıca kremler azaltma uygulaması ile, evde masaj aynı şeyi yardımcı hangi işlemden görmektir.