krem manipüle veya krem ​​işlenen: her birinin avantaj ve dezavantajları - Kadınlar İpuçları

Sağlıklı ipeksi ve tam hidratlı. Bu söz canlandırıcı kremler ya da sadece vücut nemlendiriciler olduğunu. Farklı markalar, fiyatlar ve şekiller, onlar hazır fabrikayı geldiğini sanayileşmiş da uzman eczaneler tarafından yapılabilir veya edilebilir. Ama sonuçta, her arasındaki fark nedir?

dermatolog Mariana Coelho göre, şu anda kozmetik pazarı işlenmiş ürünler sağladıkları büyük bir etkinlik için birbirleriyle rekabet öyle bir şekilde gelişmiştir. "Onlar manipüle olarak onu çok etkili kılan kalitesinde büyük bir artış vardı çünkü benim hasta durumunda bağlı olarak, fabrika hazır işaret" diyor.

manipüle kremler

dermatolog için, kremler manipüle Bunlar bazı bileşenlerin veya tedavisi için daha spesifik bir formülasyon ihtiyaç duyan hastalar için endikedir.

"Biz eczanelerde üretilenler ile iki veya daha fazla durumla başa çıkabilirim, bu örnek, lekeler ve cilt tek bir ürün içinde yaşlanma için adres bileşenleri eklemek mümkündür," Mariana açıklıyor.

Tam olarak ürün ele olmalıdır dermatolog varlık mutlaka tedavide mükemmelliği azaltmaz, hangi ekonomik olarak uygun ne belirtmek için izin ek olarak.

"Bununla birlikte, sanayileşmiş ülkelerde yerine ucuzdur profesyonel kurallar ve güvenilir bir eczane göre yapılırsa, sonuç kozmetik mağazalarında satın kadar iyi," dermatolog diyor.

Duruma göre, onlar cildin daha iyi tedavi gerçekleştirmek için manipüle edilir. "En iyi krem ​​seçenektir bilmek için, bu ilacın tür durum için belirtilen ne analiz edebilirsiniz profesyonel adres tarifi sormaya hastayı alır," Mariana önerir.

çeşitli bileşenlerle üretilen Ancak, deri alerjileri ortaya çıkabilir. "Onlar gerçekten hastada alerjik reaksiyon çeşit, bu nedenle kurallara ve reçeteler ihtiyacını neden olabilir," dermatolog açıklıyor.

sanayileşmiş kremler

sanayileşmiş kremler Onlar dermatolog tarafından tespit edilen hastanın sorununa tam içindir. "Endüstrilerde başarıları da iyi bir sonuç sunuyoruz. laboratuvarlarda test edilmiştir gibi, görünebilir yan etkileri ne ismi duyulur "dermatolog diyor.

mağazaların raflarında gitmeden önce test ediliyor, bunlar kalite standardını değişmez. "Ürünlerin penetrasyonu nedeniyle laboratuvarlarda testlere çok etkilidir," Mariana Coelho açıklıyor.

bileşenler zaten tam sorunu gidermek için yapılan ön edilir Ancak, tıbbi olasılığı diğer tedavilere daha varlıklarını birleştirmek yoktur.