ilerici fırçalama - Kesinlikle Complete Guide - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

teller yumuşatmak için: Şu teması "ilerici fırça" nedeniyle neredeyse aynı amaçla ile geldi isimlerin çok çeşitli birçok soru ortaya çıkarmaktadır.

Akıllı Fırça, çikolata, Fas, süt birçok varyasyon bazılarıdır. Aralarındaki farklar nelerdir: Kesinlikle o kadar soru var yaygındır böylece? ilerici fırça Hangi tür?

Tatiana Rocha, kuaför Nilcéia Kaya Kuaför, ilerici fırçalar çeşitli türleri vardır pekiştirir. "Çilek, çikolata, bal, Fas, süt, meyve ve ayrıca bol en uygun seçim onları ve nasıl arasındaki gerçek fark hakkında şüpheler Are" diyor. Başka yinelenen soru sağlığa sunabilir ilerici fırça formaldehit kullanımı ve sorunları ile ilgilidir.

Eğer saçlarını fırçalamayı iyi seçeneği nasıl önemli bilgiler görebilirsiniz altında, bütün bunlar Düşünmek:

ilerici fırça nedir?

Sonia Nesi, Stüdyo Güzellik Sonia Nesi ait kuaför ve sahibi tellerinin yapısını değiştiren kimyasal bir reaksiyon gibi ilerici eylemler, daha pürüzsüz bırakarak olduğunu açıklar.

kuaför Tatiana Rocha bu ilerleyici fırça işaret ve yumuşak saç bırakmak tellerin hacmi azaltır. "Buna ek olarak, aynı amaç için diğer tedavilere göre kalıcı pratikliği sağlar," diyor.

Tatiana göre, yöntem tellerin üzerindeki en çok dört ay sürmektedir. "Bu saatten sonra, saç tekrar rahatsız başlar kökün hacmi için yeterli büyüdü" kuaför söyledi.

Bu etkinin her uygulama ile düzelme eğilimindedir, çünkü teknik bu adla vaftiz belirtiyor.

progresif fırça formaldehit kullanımı

ilerici fırçalama - Kesinlikle Complete Guide - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

konu "ilerici fırça" etrafında büyük endişe formaldehit kullanılmasını ifade eder. kuaför Tatiana Rocha bu Sağlığı Gözetleme Ajansı (Anvisa) tarafından denetimi yapılan en ilerici ve ana kimyasal element olduğunu açıklar.

saç dökülmesi, zehirlenmelere neden beri "formüllerde aşan, kafa derisinde yanıklar ve hatta kişinin nefes zarar verebilir. Bu nedenle, dikkatli ilerici saç iyi türünü seçmek için gerekli olan, "kuaför Tatiana söyledi.

Sonia Nesi formaldehit, kafa derisi için kötü cilt için kötü olduğunu pekiştiriyor, nefes bozabilir ... "kişinin saç düşebilir ya da daha kötüsü şeyler olabilir. o sağlığa zararlıdır gibi medyada birçok durum gördük "dedi.

Sonia kuaför zaten formaldehit kullanmayan ilerici fırçalar olduğunu, ancak, vurgular. "Tioglikolat ve hidroksit, örneğin, formaldehit sahiptir. Kullandığım ve müşterilerime tavsiye olanlardır "diye açıklıyor.

Nasıl ilerici fırça en iyi türünü seçmek için?

Daha önce bahsedildiği gibi, ilerici fırçanın farklı türü vardır ve konsensüs bunların her arasındaki gerçek fark her zaman yükseltir değil - çok zor saçını düzeltmek istiyorum, kadını seçme işlemlerini kolaylaştırır.

formaldehit kullanımını ilgilendiren her ne ise, bugün en ilerici fırçalar artık Bileşiminde bu bileşeni içeren olduğu açıktır.

Tatiana Rocha, en iyi saç tipini fırçalamayı uygundur seçmenize iyi şekilde göre saçınızı bilen bir profesyonel konuşmak etmektir.

Sonia Nesi kadının, fırçanın belirli bir türü için gözle önce, tasdikli ürünler teller hakkında bilgi almak ve konuşma "yanlış kuaför" içine düşmemesi önemli olduğuna işaret ediyor. "Sonra o doğrultma anlayan iyi bir uzmanına, konuşmalısınız. Eğer renklendirme, beyazlatma olup olmadığını görmek ... Başka kimyasal profesyonel bildirmek zorundadır yaptıysanız: saç doğru bir değerlendirme geçmek zorundadır. Bütün bunlar çok önemli. Sonra bu analizden sonra, sizin için en iyi gösterecektir, "kuaför açıklıyor.

formaldehit olmaksızın ilerleyen formaldehit x fırça ile aşamalı fırça

ilerici fırçalama - Kesinlikle Complete Guide - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Ama formaldehit teklifler olmadan progresif fırçalama, aslında, aynı sonuçları formaldehit ile ilerici fırça tarafından sunulan geliyor?

formaldehit formaldehid kullanılarak aşamalı fırça ile karşılaştırıldığında herhangi bir dezavantajı olmadan profesyonel Sonia Nesi görüşüne göre, progresif fırça. "Tam tersine, sağlığa hiçbir zararı yok, saçı nemlendirir," diyor.

Talita Novaes, 27, o ve formaldehit olmadan progresif fırça iki tip kaydettiğini söylüyor. "Ilerici fırça başarılı oldu gibi, ben formaldehit vardı biri yaptı. Zaten düz Saçımı, ancak, kurutulmuş, 'asi' yürüdü bile hacimsiz ve bukle olmadan 'taşlandı' tamamen düz oldu "diyor.

Talita tamamen düz saç fazla dört ay boyunca devam hesap. "Ama ben büyük ölçüde azaltılmış olan saç miktarı, saçım çünkü formaldehit ile ilerleyen fırçanın da zayıf olduğunu bir süre sonra fark ettim" diyor.

Kısa bir süre önce, Talita formaldehit olmadan fırça ilerici yapmaya karar verdi. "Saçımı daha önce olduğu gibi, tamamen 'taşlandı' değildi, ama sadece kurutucu mükemmel kullanın doğal görünümü ile superlisinho. Ben daha parlak kazanmış ve çok daha sulu olduğunu düşünüyorum. Genel formaldehit olmadan bu ikinci fırçanın daha da sonuçlarını sevdim "diyor.

Jéssica Messias, 23, yakın zamanda formaldehid olmaksızın ilerleyen fırça yatırım yapmıştır. "Saçım çok dalgalı ve oldukça kabarmayı vardır. Fırça ile ben çok gelişmiş hissediyorum. Saçınızı yıkayın, sadece kurutma makinesi kullanmak ve pürüzsüz ve çok güzel "diyor.

Kendi karşılaştırmalar yapabilirsiniz böylece ilerici fırçanın iki türleri hakkında bazı hususları görebilirsiniz:

formaldehid ile aşamalı fırça

 • Bir çok düzgün ve doğal görünümlü saçlara bırakır;
 • Düşük hacimli saçlar;
 • Genel olarak, saç gerekmez ya da (yumuşak ve yıkamadan sonra güzel kalmak için) kurutma makinesi kullanın;
 • formaldehit sağlığa çok zararlı kullanın;
 • Formaldehit saç dökülmesini teşvik;
 • Formaldehit kafa derisi ölçekleme teşvik;
 • formaldehit içten saç şaft zarar verir.

formaldehid olmaksızın ilerleyen fırça

 • Pürüzsüz, doğal görünümlü saçlara bırakır;
 • Düşük hacimli saçlar;
 • Nemlendirir ve saça parlaklık verir;
 • Bazı kadınlar tamamen pürüzsüz olması için yıkamadan sonra, sadece kurutma makinesi kullanmak gerekmez, bildirmektedir;
 • Bu formaldehit içermez, sağlığa hiçbir zararı yok ve alerjiye neden olmaz;
 • Bu kafa derisi tahriş etmez;
 • Bu saç kaybına neden olmaz.

ilerici ev fırçalama güvenli olduğundan emin olun?

ilerici fırçalama - Kesinlikle Complete Guide - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Birçok kadın olduğunu başka soru "Kendimi evde ilerici fırça yapabilir?" dir. bu amaçla bugün bile internet, çeşitli ürünleri satın alabilirsiniz gerçeği ile daha da güçlenir Soru.

Ancak, önerilmeyen bir (a) profesyonel rehberliği olmadan progresif ev fırçalama yapmak dikkat çekicidir. Sonia Nesi göre, en büyük risk kimyasal tüm sonbahar saç neden olduğunu. Yani ipucu: ilerici fırça bunun için nitelikli bir uzman tarafından yapılmalıdır ciddi bir işlemdir!

İşte kolayca internet üzerinden satılmaktadır ilerici fırça bazı ürünlerdir. Ancak, en iyi seçenek her zaman iyi bir profesyonel arayan ve güvenilir bir güzellik salonunda operasyon yapacak olması dikkat çekicidir.

$ 139.90 için Saç Shop Fırça Aşamalı Sonsuza Ingel Maxx

$ 139.90 için Saç Shop Fırça Aşamalı Sonsuza Ingel Maxx

Tatlı Beauty $ 420 Salvatore Aşamalı Mavi Altın Seti

Tatlı Beauty $ 420 Salvatore Aşamalı Mavi Altın Seti

R tarafından Inoar Fırça Progresif Fas Tatlı Beauty $ 198

R tarafından Inoar Fırça Progresif Fas Tatlı Beauty $ 198

Tatlı Beauty 230 $ için İlerleme Aşamalı Güzellik fırça

Tatlı Beauty 230 $ için İlerleme Aşamalı Güzellik fırça

Nasıl ilerici fırça daha uzun ömürlü mı?

ilerici etkisi daha uzun sürer için, Sonia Nesi her zaman iyi bir şampuan, saç kremi kullanabilirsiniz ve ayrılmak kadın önerir. "Saç kimyasal yapmak isteyenler için esastır. Tercihen profesyonel gösterir ürünleri kullanmak. salon Çünkü saçların harika görünüyor, ama evde hep aynı sonucu devam. Bu sözü uygun kozmetik kuaför kullanmıyor elde edilir. salonda kapatıldı saçın kütikül 'zayıf' ürünlerini, açılır kullanarak, "kuaför açıklıyor.

kuaför Tatiana Rocha, kafa derisi üzerinde detoks uygulamaları veya önlük yapmamak için önemli olduğunu vurgular. "Hatta antirresíduos şampuan kullanmak ve ilerici eşleşmeyen tedavileri yapmamak kaçının" diyor.

Yani şimdi ilerici outlast için ipuçları dikkat:

 • İyi bir şampuan, saç kremi kullanın ve bırakın;
 • Tercihan, ürünler onun (su) Kuaför, (a) durumunda;
 • kafa derisi üzerinde tedavi ya da ovma Detoks etmeyin;
 • şampuan antirresíduo kullanmaktan kaçının;
 • ilerici eşleşmeyen tedaviler yapmayın (bu nedenle her zaman herhangi bir karar vermeden önce profesyonel konuşmak).

progresif fırçanın kontrendikasyonlar

ilerici fırçalama - Kesinlikle Complete Guide - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Başka bir ortak soru şu: bütün kadınlar ilerici telleri fırçalama yapabilir veya kontrendikasyon vardır? Tatiana Rocha hamile kadınlar ilerici fırça yapamaz belirtiyor.

kuaför Sonia Nesi açıkladığı gibi bu duruma ek olarak, her şey, kadının saçı bağlıdır. Kadının saçları çok besin olmadan tahrip edilirse", elastik ve kuvvet olmadan, elbette ki ilerici yapamaz. İlk yeniden yapılanma ve hidrasyon bir sürü bir bahis yapmak gerekecek "diyor.

yan etkileri de Tatiana Rocha progresif fırça saç kaybı, solunum problemleri ve alerjiler oluşabilir, formaldehit güvenmek olduğunu hatırlatmaktadır.

"Fırça legalized Ama eğer böyle tioglikolattan olarak, herhangi bir olumsuz etkisi olmaz," Sonia Nesi varır.

Şimdi ilerici fırçaların çok seçenek arasında en iyi yolu, bir alternatif seçerek, o kullanacağı ürünler hakkında bilgi edinmek için, güvendiğiniz bir profesyonel konuşmak her zaman, ve formaldehit, iyi eşleşmeleri içermez, biliyoruz saç tipinize ve istediğiniz sonuçları sağlayabilir!

[Tam anket, J = 94.835]