Fotoğraf: Thinkstock

Fotoğraf: Thinkstock

Saç Modelleri SPFW büyük başarı yapılmış, ancak kok yüce hüküm ve zamanın saç modeli olduğunu gösterdi. Onlar da daha düşük ya da yüksek kafa sürümleri de emniyete göründü, ancak çoğu markanın geçit Juliana Jabour bir şık retro sürümünde modeli hakkında kola edildi konuştuk.

Retro kok - Kadınlar İpuçlarıRetro kok - Kadınlar İpuçları

Baş, zayıf, üstündeki ve masif tabana retro topuz sağ geyşaların tarafından kullanılan unutmayın. görünüm basit ama çok sevimli olduğu için dikkat çekti.

Ayrıca tousled yüzüyle, biraz gevşek teller bırakarak Anneanne kok daha şık bir sürümünü gibi görünüyor. Bu saçlarında çok fazla bir hacme sahip olanlar için mükemmeldir.

yapım kok Juliana Jabour sırrı başının üstüne tel çekme, saç kökü yıpranmayı ve sadece saç ipuçlarını tutan bir topuz yapmak edilmektedir. geyşa topuz nasıl adım adım kontrol edin.

Retro kok - Kadınlar İpuçlarıRetro kok - Kadınlar İpuçları

Geyşa kok örneklerde

  1. yukarıdan aşağıya her tellerin uçlarını tutan bütün uzunluğu yapma hareket kapalı sargı gidin ile ve bir fırça yardımıyla saç tellerini Ayrı;
  2. İyi hacimli saçlarla, yukarı doğru çekin ve masif tabanını oluşturmak üzere bastırarak bir ipucu ekleyin. Daha sonra bu kenar silindir kok oluşturmaktadır;
  3. Son olarak, yeterli sertliği kola vermek teller takmak için zımba kullanın. teller sabitleme kullanılması isteğe bağlıdır;
  4. Eğer daha dağınık topuz istiyorsanız, bir kaç sorunu çözmeye bırakın.

Bir numara: küçük saç veya diğer ince teller var, ama büyükanne kok bahis isteyenler, teller arasındaki bir naylon dolgu kullanabilirsiniz.