sarkmış göbek sonuna kadar nasıl - Kadın İpuçları

sarkmış karın kadınlar arasında çok yaygındır. Ancak, bu sorun da çalışmak ve birçok işleri var çoğu insan için yaygındır sağlıksız yaşam tarzının sonucudur. fakir diyet ile kombine bir sedanter yaşam tarzı böyle göbek bölgesinde sarkma olarak sonuçları ve diğer estetik sorunlar ve hatta sağlığını sahip sonunda.

korkunç sarkık göbek kurtulmak için bazı sağlıklı alışkanlıkları kazanması için gereklidir. Sonuçta, vücudun güzel, o sağlıklı ve değer verdiğini de gereklidir. Bu ipuçları ile sarkmış göbek sona vermeyle ilgili önerilerini göz atın:

dengeli beslenme

yiyecekten daha çok önem başlayın. Beslenme dikkate alınması gereken en önemli faktördür. Her zaman gerekli tüm besinleri ancak abartılı olmadan içeren dengeli bir diyet seçin. Onların refahı artırmak bağırsak düzenleyiciler olarak çalışmaya meyve ve sebzeler tercih ediniz.

makarna gibi yüksek glisemik indekse sahip besinler, genel olarak tatlı ve mango ve avokado gibi bazı meyve kaçının. Bu gıdalar, insüline vücutta yağ olarak aşırı şeker stokları bir hormon taşıyın.

Düşük glisemik karbonhidratlar meyveler, sebzeler ve baklagiller gibi iradesiyle tüketilebilir. kartenoidler ve selenyum - içerdiği A vitamininin antioksidanlar, C vitamini, E vitamini içeriyor - tüketilmesi önerilen gıdalar yeşil gıdalar, sarı, turunçgiller, tam tahıllar, domates, havuç, genel, süt, balık yaprakları vardır .

iyi çalışıyor, bu göbek ve gıdı gibi yerlerde yağ birikimine izin vermeyen, böylece nemli kalır ve vücudun metabolizmasını yardımcı olmak için bol bol su içiniz.

protein yiyecektir

Eğer göbek sarkmış ortadan kaldırmak istiyorsanız protein yemeye dikkat edin. Et başlıca protein kaynağıdır, ama aynı zamanda tam tahıllar, fasulye ve bazı sebze ve yapraklarında küçük miktarlarda bulabilirsiniz.

o dokuları güçlendirmek ve sarkmış azaltmaya katkıda bulunur, çünkü Kollajen alımı da tavsiye edilir. Kollajen, jelatin önemli miktarlarda bulunabilir.

Genellikle şeker ve sadece doğru zamanlarda tüketilmelidir, yemek için tatlı olurdu zaman yani çünkü ortak jelatin sindirerek Ancak, dikkatli olun.

Egzersizler sarkmış göbek sona erdirmek için

sarkık göbek ortadan kaldırmak ve geri geliyor tutmak isteyenler için önemli adımlardan biri bu yüzden fiziksel egzersiz. Kim jimnastik, en az bir yürüyüş ya binmek uygulamalıdır sevmez. Uzmanlara göre, en uygun egzersizler kuvvet egzersizleri, kuvvet ve uzama olduğu karnında yağın azalmasını; Böyle ağırlık çalışması, vücut pompa ve spor salonu gibi yer.

Fiziksel aktivite sarkmış azaltarak onları daha güçlü ve daha yoğun hale kasları sıkın yardımcı olur. aksi takdirde göbek yine gevşer olabilir çünkü Ama, egzersize başlaması ve durma emek ister.

Son olarak, tek başına bu ipuçlarını hiçbiri mucize yapacak emin olun. Düzenli egzersiz ve disiplin bir sürü iyi beslenme birleştirmek için gereklidir. Birlikte bu önerileri takip ederek o size sağlam ve daha güzel yönü göbek bırakabilir mümkündür.

sarkma karşı tedavi hakkında video