Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Mary Kay, makyaj, cilt bakımı ve koku ticaretinde uzmanlaşmış Amerikan markası, dünya genelinde danışmanları aracılığıyla doğrudan satış kozmetik kullanan bir şirkettir.

Mary Kay Ash tarafından kurulan oğul Richard Rogers desteğiyle birlikte önde işin bir kadının şahit zordu olması bir anda, Dallas, Texas'ta 1963 yılında kökenlidir. Rosana Bonazzi, Mary Kay Brezilya satış müdürü, şirket kadınların hayatlarını zenginleştirmek için misyon sahip olduğunu ortaya koymaktadır. "Bağımsız kariyerinde gücüne inanan şirket, dünya çapında binlerce kadın için eşsiz bir fırsat sunmaktadır," diye açıklıyor.

yönetmen göre, Mary Kay şu anda ülke genelinde Brezilya'da 440.000 Bağımsız Güzellik Danışmanları vardır ve sadece Çin ve ABD'de arkasında duran, dünyada Mary Kay üçüncü pazar olarak kabul edilir. "Biz ülkede 1.100 otomobil, markanın büyük simgesi gül var" dedi.

İşte ne Mary Kay en tavsiye edilen ve popüler ürünler yanı sıra şirket hakkında daha fazla bilgi, onun tarafından sunulan olanakları ve marka danışmanları tanıklık:

10 en çok arzu edilen marka ürünler

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Kadınlar için bilinen markası, güzellik ürünleri de dahil olmak üzere makyaj, kozmetik, parfüm ve hatta glazes büyük bir çeşitlilik vardır. Onları yakalamak için, sitede bir arama yaptıktan, hatta bulunduğunuz yere göre bayi tarafından arama sayfasına geçişe neden olur markanın online katalog, istenilen ürün arayan, bir danışmanla bunları sipariş edebilirsiniz . Şirketin en popüler ürünlerinden bazılarını göz atın:

Ayrıca okuyun: 10 Güzel makyaj kombinasyonları temel size çıkmak

1. Gölge Cinnabar

Online katalog Mary Kay içinde $ 25.00 için Gölge Maden Cinnabar rengi

Online katalog Mary Kay içinde $ 25.00 için Gölge Maden Cinnabar rengi

Üreticiye göre, bu solmaz, uzun ömürlü olan mineral bazlı formüle sahiptir ve herhangi bir cilt tonu üzerinde harika görünüyor. Bu göze ışık verir ve markaya göre kompakt yeniden satılamaz mükemmel uyacak şekilde tasarlanmıştır doğal tonu vardır.

Bu ürünü değerlendiren Bloglar: , Feminices için şeyler Diva Pause
ve Selam Sevimli.

2. Temel Primer

Online katalog Mary Kay içinde 69,00 $ için Astar Yüz Fixer Makyaj SPF 15

Online katalog Mary Kay içinde 69,00 $ için Astar Yüz Fixer Makyaj SPF 15

işaretinin açıklamasına göre, bu primer bir baz yararları artırılması ve süresinin uzatılması, deri görünümünü iyileştirmektedir. Tüm cilt tipleri için uygun, hassas cilt dahil olmak üzere parfüm, dermatolojik olarak test edilmiş ve olmayan comedogenic içermez.

Bu ürünü değerlendiren Bloglar: Flavia Santos, Rúbia Olivo ve Saf Vanity Blog.

3. timewise bitirmek Mat Tabanı

Sıvı fondöten timewise Mat finiş online katalog Mary Kay US $ 62.00 için

Sıvı fondöten timewise Mat finiş online katalog Mary Kay US $ 62.00 için

işarete göre, onun formül E vitamini ve daha sıkı daha sağlıklı ve daha küçük bir cilt sonucu, kolajen geliştirmek peptidlerin eşsiz kompozit içerir. O ciltte gözenekler, ince çizgilerin, kırışıklıkların ve lekelerin görünümünü gözle görülür bir azalma sağlar, yağlı cilde karışık anti-aging için mükemmel bir temeldir.

Bu ürünü değerlendiren Bloglar: 2beauty, Juliana Pause ve Feminices Goes To.

4. Maden Allık Allık Shy

Online katalog Mary Kay içinde için $ 35.00 mineral allık Shy allık

Online katalog Mary Kay içinde için $ 35.00 mineral allık Shy allık

açıklanan üretici olarak, maden Mary Kay Allık formülü sebum emilimi, uygulama ve mükemmel kapsama kolaylığı özelliklerini ünlüdür. Bu elmacık kemikleri tanımlamak için büyük bir ek renkler ve pürüzsüz ve düzgün bir uygulama sağlamaktadır.

Bu ürünü değerlendiren Bloglar: Portföyünde Kelebekler, Güzellik Blog ve Caroline Beltrame Blog durdurun.

Göz çevresi için 5. Temizleme

Online katalog Mary Kay R $ 59.90 için göz çevresi için makyaj temizleyici

Online katalog Mary Kay R $ 59.90 için göz çevresi için makyaj temizleyici

Şirket ayrıca bölgenin hassas cildi asılarak olmadan su geçirmez maske kaldırır göz makyajı için nazik bir temizleyici olarak ürünü tarif etmektedir. Klinik olarak test edilmiş ve göz doktoru kontakt lensler ve deriler ve hassas gözleri aşınma uygun olanlar, deri ve göz tahriş, hipoalerjenik. Üstelik bu makyaj çıkarıcı yağ içermez.

Bu ürünü değerlendiren Bloglar: Yapılacaklar Diva, Babado olduğunu! Anahatlı ve Kedicik.

parlama önleyici cilt kağıt 6. Mendiller

Ar online katalog Mary Kay içinde 29,00 $ tarafından derinin parlamayan dokular

Ar online katalog Mary Kay içinde 29,00 $ tarafından derinin parlamayan dokular

Kleenex anında, makyaj çıkarmadan bir mat ve pürüzsüz bir yüzey sağlayarak olmaksızın fazla yağı emer. Onlar uzun süre kusursuz makyaj korurken daha da parlamayı azaltmak için söz veriyorum. Bunlar hassas ciltler için uygundur ve klinik olarak cilt tahrişleri ve alerjiye karşı test edilmiştir. petrol ve koku içermez, (gözenekleri tıkamaz değil) hala olmayan comedogenic.

Bu ürünü değerlendiren Bloglar: Lidia Dantas Dom kadın ve Blog Paula Souza.

7. Kit mikrodermabrazyon timewise

Ar online katalog Mary Kay içinde $ 184.00 için timewise Mikrodermabrazyon kiti

Ar online katalog Mary Kay içinde $ 184.00 için timewise Mikrodermabrazyon kiti

markasına göre iki aşamaya ayrılır, bu kit, ince çizgiler ile mücadele gözeneklerin görünümünü azaltmak ve daha yumuşak bir ve daha pürüzsüz bir cilt bırakarak içinde hemen sonuç sağlar. Aşama 1, esas olarak oluşan bu daha parlak ve sağlıklı hale peeling kristaller hemen bölge enerji cilt rafine edilir. uygulanmış ve hemen düzgün bırakarak deri tarafından emildiğinde Zaten restorasyonuna 2 karşılık gelir, adım, ürün yağsız ve koku.

Bu ürünü değerlendiren Bloglar: ilgi Availing, Sevgili G. A. ve Mayara Backes.

8. Kiti, anti-yaşlanma sistemi alıcı bir yöntemdir

Ar online katalog Mary Kay içinde $ 291,90 Sistem Karşıtı eski Bakımı timewise Cilt

Ar online katalog Mary Kay içinde $ 291,90 Sistem Karşıtı eski Bakımı timewise Cilt

Cilt TimeWise® ile Karşıtı eski Bakım Sistemi ince çizgilerin, artan elastikiyet ve cilt daha iyi homojenlik görünümünü azaltmada yaşlanma ve kanıtlanmış sonuçlarla karşı 11 avantajlar sunuyor. özelliğe temiz kiti ile ilgili olarak, hidratlar, yeniler, temizler, sağlam yumuşatır yumuşatır korur, enerji verir, geri ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumunu azaltır.

Bu ürünü değerlendiren Bloglar: Tiffany'de Kahvaltı ve ben Rafaela Rissi sneaker seviyorum.

9. Kiti ipek Şeftali eller

Ar online katalog Mary Kay içinde $ 142.00 tarafından Kiti İpek Saten Eller Eller Şeftali

Ar online katalog Mary Kay içinde $ 142.00 tarafından Kiti İpek Saten Eller Eller Şeftali

Şirkete göre, bu kit, kuru ve pürüzlü eller için günlük ürünler koleksiyonu şeftali hoş kokusu ile pürüzsüz, anında yumuşak olduğunu.

Bu ürünü değerlendiren Bloglar: Vanessa Wonsovicz, Bia Bride ve Şarküteriler kadını Blog.

10. İpek Dudak Seti

Ar online katalog Mary Kay içinde 74.00 $ için kit İpek Saten Dudaklar Dudaklar

Ar online katalog Mary Kay içinde 74.00 $ için kit İpek Saten Dudaklar Dudaklar

Saten Dudaklar Dudaklar için maske onlara donuk ve cansız dudaklar yapmak yüzey ölü hücreleri kaldırarak nazikçe dudaklar pul pul mikrokristaller taşıdığı sürece kiti o merhemi uygulanması için dudaklarını hazırlar, iki üründen oluşmaktadır Saten dudaklar dudaklar, yumuşak sulu ve dayanılmaz bırakarak dudaklar.

Bu ürünü değerlendiren Bloglar: Rafa Moretti, Amanda Faleiro ve Şeytan Oz Giyer.

Belirli bir ürün hakkında soru vardır kalmıştır? bunları çözmek için denemek için blogcular değerlendirme kontrol etmeyi unutmayın. ürünleri satan yanısıra, Mary Kay ayrıca bağımsız ve tutkulu güzellik kadınlar için kariyer fırsatları sunarak öne çıkmaktadır.

Bir perakendeci Mary Kay Becoming

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

seçkin danışmanları için onun ödül ve tanıma programı için dünya çapında bilinen, şirket her gün yeni satıcıları kazanır. Esnek zamanlama da o kadar çok kadın bir Mary Kay danışman olmaya karar yapmak noktalarından biridir. satıcılardan referansları bakın işlevi hakkında biraz daha fazla bilgi ve marka kariyer yolu anlamak:

Adım adım danışman olmak

Rosana göre, sadece 18 yaşında veya daha özgürleşmiş, diğer Bağımsız Güzellik Danışmanı Mary Kay irtibata kayıt yapmak ve Güzellik Kiti R ile $ 169.00 almak olabilir, Bağımsız Güzellik Danışmanı olmak için ürün ve destek malzemeler.

İlgili kişi bir danışman karşılamak için başarısız olursa," Sadece posta kodunu ekleyerek Mary Kay web sitesinde en yakın bulun. Site olun Danışman da başarılı danışmanları haline gelmiş kadınların örneklerle Mary Kay bağımsız kariyeri hakkında daha fazla bilgi sağlar.

kazançlarının imkanı

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

satış müdürü bağımsız Mary Kay kariyer, danışman kar işinde olan bağlılığını orantılı olduğunu açıklar. kendi kişisel harcamalar, büyük şirketlerin yöneticilerinin maaş uyumlu kazandık kişilerde bile gelir ve yardıma ek yeterince kazanmak satıcılardan durumlar vardır.

Asgari sipariş yaparken, danışman yatırım miktarı% 25'e kadar kazanma fırsatı vardır. Bu yüzde, giderek artmaktadır, uygulamanın değerinin üzerinde 40% 'una kadar.

Sorocaba, São Paulo Thaine P. de Souza R. Cross:

"Ben Aralık 2015, ben de çok uluslu bir şirkette idari satış görevlisi olarak çalıştı bu süre içinde Mary Kay ile başladı. Ocak 2016 yılında Zaten benim ilk sipariş satılan ve Şubat ayında benim istek yapmak için yeterli emir böyleydi almıştı. Mart Danışman olarak kapalı olarak Yıldız Safir hala elde edebilirsiniz birçok ilk başarısıydı. Mart 2016 yılında, onun çalıştığı şirketin serbest bırakıldı, ama benim geliri Mary Kay vardı çünkü bunun, bu nedenle umutsuzluk, ben sessiz. güzellik danışmanı iş, iş için tamir ve hatta üniversiteye gitmek için her zaman, bir kişinin giydiğim ya ediyorum ruj sorar her zaman çok fazla canlandırıcı göz kalemi ile "kedi yavrusu" nasıl yaptığını o açıklamak ürünü belirtmek ve sonra da daha fazla ipucu, daha bilgi ürünlerini isteyen, sevdiği söyleyerek müşterilerden geri bildirim almak üzere harika. Onların benlik saygısı da cebinizde para büyür ve ... daha tanıma. "

Juliana Siqueira Persivania Itapeva, São Paulo:

"Onun Mary Kay tanıştırdı bir arkadaşla konuşuyordum sonra ekstra bir gelir, arıyordu. En baştan beri ben ürünleri beni sağlayacak kar ile, heyecanlı, meraklı ve memnun oldu. En kısa sürede benim kiti cilt bakımı geldi gibi akraba ve arkadaşları ile benim oturumları başladı ve elbette başarılı oldu! Sonra ben çok daha dikkatli kendimle çünkü kar, ön planda artık olduklarını fark etti ve sevecen insanlar görüyorum ve yüksek benlik saygısı daha da başarılı beni yaptı. "

Eliane Cardoso Rahman Santana de Parnaíba, São Paulo:

"Bana harika bir deneyim ediliyor Mary Kay ile çalışarak, ben kişisel ve mesleki hem birçok şeyi, elde ettik. Ben iş yedi ay var ve üç ay içinde zaten üst düzey bir danışman oldu. Bugün sekiz kişilik bir grup lideriyim. Mary Kay tarafından birçok başarılar elde ettim ve çok mutluyum ve ailem ve benim istemciler. şirketin aslında imkânsız kabul bile, hayalleri yerine getirir, ya da kafamın içinde yaşamamış ve tüm bu Mary Kay ile bugün yaşayabilmeleri. "

satış potansiyel kazançlar ek olarak, halen kariyer yolunu daha büyük kazanç sağlayan Mary Kay, seçme olanağı vardır.

kariyer yolu Mary Kay

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Rosana bağımsız Mary Kay kariyerinin imar planı farklı aşamalarında oluştuğunu ortaya koymaktadır. İlk o kazanç güç satış yüzdesine dayanan bağımsız güzellikte bir danışman olmaktır.

Bağımsız Mary Kay kariyerinde ilerlemeye seçme, danışman kendi takım kurmak ve Bağımsız Satış bir Direktörü haline gelebilir danışman. Geçen aşamaya hak kazanan olasılığını sağlamak için, gelecekteki yönetmeni 10 aktif ve bağımsız danışmanlar başlattığını gereklidir.

"Bağımsız Satış Direktörü aynı zamanda yeni yönetmenlerin bağımsız satış oluşturacak ve büyüme yüksek düzeyde elde edebilirler" Rosana diyor.

kariyer planının faydaları

"Pembe araba dünya çapında Mary Kay ticari markasıdır. Bu 'Gezici Trophy' adlı bir tanıma programının bir parçasıdır. Bağımsız Güzellik Danışmanı Kariyer Seviyesi Bağımsız Satış Direktörü ulaşır ve sürücü performansı (bağımsız güzellik danışmanlık ekibi) belirli bir düzeyde tutmak için başarınca pembe araba kullanımının yararı sağ elde edilir. "Açıklar satış müdürü.

Rosana başladı ünlü pembe araba yanında, üzerinde% 12 prim kadar ulaşan, bağımsız danışman tarafından yapılan her sipariş üzerine yüzdelerini kazanabilirsiniz olduğunu açıklar. dipleri, kolye, küpe ve çanta gibi küçük hediyeler de iyi danışmanları sunulur ve dahil olmak üzere diğer tanıma programları vardır: yerli seyahat, uluslararası seyahat ve Bağımsız Satış Force Mary Kay tarafından doğrudan ödenir ikramiye.

Eğer marka bir bayiden ek gelir kazanmak ve olmak istiyorum ya da sadece daha güzel ürünlerle olmak istiyorsanız, şirket sunmak için pek çok yarar vardır. Şimdi yararlanın!

satma için diğer kozmetik markaları

Bağımsız danışman, hem de Mary Kay tarafından satış imkanı ile diğer kozmetik markalar vardır. birkaç seçenek tanışın:

  • tecrübesi yaklaşık 130 yıllık Avon şirketi, güzellik pazarında dünya lideri olarak kabul edilir. Brezilya'da çalışan 60 yılı aşkın için, güzellik öğelere ek olarak, aynı zamanda moda ürünleri sunmaktadır ve ev için. kazançlar sipariş değerinin% 30 ulaşabilir.
  • Natura: ulusal marka, Brezilya dağılmış 1,5 milyon danışmanları vardır. Dünyada 10 en yenilikçi şirketlerinden biri olarak kabul edilen, sipariş değerinin% 30'a kadar kazanç olasılığı vardır.
  • Eczacı: geçmişi yaklaşık 30 yıl ile bu Brezilyalı şirket Parana kurulan franchise kozmetik ve parfüm bir ağdır. Dünyada üç büyük imtiyazı arasında bulunan otel, sipariş değerinin en fazla% 15 oranında kazanç olanakları vardır.

Ve sizin için, hangi markaların havalı ürünler ya da daha iyi fiyatlara sahiptir? Düşüncelerinizi paylaşın ve diğer okuyucular hakkında ne düşündüğünü göz atın:

hatta kesinlikle sunmak için birçok yararları kozmetik ve makyaj, bu doğrudan satış markaların ürünlerini tüketmek isteyenler için - bağımsız ve esnek saatler çalışmak isteyenler için ideal seçenek - bayilik kozmetik aşamasına katkıda bulunmak isteyen kişiler içindir.