Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

o güzelliğe gelince smoothie'ler, hafif salatalar ve hatta Meksika guacamole yapmak için inanılmaz bir madde olmasının yanı sıra, avokado da bin işlevlere sahiptir.

vitamin A ve E, ve proteinlerin, bakır, lif ve tekli doymamış yağ gibi antioksidanlar açısından zengin, avokado, nemlendirmek kırışıklıkların görünümünü önlemek ve genel olarak deri görünümünü iyileştirmeye yardımcı besler özelliklere sahiptir.

meyve tüketen ek olarak, deri veya saça direkt uygulama için tarifler hazırlamak mümkündür. Peki tüm bu avantajlardan yararlanabilir ve daha güzel olması için müttefikleriyle biri olarak avokado kullanılır?

elbette, avokado ile tüm ve çok kolay yapmak - saç, yüz ve çatlakları tedavi etmek için beş ev yapımı receitinhas vermek üzere görevi Okumaya devam!

1. Merhaba avokado, goodbye kırışıklıklar!

Resim: Oynatma / Giphy

Resim: Oynatma / Giphy

Gıda güçlü besinlerin bir dizi içerdiği avokado yiyerek zaten, güzelliği katkıda bulunmaktadır. Ancak, kırışıksız bir cilt sağlamak için başka bir yol yüzünde uygulamaktır! Doğal yoğurt bir pot ile yarım avokado karıştırın. Temiz yüzünde bu karışımı uygulayın. 20 dakika boyunca bekletilir ve aşağıdakileri durulayın edelim. Işık sonuçlar zaten ilk uygulamadan görünür. Deneyin!

Ayrıca okuyun: 10 hileler güzellik kolay Bilmeniz gereken

özel masaj ile Hall 2.Cabelo

Resim: Oynatma / Giphy

Resim: Oynatma / Giphy

Formül basittir: sağlıklı saç derisi, güzel saçlar! Burada ucu neredeyse evde SPA geçerli: kafa masaj avokado hamuru kullanın. meyve bulunan amino asitler, iyileşmek besler ve saç genel görünümünü geliştirmek için yardımcı derisini nüfuz edecektir.

3. Canlandırıcı Nefes? avokado Sayısı

Resim: Oynatma / Giphy

Resim: Oynatma / Giphy

Eğer kötü nefes muzdarip, avokado da bu yardımcı olabilir biliyoruz. Her şeyden önce, kötü koku genellikle midenizde geldiğini bilmek önemlidir. Eğer avokado suyu içerseniz, kötü kokuya neden mikropları ortadan kaldırarak temiz bir ağız hem de vücudun içini olun. test edin!

4. Cilt çok, çok yumuşak

Resim: Oynatma / Giphy

Resim: Oynatma / Giphy

Kuru cilde sahip olanlar için, büyük bir ipucu: evet, avokado nemlendirmek için iyidir! besindeki yağ cildimiz doğal yağlar çok benzer, biliyor musunuz? Bir olgun avokado püre vücut uygulamak ve 10 dakika bekletin. Yıkayın ve güzel nemli ve parlak bir cilde tadını çıkarın!

5. Fight streç avokado, bal ve limon ile işaretler

Resim: Oynatma / Giphy

Resim: Oynatma / Giphy

kombinasyon yani ... birazcık bal bir çorba kaşığı limon suyu bir çorba kaşığı ile orta avokado hamuru karıştırın arzusu vazgeçeceğim gostosinha olduğunu. Homojen bir evrak çantası kadar karıştırın. örneğin mide veya uyluk gibi streç işaretleri ile alanında her gün uygulayın.

Biz bunu gün onların gün içinde bu yiyecekleri dahil etmek ne kadar kolay şaşıracaksınız eminiz. Deneyin ve bu meyvenin tüm avantajlarından yararlanmak için hiçbir neden yok!

Ayrıca okuyun: hayatınızı kolaylaştıracak güzellik 54 kesmek