Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Kaşların yüz için bir çerçeve olarak işlev görebilir ve tüm fark olduğu doğrudur. İyi simetrik ve gür kaşları almejadas vardır, tanımlanmış ve göz vurgulanmasına çalışıldı. Ama başarısızlıklar ve asimetriler ortak özellikleri olduğunu ve çoğu zaman bazı rahatsızlık.

boşlukları doldurmak için aramada, makyaj düzeltme basit ve en uygun bir alternatiftir. Ama kim başarısız kaş ile çok fazla rahatsız ve düzeltme işlemine yorgun her gün ve adıyorum çok zaman sona erebilir yapmak - her zaman gün be gün içinde pratik değildir.

sonuç daha kalıcı dolgu isteyenler karşılamak için kesin prosedürler geliştirilmiştir. Biz "kesin" süreçlerini diyoruz ve sonuç sonsuz olduğu anlamına gelmez, damgalama gibi tekniklerde köken rağmen - Refinishing veya yeni gerektiren, bundan sonra, pigment solduğu bir kaç yıl doldurma genellikle sert kesin ve uygulaması.

o sonsuz işareti olmamasına rağmen, kesin teknikler en az altı ay aynı tasarım ve tamamlanması ile yaptığı kaş bırakın. Nedenle, işlem uygulanmayan ve dikkatli biçimini ve size hoş bir sonuç sağlamak istiyoruz tonu seçmek istiyorum emin olmak için gereklidir.

Micropigmentasyon Teknikleri

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Micropigmentasyon doldurma ve kaş son tasarımı için en yaygın tekniklerden biridir. Bu süreç içinde, pigment, uzun süreli bir sonuç sağlayan, derinin yüzeyel nüfuz eder. kaşları başarısız olmuş ve asimetrik tasarımı olmadan, teknik asit ve hamile kadınların faydalanmak cilt yarası olan insanlar için kontrendikedir edenler tarafından aranan.

Visage Kuaför içinde Micropigmentasyon sorumlu güzellik Simone de Assis Braga, Rio de Janeiro, sonuç bir ve üç yıl arasında ortalama olarak sürer söyledi. "Böyle yağlı olarak çok hızlı depigmentasyon var ancak derileri, vardır. Kim çok makyaj çıkarıcı, asitler ve ayrıca sonuç yıllık veya hatta altı ayda rötuş gerektiren uzağa hızlı gitmek görebilirsiniz Cilt yenilenmesini sağlayan diğer dermatolojik ürünler kullanır. en fazla beş yıl süreyle mükemmel kaş ile kalmak isteyenler var "Simone diyor. teknik hakkında daha fazla ayrıntı bakın:

sonuç: Nihai etki zaten 1h30 1 saati sürer ilk oturumda, elde edilir.

maliyet: Oturum başına fiyatları $ 400,00 Ar aralığında olmak yere göre değişir ve $ 800.00 R.

bakım: Bir seansından sonra, gevşeme önerisi biri iki gün bölgeyi yıkayın ve güneş ve deniz banyo ve yüzme maruz kalmasını önlemek değil gerektiğidir. kabul edilecek bir başka bakım ilk hafta boyunca bir şifa merhem kullanılmasıdır.

rötuş: Herhangi bir kusurları düzeltmek için, bir ilk uygulamadan 30 tam gün sonra rötuş oturumuna dönebilirsiniz.

ağrıPigment iğne ile uygulandığında, Micropigmentasyon biraz sancılı bir süreçtir. Ancak lokal anestezik uzman uygulama Sağlık Gözetimi tarafından onaylı kullanabilirsiniz. "Rahatsızlığı en aza indirmek için, bir lokal anestezik kullanımı, ANVISA'ya tarafından izin verilen lidokain% 2," Simone söyler.

Bir tel-to-tel ve dumanlı veya gölgeleme etkisi: İki olası Micropigmentasyon tekniği vardır. ikisi de tekniklerine ortak özelliklere sahip olsa da, uygulama yöntemleri farklıdır.

leke veya gölgeleme tekniği

leke veya gölgeleme tekniği kaş ve saç büyümesini çizim olarak kesikli hareketler spiral veya zikzak fazla beş iğne uçları ile yapılır.

Gölgeli Micropigmentasyon çok kusuru veya kontur eksikliği vardır kalın kaşları, isteyenler için belirtilir. tekniği de tarafından yok ve tamamen kaşı yeniden isteyenler için iyi bir seçenektir.

Micropigmentasyon tel-konnektör

Tel-konnektör Micropigmentasyon amacı bir tel taklit etmek için pigment uygulamaktır. Bu durumda, prosedür, yelpaze şeklinde hareketleri ile, tek bir iğne ucu ile gerçekleştirilir. teller doğal ipliklerin büyüme ve yönünü takip, ayrı ayrı tasarlanmıştır.

Tel-konnektör teknik yaygın olarak ayrılmış kaş veya teller ve biçimini model isteyenler için küçük kusurları ile olanlar için tavsiye edilir. teller tek tek çekilirler, sonuç çok büyük hataları olmayan kişiler için daha doğaldır.

sonuç berbat edebilir 5 yaygın hatalardan

o modelleme veya kalıcı ya da yarı final kaşları doldurmak için geldiğinde nelerden kaçınmalı keşfedin:

1. Doğru gölge seçmeyin

Sonuç memnuniyet verici olduğunu Yani, renk seçimi özenle yapılmış ve her zaman hedeflerine uygun olması esastır. güzellik micropigmentadora Simone ton saç, gözlerde ve cilt gerginliğinin renk olarak seçildiğini söylüyor. uygulamak ve aynı zamanda küçük bir test için bir kaç tonları soracaktır profesyonellerin önerilerini dinlemeye değer sizin için doğru gölge, daha emin olmak için.

"Elinin tersi en yakın tonları Testo müşteri seçebilir, böylece. sunulan olasılıklar arasında, kişinin takdirine olduğunu. Daha güçlü bir sesi isteyebilir alışık kim, işaretlenecek. Kim ilk kez yaşayacaksınız yumuşak bir şey seçmek eğilimindedir, "Simone diyor. Oturumun eğilimi kısa bir süre sonra kaş rengi gün boyunca solma ve daha doğal bir görünüm varsayarak güçlü almak hatırlamak da önemlidir.

2. doğru biçimi seçmeyin

Hem de seçim sesi olarak, biçimi seçimi hassas ve çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Yanlış formata Bahis hayatının yıllarca sizi memnun etmeyen bir kaşı anlamına gelebilir. Nihai tasarım karar vermeden önce, deney formatları istediğinize en yakın ne olduğunu öğrenmek için makyaj ve kına ile doldurulması.

3. güvenilir bir profesyonel yapmayın

Micropigmentasyon sonucu uzun ömürlü olduğu gibi, prosedür nitelikli profesyonel ile gerçekleştirilen ve güven uyandırmak edilmesi esastır. Uygulamayı yapıyor kimin istediğini tam olarak açıklamak ve bakım ekipmanları ve yerel ürünler oturumu zamanında güvende hissetmek için kontrol etmeyi unutmayın.

4. alerji testini yapmayın

Micropigmentasyon kullanılan ürünlerin çoğu, su bazlı ve hipoalerjenik birlikte, bazı insanların pigmente alerjik olabilir. Uygulamayı yapmadan önce, alerjik reaksiyonlar riskiyle kalmamak test yapılması önemlidir.

"Alerji kontrol etmek basit bir test yapılır. kulağının arkasına uygulamanın küçük noktayı yapın ve 1 saat için böyle kızarıklık, kaşıntı ve şişme gibi belirtiler tezahürünü bekle. Bu belirtilerden herhangi biri, bu prosedürü yapmamasını tavsiye edilir görünürse, "Simone önerir.

5. seanstan sonra gerekli önlemleri almayın

Uygun bakım seansından sonra alınan değilse bile en iyi uygulama sonucu bozulabilir. Profesyonel öneri önce bölgeyi temizleyin, deniz banyoları ve havuz ve güneşe maruz kalma sonucu hasara ve değişikliklere neden olabilir.

Kına: dolumun geçici seçenek

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Micropigmentasyon süreciyle ilgili şüpheleri var ve daha kalıcı sonuç girişim istemiyorum herkes, kına kaşları doldurmak için mükemmel bir alternatif bulabilirsiniz.

kına ile doldurulması sonucu yaklaşık on gün zaman yüz yıkama alışkanlıkları ve kozmetik herkesin kullanımına bağlı olarak değişebilir sürer. nispeten kısa bir süre olmak, kına biri sizin için en iyi bulana kadar, farklı tonları ve tasarımları test etmek için kullanılabilir. Aynı zamanda, halihazırda kaşları doldurmak için her gün makyaj kullanmak isteyenler için pratik bir seçenektir.

"Kına ana göstergesi başarısız olanlar veya birkaç kaş içindir. Prosedür ayrıca çok renk ve şekil belirlemek isteyen kişiler tarafından aranır. İnsanlar sarışın kaş ile daha clarinhas, örneğin genellikle bir renk tonu artırmak için kına tercih - bu görünüm ve açılımı arttırmak için yardımcı olur, "Rio de Janeiro'da Mônica Assis, güzellik Visage Kuaför, diyor.

Evde kına uygulanması

kaş bakımı çoğu salonları, güzellik merkezleri ve başka yerlerde de kına uygulaması hizmeti sunuyoruz. miktarlar yaygın genellikle R ve R $ 30.00 $ 60.00 arasında görünen yere göre değişir.

Çeşitli tonları ve kına markalar pazarda mevcut ve evde ürünün uygulama yapmayı seçebilirsiniz daha beceri vardır vardır. süreç zamanla, kendi uygulama teknikleri mükemmel olabilir, basit, sadece birkaç dakika sürer ve. adım adım kontrol edin:

malzemeler

 • Kına ve fixer;
 • tamponunu;
 • pamuk;
 • fırça;
 • Su.

uygulama

 1. Temizleme ve kaşların alanı pul pul, ürünü almak için bir cilt hazırlama;
 2. Homojen bir karışım elde edilene kadar sabitleyici ve su ile kına karıştırın;
 3. bir fırça yardımıyla, kaş üzerine karışımın uygulanması;
 4. kaş tasarım olarak, modelleme ve fazla ürünü çıkarmak için bez kullanın;
 5. kına kuru Bekle - 15 20 dakikaya;
 6. suya batırılmış bir pamuk parçası ile ürünü çıkarın.

o eve bırakmadan kaşlarınızı doldurmak için tekniğine geçiş ne kadar kolay aşağıdaki videoyu izleyin:

kimyasal kullanan her işlem sırasında alerji test edilmesi gerektiğini unutmayın. Ürün ambalajı üzerinde yönünü kontrol.

Nerede kına kaş almak

Panvel $ 27.10 için Surya Kına Krem

Panvel $ 27.10 için Surya Kına Krem

Bella Fix Kiti Kına Profesyonel Süper Güzel Kozmetik $ 29.90 için

Bella Fix Kiti Kına Profesyonel Süper Güzel Kozmetik $ 29.90 için

R Surya Kına Toz Panvel $ 26.85

R Surya Kına Toz Panvel $ 26.85

R Kına Weleda natue içinde $ 25,80

R Kına Weleda natue içinde $ 25,80

Mağazaların $ 30.90 için Kına Yüz İfadesi

Mağazaların $ 30.90 için Kına Yüz İfadesi

makyaj veya kına ile doldur ile tonlarını ve biçimlerini test etmek için nihai kaş yapmak isteyenler için iyi bir ipucudur. en iyi yüz için çalışır ne şüpheleri yok yardımcı yüzden zaten bir daha dolgun kaş sonucu ve kesin prosedür ile hiçbir sürpriz alışmak edeceğiz yanında.

Diğerleri test tonları ve biçimleri kaş üzerine çizmek daha fazla daha memnun ne olduğunu bulmak için en iyi yoldur. Ne olursa olsun prosedürün, onun kaş sonuçla rahat olması önemlidir.